Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz to wszystko przez Maxa i jego 22000 strone :przebiegly:

Kupiłem dziś świece może dziś wieczorem w pracy je wymienie - ktoś przewiduje jakieś niespodzianki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

ktoś przewiduje jakieś niespodzianki??

może Ci sie nie udać :kox:

tylko nie pomyl świec z wtryskami :polew: :polew: i niech ci nie spadnie klucz na dól :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

poza tym chyba nic innego nie można zepsuć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 15:56_________________________________________________nie no żartowalem z tym :hi:

spam spamem ale panienkę to każdy później bedzie chciał dotknąć... więc loguje się jako pierwszy w kolejce :sexinbed:

:polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 15:56_________________________________________________nie no żartowalem z tym :hi:

spam spamem ale panienkę to każdy później bedzie chciał dotknąć... więc loguje się jako pierwszy w kolejce :sexinbed:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

czesc Maxito ja juz tak nie moge robic - :hi: , bo Krolu i Keżor się ze mnie śmieją, że spamerem jestem...

a co mi tam :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

czesc Maxito ja juz tak nie moge robic - :hi: , bo Krolu i Keżor się ze mnie śmieją, że spamerem jestem...

a co mi tam :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

ello ziomki keżor widzę ze 22000 strona ci sie spodobała w takim tempie to moze 22000 strona za jakieś 30 lat pyknie to uzbieram na ta panienke :good:

tylko czy wy będziecie ją wtedy chcieli ogladać :polew: :polew: :polew:

ja niestety dwa dni bez kompa byłem i nie stety widzę że za dużo to sie tu nie podziało same stare osoby nikt nowy nie chce spamować.

keżor zaproszenie powysyłałeś ????

miszka82 git z tymi zaproszeniami z innych woj. idea jedna byle nas jak najwięcej pojechało tak więc zobaczymy jak tam inni przybędą a kotaktować sie z częstochową zaczne jak juz będzie tydzień przed żeby tam miejsce zarezerwowali dla nas i innych :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE tak siedze na allegro i wyczailem to: http://moto.allegro.pl/item784561150_audi_s4_2_7_biturbo_abt.html#gallery

gadalem z gosciem, mowi, że wszysko GIT :good:, przyznal, że autko bylo bite w pupcie i że to widać jak się klapę otworzy,ale 24 000 PLN za Ese ? ? ? kur** chyba pojadę obczaić tego furacza bo aż mnie mierzi jak to widze, pytam gostka co tak tanio, a on mi mówi, że jak sie zdecyduje to jeszcze ponegocjować można, albo wętka ta fura albo przekladka z anglika albo spawany z 5 innych ale ja nie wiem napalilem sie.....DWADZIEŚCIA CZTERY TYSIĄCE ZA ESE 1999R

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka, to napewno wielka skarbonka, napewno coś nie tak, bo za II lift zwykłego A4 w PB trzeba dać 20 tyś zl, najmniej oczywiście

a eSa za 24 tyś zł? NAPEWNO COŚ NIE TAK :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka, to napewno wielka skarbonka, napewno coś nie tak, bo za II lift zwykłego A4 w PB trzeba dać 20 tyś zl, najmniej oczywiście

a eSa za 24 tyś zł? NAPEWNO COŚ NIE TAK :naughty:

fakt

fakt to bedzie wtedy jak się ją zobaczy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka, to napewno wielka skarbonka, napewno coś nie tak, bo za II lift zwykłego A4 w PB trzeba dać 20 tyś zl, najmniej oczywiście

a eSa za 24 tyś zł? NAPEWNO COŚ NIE TAK :naughty:

fakt

fakt to bedzie wtedy jak się ją zobaczy :tongue4:

Max da Ci drugie 24tys kredytu, żeby wsadzić je w to auto.

Chyba , że sam sobie kredyt pochytasz, ale tak to przynajmniej Max będzie miał wykazywalność, że się stara :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WY SIĘ NIE ZNACIE !!!!! esssy są w tych cenach... cena kształtuje popyt... skoro nie ma popyty to cena idzie w dół... sami bankowcy a (prawie :tongue4:) inżynier od maszyn wam to musi mówić... na ese jest mało chętnych bo kto chce auto co pali 15l/100 km(przy ekonomicznej jeździe) ... a gaz do niej kosztuje 5-6 tysięcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kto chce auto co pali 15l/100 km(przy ekonomicznej jeździe) ... a gaz do niej kosztuje 5-6 tysięcy...

Ja bym nie pogardził :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

królu, NIKT nie sprzeda zadbanego auta z takie pieniądze

zresztą zapytaj na forum użytkownikow eSek, za ile kupili a ile wsadzili

nikt eSką nie jeździ jak emeryt :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

królu, NIKT nie sprzeda zadbanego auta z takie pieniądze

zresztą zapytaj na forum użytkownikow eSek, za ile kupili a ile wsadzili

nikt eSką nie jeździ jak emeryt :decayed:

to dlaczego na allegro ceny za esy wahają se od 24-30 tys. klubowa chyba stoi za 26 :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo ta która miszka wkleił tez jest klubowa i cena dla klubowiczów 23 tys...[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 19:12_________________________________________________

to kup :naughty:

pozostaje kwestia utrzymania... jak by paliwo było w normalnej cenie to życiu nie kupuje klekota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich wybieram sie jutro na spot w katowicach.bede pierwszy raz wiec prosze o miłe przyjecie. do zobaczenia mam nadzieje :embarrassed:

zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...