Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka


rafik84

Rekomendowane odpowiedzi

No i dotarły :kox:

Q64Bi.jpg

[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 21:29_________________________________________________springi na aucie :heat: :heat: :heat: nie było łatwo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tył siadł ok 2,5 cm przód 1,5cm[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 14:01_________________________________________________

no cos nie siadło... ja mam -35 ale po zmierzeniu wyszło ze usiadl -50

moze sie ułoza jeszcze

mam nadzieje że się ułoża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj... niestety widze że kolejny 1BV nie wyszedł. Jest to temat rzeka, niestety nawet jak współczynniki są dobrze dobrane to mimo to nie daje to gwarancji że dobrze usiądzie... niestety.

Co do ubicia - ułożenia - to jesli zakładasz że przód opadnie to i tył opadnie a wówczas będzie nieciekawie.

Zaiweszenie się układa, ale co do opadania to opada jeszcze bardziej oś, która jest dociążona bardziej czyli u ciebie tył.

Mi przód opadł bardziej (bo samochód siedział na przodzie), a tył jak stał tak stał.

Co do poprawy sytuacji to mysle że jedynie albo springi Eibach itp albo eksperymenty jaki współczynnik dobrać - przy czym rodzi się pytanie zmienić o 1 w dół a może o 2 dół... itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj... niestety widze że kolejny 1BV nie wyszedł. Jest to temat rzeka, niestety nawet jak współczynniki są dobrze dobrane to mimo to nie daje to gwarancji że dobrze usiądzie... niestety.

Co do ubicia - ułożenia - to jesli zakładasz że przód opadnie to i tył opadnie a wówczas będzie nieciekawie.

Zaiweszenie się układa, ale co do opadania to opada jeszcze bardziej oś, która jest dociążona bardziej czyli u ciebie tył.

Mi przód opadł bardziej (bo samochód siedział na przodzie), a tył jak stał tak stał.

Co do poprawy sytuacji to mysle że jedynie albo springi Eibach itp albo eksperymenty jaki współczynnik dobrać - przy czym rodzi się pytanie zmienić o 1 w dół a może o 2 dół... itd...

tyl jest ok na fotkach tego nie widać, ale w realu :good: a przód jest troszke wysoko ok 1cm :mysli:

zobaczę co się bedzie dzialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi iwyłącznie o to, że usiąść usiądzie tył, a nie przód bo cała masa przenosi się na tył... nie mówiąc o tym że będzie ci zarzucać dupcią przy ostrej jeździe bo środek cięzkości się przesunął do tyłu.

jelsi chodzi o przód to 3mam kciuki. Bo obecnie jak usiądzie ktoś z tyłu, albo wrzucisz coś do bagażnika to będzie strasznie wyglądało... tył jeszcze usiadzie... a przód zadarty do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n6a1r.jpg

xrgqA.jpg

Porównując te dwa zdjęcia (tyŁ), to sczerze mówiąc nie widać żeby coś siadło...? :mysli: Gdzie Ty kupowałeś te springi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tył siadł przed wymianom bylo 68cm a po jest 66cm od ziemi [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 15:16_________________________________________________zrobie jeszcze pare fotek jak będzie pogoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to lipa... o centymetr nie opadnie niestety... może z pół centymetra i to nie szybko i to pod warunkiem że masz wszystkie gumy nowe i się ułożą trochę.

gorzej jak ktoś ci z tyłu usiądzie... to tył ci poleci w dół a przód zostanie zadarty do góry...

no nic... czekaj i patrz... za miesiąc i jakieś 1 -1,5k km zobaczysz co będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...