Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W sumie na upartego ładne te listwy czarne są :D Ale wiadomo karbon coś w sobie ma ;)) :cool1: A ile naprawa takiego ekranu RNS , bo znajomy ma podobny problem. Może być PW ;)

Opublikowano
  • Autor

jedynie jakaś firma w Warszawce powiedziała że jest w stanie wymienić ekran na nowy - mam im wysłać navi - koszt 500 zł

szukam jeszcze gdzieś bliżej lub innej tańszej opcji ( narazie mi się nie śpieszy ) :)

Opublikowano

jedynie jakaś firma w Warszawce powiedziała że jest w stanie wymienić ekran na nowy - mam im wysłać navi - koszt 500 zł

szukam jeszcze gdzieś bliżej lub innej tańszej opcji ( narazie mi się nie śpieszy ) :)

Przyślij do mnie...

Ja za darmo zepsuje do końca...

Nie będzie działał- nie będzie wk***iał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Miroń a webasto na zimę nie montujesz? :wink4:

nie można mieć wszystkiego :wink4:

pochwal się lepiej ( w swoim wątku ) jak daleko sprawa tylnych ledów u Ciebie :naughty:

Opublikowano

Miroń a webasto na zimę nie montujesz? :wink4:

nie można mieć wszystkiego :wink4:

pochwal się lepiej ( w swoim wątku ) jak daleko sprawa tylnych ledów u Ciebie :naughty:

Jak na razie to wczoraj zmach z subem z bose zamontowałem :decayed:

A co do ledów to muszę gonić kumpla :bicz: żeby tą jedną lampę skończył, bo chce to jutro rano montować :naughty:[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 09:15_________________________________________________

jedynie jakaś firma w Warszawce powiedziała że jest w stanie wymienić ekran na nowy - mam im wysłać navi - koszt 500 zł

szukam jeszcze gdzieś bliżej lub innej tańszej opcji ( narazie mi się nie śpieszy ) :)

Próbowałeś u nich zapytać www.navitechnik.pl

U Sopy dostałem do nich namiary, bo sam mam problem z RNS-Em :kwasny:

Opublikowano

Próbowałeś u nich zapytać www.navitechnik.pl

U Sopy dostałem do nich namiary, bo sam mam problem z RNS-Em :kwasny

Wymienialem tam laser w mojej bo byl padniety - kosztowalo mnie to 600 zl (w tym dwie plyty na 2008 wtedy - liczone przez goscia po 100zl kazda). Ztym ze ...minelo 1.5 roku a laser znow zaczyna sie cos przycinac... moze to wina plyty (juz go czyscilem pare razy) a moze znow sie pieprzy ... :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Ja rowniez mam problemy z RNS-E... co jakis czas wywala mi komunikat zebym odwiedzil ASO :kox:

Opublikowano

mój laser w RNS-E od pól roku nie czyta plyt dual layer dlatego nie moge miec mapy europy zachodniej bo na zwykle DVD nie wchodzi...

Opublikowano

zaraz tu przyjdzie

Opublikowano

auto w tej swojej całe brzydocie jest troche nawet ładne :wink4:

Opublikowano
  • Autor

auto w tej swojej całe brzydocie jest troche nawet ładne :wink4:

Szkoda tylko że seria :decayed:

Opublikowano

no właśnie :( musisz coś pomodzić :decayed:

Opublikowano

Miroń a webasto na zimę nie montujesz? :wink4:

nie można mieć wszystkiego :wink4:

Jak nie można jak można :decayed: byś sobie zamontował webasto jak to piter220v zrobił :kox:

1798image028ej7.jpg

Sam Siemian sprawdzał i też myśli nad takim modem :naughty:

Opublikowano
:polew::kox:
Opublikowano
  • Autor

Miroń a webasto na zimę nie montujesz? :wink4:

nie można mieć wszystkiego :wink4:

Jak nie można jak można :decayed: byś sobie zamontował webasto jak to piter220v zrobił :kox:

1798image028ej7.jpg

Sam Siemian sprawdzał i też myśli nad takim modem :naughty:

:polew:

u Siemiana taka opcja odpada - nie ma prądu w domu

Opublikowano

Przykre.... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie miałem okazji :)[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 19:49_________________________________________________ale jechałem z:

- S4 B5 ( seria bez katów )

- B6 1.8tQ 280ps ( Qri z naszego forum )

Opublikowano

nie miałem okazji :)[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 19:49_________________________________________________ale jechałem z:

- S4 B5 ( seria bez katów )

- B6 1.8tQ 280ps ( Qri z naszego forum )

I jak poszło :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.