Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Wam, ja to bardzo chętnie bym wpadł chociaż na chwilę ale niestety musze czekać do jutra bo w pracy kombinują cos z grafikiem (przez urlopy itp.) i teraz niewiem czy mam wolne czy jak w sobote.. echh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Mnie w sobote nie ma. Jestem w Pruszczu Gdańskim :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ja tez nie dam rady, wogole ostatnio na nic czasu nie ma :/ a ponoc wakacje sa, udanego grylllaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż sie odechciewa organizacji przy takim podejściu , i nie chodzi mi o tych co mi chociażby odpisali na smsa lub napisali w tym temacie że nie będą. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż sie odechciewa organizacji przy takim podejściu , i nie chodzi mi o tych co mi chociażby odpisali na smsa lub napisali w tym temacie że nie będą. :thumbdown:

;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, spot sie dziś udał , 1/3 ludzi co przyjechali była pierwszy raz na spocie :decayed: .

Także zapraszamy wszystkich niezdecydowanych na spoty w każdy wtorek.

a także mam pytanie do spotowiczów , czy robimy we wtorki spoty pod Go-sportem czy może na dolince lub u mnie w formie grilla ?? i czy te codwutygodniowe spoty grillowe robimy w soboty czy może w jakiś inny dzień typu czwartek lub piątek. bo jak jest ładnie to może wolicie z rodziną siedzieć nad wodą itp ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, że we wtorki to raczej GoSport bo w tygodniu nie każdy ma czas na grilla... Dla mnie bez różnicy bo pracuję świątek, piątek... Może być róźnie. Więc Ja się dostosuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest wszystko ok, ja zrobię autko zacznę się pojawiać, narazie sobota mi odpowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wtorek pod GoSportem ok, postaram sie czasami wpadać, tak samo jeśli chodzi o sobotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem za wtorkiem pod Go-sport a co do soboty to różnie bywa raz wolne raz praca, niestety ale reguły nie ma, pozdro[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 21:34_________________________________________________Co do grilla to pewnie bede wyjątkiem ale bardziej by mi pasował piątek.. (częściej wolne niż sobota :kwasny: ) ale to tylko moje zdanie, niech sięwypowie wiecej osób, do soboty też się da przystosować tylko rzadziej, nie komentujcie mojej wypowiedzi to tylko moja propozycja :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek chyba odpada bo są spoty w Gliwicach :)

A już myślałem że wszyscy op nas zapomnieli :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka , prosze pamiętać o jutrzejszym spocie oraz prosze pisać kto za 2 tygodnie będzie wstanie podjechać na grilla :hi:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 16:53_________________________________________________może dziś odwiedzi nas wizytacja z Wrocławia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...