Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o ocenienie czy mam oryginalny silnik ?!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[ Dodano: 19-04-2007, 11:37 ]

Elektryk stwierdził że immobiliser jest wyrwany i go nie ma, zegary są od passata i nie czytają temperatury, a blacharz stwierdził że był uderzony bardzo delikatnie w lewy przedni błotnik.....

no to niezły kibel ... :rolleyes:

czekamy na dalszy przebieg wydarzen ....

p.s autko kupiles z ogłoszenia (allegro,otomoto) ... jak tak to podaj namiary na uzytkownika zeby bylo wiadomo co,kto,jak i dlaczego :question: ..... :wink:

Opublikowano
Elektryk stwierdził że immobiliser jest wyrwany i go nie ma, zegary są od passata i nie czytają temperatury, a blacharz stwierdził że był uderzony bardzo delikatnie w lewy przedni błotnik.....

Mozesz zrobić fotke tych zegarów?? strasznie mnie ciekawi wygląd zegarów z passka w Audiczce.....

Opublikowano

Dopoki smiga to bym sie tym nie przejmowal :cool:

Opublikowano
Dopoki smiga to bym sie tym nie przejmowal :cool:

dokładnie, jak ci rwie jak dziki i nic nie stuka i sie nie rozlatuje to sie nie przejmój, zrób porządny przegląd zebyś wiedział czym jeżdzisz i gnaj do przodu :bicz: .

Opublikowano

Małe info tak wygląda AHU tak jak powinieneś mieć

ae5e9828c9fc94fem.jpg

Opublikowano
. napewno to PD i jeśli to całość to obstawiał bym że jest motor 100KM z nodelu B6.

Znajomy ma B6 2004r. AVB 100KM i tak nie wyglada silnik w tym modelu.

:lol:

Ptasiek sprzedawaj furmanke bo wygarujesz :)

Opublikowano

TO jak to jest jakaś rzeźba to obstawiam że graty przerzucone z passata jak te zegary. W tym roczniku immo masz w zegarach ciekawe jak je "wyrwali"

Opublikowano
Małe info tak wygląda AHU tak jak powinieneś mieć

odkręć pokrywę i wtedy zrób zdjęcie...

Opublikowano
Małe info tak wygląda AHU tak jak powinieneś mieć

odkręć pokrywę i wtedy zrób zdjęcie...

po zdjeciu pokrywy bedzie wygladał jak poczciwy 1Z ... :wink:

(były juz djecia na forum) ...

p.s nie widze sensu zeby kolega brudzil sobie rece .... :wink:

Opublikowano
  • Autor

adadur dokładnie ten sam motor mam ... rozgryzłeś problem, co teraz skoro są kłopoty z podłączeniem termometrów i czujników do kompa i zegarów, dochodzi problem z historią silnika, może po jakiejś taksówce ??! Ale dałem się wkręcić. W takim razie tylko połowicznie będę klubowiczem "Audi A4" .... będę taki NICZYJ....

Opublikowano
adadur dokładnie ten sam motor mam ... rozgryzłeś problem, co teraz skoro są kłopoty z podłączeniem termometrów i czujników do kompa i zegarów.

to ze wyglada podobnie (moze nawet identycznie) to nie znaczy ze masz identyczny .... :wink:

odczytaj numer silnika ...

(pisałem wczesniej gdzie sie znajduja)

Opublikowano

no faktycznie, podobny masz do tego AWXa

Opublikowano
  • Autor

Tylko tyle udało mi się spisać z silnika, głębiej nie mam dojścia

na silniku są numery:

038021AA

80HBH

038103373R

VW4

P10

V411

a w tym wytłoczonym kole jest 01234 a po przeciwnej stronie 02

Opublikowano
będę taki NICZYJ....
:rotfl:

bedziesz połowicznie na forum Vw i na naszym

Opublikowano

nie martw się, jak masz dobrego AWX-a to możesz się cieszyć, ogranij tylko w serwisach co i jak i żeby to dobrze ze sobą wspolpracowało i będzie OK... :twisted:

Opublikowano

rzeczywiscie zegary od Vw-ja i to nawet czerwone :lol:

Opublikowano
  • Autor

MorgothDBMA może i masz rację bo jak dalej będę się tak umartwiał to pójdę do piachu w trybie natychmiastowym. W tej chwili nie mam już innego wyjścia jak dokończyć dzieło przeróbek i jeżdzić.....

życie daje w kość bezprzerwy

Opublikowano

ja na twoim miejscu zaraz bym ten licznik wywalil i zapodał ori :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.