Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z domem sprzedajesz ?

nie, z Vatem :naughty:

Opublikowano

z mojej strony to nie żart - za 92 tyś zł jest do sprzedania :gwizdanie:

tuż to promocja...pewnie telefony sie urywają :decayed:

Jak wszyscy sprzedaja to i może ja za 100tys bym sprzedał:))))

to ja też :cool1:

101tysi.

...NETTO :guma:

Co Wyście poszaleli?

Furki za pół darmo oddajecie :slina: :slina: :slina:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

z domem sprzedajesz ?

tak,z twoim,tak jak uzgodniliśmy :cool1:

...kupiłem nową lodówkę i karton jest zarezerwowany dla ciebie :good:

więc zmienisz chatę na większą,bo aktualnie użytkujesz karton po kuchence,tak :cool1:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze 70 min spamu macie - od 02.04 lecą kropki :decayed:

Opublikowano

jeszcze 70 min spamu macie - od 02.04 lecą kropki :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

z mojej strony to nie żart - za 92 tyś zł jest do sprzedania :gwizdanie:

I co dalej jak sprzedasz? :naughty:

Opublikowano

jeszcze 70 min spamu macie - od 02.04 lecą kropki :decayed:

Ja mam dość dzisiejszych kropek :decayed:

Opublikowano

z mojej strony to nie żart - za 92 tyś zł jest do sprzedania :gwizdanie:

I co dalej jak sprzedasz? :naughty:

skoda superb :naughty:

Opublikowano
:mysli: chyba nie sprzedał, wczoraj był 1 kwietnia :wink4:
Opublikowano

:mysli: chyba nie sprzedał, wczoraj był 1 kwietnia :wink4:

kto by chciał takie truchło :gwizdanie:

Opublikowano

Chyba już sprzedana jednak. Oby ktoś umiał o nią zadbać. :baseball: Bo wyłożyć te osiemdziesiąt kilka tysięcy to nie aż taki wyczyn tylko potem się czyta posty w stylu: "które wahacze będą najtańsze" :wallbash: :wallbash: :sick3:

Opublikowano
  • Autor

dla sprostowania i wyjaśnienia ( dla tych co nie wiedzą ) fura jest i jeszcze długo będzie w moim posiadaniu :)

Chyba, że ktoś już wybrał z banku i jedzie do mnie z tymi 92 tysiącami :naughty:

Opublikowano

dla sprostowania i wyjaśnienia ( dla tych co nie wiedzą ) fura jest i jeszcze długo będzie w moim posiadaniu :)

Chyba, że ktoś już wybrał z banku i jedzie do mnie z tymi 92 tysiącami :naughty:

:bicz2:

To całe szczęście. Faktycznie można uwierzyć, ze firma potrzebuje szybko kasy i auto trzeba sprzedać bardzo szybko.

:heat:

W dziale sprzedam pojawiło się ogłoszenie. Dodatkowo Hugo stwierdził, ze sprzedana. :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:)
Opublikowano

taki mały wkręt 1 kwietniowy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jak się uda to zrobię dziś foto tych wieśniackich sprężynek przednich zacisków ( z logo S4 ) :decayed:

Żeby wszyscy widzieli, że to wieś na maxa i już nikt tego nie zamawiał - jak nie ma S4 :gwizdanie:

Opublikowano

Miron, a Ty odebrałeś już auto od lakiernika po ostatnim dzwonie ?

Silnik chyba nie był uszkodzony ?

Opublikowano

jak się uda to zrobię dziś foto tych wieśniackich sprężynek przednich zacisków ( z logo S4 ) :decayed:

Żeby wszyscy widzieli, że to wieś na maxa i już nikt tego nie zamawiał - jak nie ma S4 :gwizdanie:

:oklaski: :oklaski:

Bardzo mi się podoba Twoje podejście do tematu. Tak samo powinni zrobić wszyscy, co zakładają np. Listwy drzwiowe S4, a nie mają S4. Ale wiocha :naughty:

Opublikowano

Miron, a Ty odebrałeś już auto od lakiernika po ostatnim dzwonie ?

Ehh... wiedzialem, ze nie ogarnie tego auta po sofcie :decayed:

Silnik chyba nie był uszkodzony ?

Poza tym, ze urwało dół... to nie :wink4:

Opublikowano

Ale wiocha :naughty:

Wiocha to S4 TDI... I takie coś powinno być w regulaminie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.