Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

thx :good:

zbieram sie spać bo jutro czeka mnie konfigurowanie wideorejestratorów monitoringu i zestawienie tego z serwerem.. już sie ciesze :disgust:

C Ya :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ustaw to tak , żeby robiły fotki od 200km/h :gwizdanie: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś rady nie dałem, praca..ale za tydzień na pewno! chłopaki spota do 24 nieźle :D

a ile atrakcji :) , ludzie na spotach sie w czasie cofają :D o 22.30 pojechaliśmy do maka , a jak wychodziliśmy to Królu myślał że jest 22 :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to przez to, że mnie Qri przewiózł... myślałem, że cofnąłem się w czasie przy tej prędkości... (jak dobrze pamiętam to w filmie 80 mil/h wystarczyło) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

back to the future :P haha fajnie fajnie :) doradźcie chłopaki tak przy okazji czy dobrze myślę, nie zależy mi na radiu z CD, chcę kupić Concerta 1 i adapter aby podłączyć ipoda, jest to w miarę dobre rozwiązanie? Dużo roboty z tym będzie? Cenowo się opłaca :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

back to the future :P haha fajnie fajnie :) doradźcie chłopaki tak przy okazji czy dobrze myślę, nie zależy mi na radiu z CD, chcę kupić Concerta 1 i adapter aby podłączyć ipoda, jest to w miarę dobre rozwiązanie? Dużo roboty z tym będzie? Cenowo się opłaca :D?

Pytaj Maxa, on ostatnio patefon, tzn. gramofon czy kasetofon wymienial na jakis wynalazek zwany CD-rom :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

concert I kosztuje koło 3stówek , do tego przystawka na Ipod nie wiem ile , ale wiem kto umie to w kato zrobić :naughty:

elektryk na ul.Drozdów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

concert I kosztuje koło 3stówek , do tego przystawka na Ipod nie wiem ile , ale wiem kto umie to w kato zrobić :naughty:

elektryk na ul.Drozdów

A co do Concert I to który lepszy? Panasonic czy Blaupunkt? Podobno jakieś problemy z potencjometrem mają..

Na alledrogo taki kablek 90zł, z tego co widziałem :) W kato taniej :P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po spocie opłacało się dojechać żeby do 24 w maku posiedzieć. A w drodze powrotnej było wielkie bum koleś na zakrecie przesadził chyba i auto całe zmasakrowane prawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

concert I kosztuje koło 3stówek , do tego przystawka na Ipod nie wiem ile , ale wiem kto umie to w kato zrobić :naughty:

elektryk na ul.Drozdów

A co do Concert I to który lepszy? Panasonic czy Blaupunkt? Podobno jakieś problemy z potencjometrem mają..

Na alledrogo taki kablek 90zł, z tego co widziałem :) W kato taniej :P?

ja miałem blauptk i był OK , w katowicach pewnie taniej, bo koleś to sam reza ;) jeszcze powiesz że ja Cie poleciłem to Ci pewnie jakąś zniżke da :wink4: [br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 01:32_________________________________________________dobra , spadam spać , bo już sie ciemno na dworze zrobiło :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

concert I kosztuje koło 3stówek , do tego przystawka na Ipod nie wiem ile , ale wiem kto umie to w kato zrobić :naughty:

elektryk na ul.Drozdów

dzięki za info najpierw zapoluje na radio, czasem chciałoby się czegoś innego posłuchać niż stacji radiowych :D

A co do Concert I to który lepszy? Panasonic czy Blaupunkt? Podobno jakieś problemy z potencjometrem mają..

Na alledrogo taki kablek 90zł, z tego co widziałem :) W kato taniej :P?

ja miałem blauptk i był OK , w katowicach pewnie taniej, bo koleś to sam reza ;) jeszcze powiesz że ja Cie poleciłem to Ci pewnie jakąś zniżke da :wink4: [br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 01:32_________________________________________________dobra , spadam spać , bo już sie ciemno na dworze zrobiło :>

Ja też już idę spać - jutro szkoła.. dzięki za info! Ja najpierw zapoluje na radio, ale kabelek będzie niezbędny. Czasem chciałoby się posłuchać czegoś innego niż stacje radiowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Potrzebuje kupić tłoczek do zacisku hamulcowego (fi=57mm).

Może robił ostatnio ktoś swapa na większe hamulce i ma do sprzedania.

Jeżeli tak to kontakt na PW

Tłoczek lub zacisk kompletny kupie :wallbash::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to przez to, że mnie Qri przewiózł... myślałem, że cofnąłem się w czasie przy tej prędkości... (jak dobrze pamiętam to w filmie 80 mil/h wystarczyło) :decayed:

krolu tam na parkingu to chyba 100-110 max bylo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom i po dniowce:) jeszcze tylko jutro i barbórka :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

A w drodze powrotnej było wielkie bum koleś na zakrecie przesadził chyba i auto całe zmasakrowane prawie.

o tego forda escorda ci chodzilo? bo jak ja wracalem to juz tam stali hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nakupowałem dziś kolejnych gratów do auta :evil:

tylko tym razem nie podnoszących mocy ;( .. no może jedna troche podniesie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...