Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

:bry: było brać po jednym do domu :decayed:

Ja próbowałem Maxa dogonić ale nieźle musiał nadepnąć skoro ja mojego zbutowałem i mimo tego go nie dogoniłem :rolleyes:

siemka jak mnie nie dogoniłeś je se prawym awaryjnym zapitalam 20 kmh a tu jak coś nie przemknie ledwo co rejestracje dojżałem i co SL a4 komki myśle kanar pewnie znowu mu sie załączyłą ułańska fantazja !!! :tongue4:[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 09:07_________________________________________________spocik bardzo fajny oby częściej taki txn za bro... szkoda tylko że keżor pstrykawki nie zabrazł i nie uwietrznił naszych pierwszych 100 oblewań :polew:

ale jak mu nie przypomnisz to iramek nie weźmie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

spoko spot Kanarowi sie upiekło, że prawie nikt nie pił - przywieź za tydzien chętni walne bronxa :decayed:

no zostało tego na następny zlot spokojnie bo leżało i nikt nie brał.. ale to się nie zgubi :naughty:

Jak tu pic jak pozniej trzeba jakos wrocic do domu :confused4:

Dla was to normalnie szkoda tego piwa w Katowicach z tego co czytam :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browary to ja na spocie dostaje także nie muszę sępić na newbie :naughty::decayed: ale jak wy tych waszych nie umiecie wypić to Kanar zapraszamy w piątek do Gliwic a zobaczysz jak to powinno wyglądać :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browary to ja na spocie dostaje także nie muszę sępić na newbie :naughty::decayed: ale jak wy tych waszych nie umiecie wypić to Kanar zapraszamy w piątek do Gliwic a zobaczysz jak to powinno wyglądać :przebiegly:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: ten co nie sępi bronków:

Browary to ja na spocie dostaje także nie muszę sępić na newbie :naughty::decayed: ale jak wy tych waszych nie umiecie wypić to Kanar zapraszamy w piątek do Gliwic a zobaczysz jak to powinno wyglądać :przebiegly:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :hi:

Vagował Cie Krolu, mam wyniki na laptopie jakby co to po południu Ci to wyśle :wink4:

Vagowal krolu, wyniki ma kanar :blink::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keżor czy krolu mnie wczoraj VAG'ował ?

moge prosić o przesłanie wyników?

i co ztym twoim spalaniem a próbowałeś wyminieć filtr paliwa może tu tkwi problem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i 119 otwarte :good:

[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 12:26_________________________________________________szukałeś na technicznym może ktoś miał podobny problem albo załóż wątek to ktoś ci pomoże może :hi: troche dużo ci chłepcze jak na ten silnik ja pamietam żeby mi palił 8 nawet przy 200kmh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A termostat ? dogrzewa ci sie auto do 90 stopni ? a moze przeplywka ?

termostat wygląda na sprawny, normalnie osiąga temp 90st.

Przepływka - nie wiem. Logi są dopiero w planach do wykonania. Normalnie na codzień nie ma żadnych objawów niepokojących.

Myślę, że jak będę miał zrobione cale logi to będzie coś można wiecej powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A termostat ? dogrzewa ci sie auto do 90 stopni ? a moze przeplywka ?

termostat wygląda na sprawny, normalnie osiąga temp 90st.

Przepływka - nie wiem. Logi są dopiero w planach do wykonania. Normalnie na codzień nie ma żadnych objawów niepokojących.

lecz jednak soc jest nie tak :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A termostat ? dogrzewa ci sie auto do 90 stopni ? a moze przeplywka ?

termostat wygląda na sprawny, normalnie osiąga temp 90st.

Przepływka - nie wiem. Logi są dopiero w planach do wykonania. Normalnie na codzień nie ma żadnych objawów niepokojących.

Myślę, że jak będę miał zrobione cale logi to będzie coś można wiecej powiedzieć

A mozesz napisac jak wyglada twoja codzienna droga samochodem ? Ojcem ma taki sam silnik w passacie i po miescie pali mu to spokojnie w graniach 8 litrow, tryb mieszany okolo 7 i trasa 6 i poniezej 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...