Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz jeden sie dobrze czuje jak sobie walnie piwko a drugi jak postawi kropka. a większość ludzi ma kropki daleko w du... bo i co one zmieniają w takim wątku jak u Ciebie - jak widać nic,

się przekonamy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mi chodzilo o to, ze Kerczi ma w avatarze B6

Tomek, pisalem Ci juz w PW. Trzeba bylo Kercziemu napisac PW, poprostu.

Siur :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mowilem?? Miron 2 piwa lecisz... jestem ja :kox:

Kerczi wyluzuj z tym avatarem :cool1:

warnwarn.gifNIE NA TEMAT

bo mi chodzilo o to, ze Kerczi ma w avatarze B6

A w temacie Mirona nie można robić konkurencji dla jego zajebistej B7.

Miron. orientujesz się od którego roku to opuszczane lusterko zaczęli robić?

Korzen w moim Avatarze bylo moje B7 !!!!

Fakt byl za ciezki wiec go poprawie...

Lusterko a raczej opcja bo to lusterko nie rozni sie niczym od kazdego elektrycznego lusterka wystepuje tylko w samochodach ktore maja fotele z PAMIECIA !!!

Pzdr dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mowilem?? Miron 2 piwa lecisz... jestem ja :kox:

Kerczi wyluzuj z tym avatarem :cool1:

warnwarn.gifNIE NA TEMAT

bo mi chodzilo o to, ze Kerczi ma w avatarze B6

A w temacie Mirona nie można robić konkurencji dla jego zajebistej B7.

Miron. orientujesz się od którego roku to opuszczane lusterko zaczęli robić?

Korzen w moim Avatarze bylo moje B7 !!!!

Fakt byl za ciezki wiec go poprawie...

Lusterko a raczej opcja bo to lusterko nie rozni sie niczym od kazdego elektrycznego lusterka wystepuje tylko w samochodach ktore maja fotele z PAMIECIA !!!

Pzdr dla wszystkich

Zastanawiam się jak to wygląda z punktu rezacza. Tzn. jak się wsadzi fotele z pamięcią to co trzeba ustawiać/przepinać.

P.S.

Miron fajny temat wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ile kropek dostane trojkata ? :kox:

czekam ciagle na filmiki :gwizdanie:

z filmiku raczej nic nie będzie :([br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 20:57_________________________________________________

Miron , wymieniłeś już wyświetlacz w RNSie? czy dalej śmigasz z rozbitym?

pytałeś jakie koszty wymiany?[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 15:51_________________________________________________ :shocked: jakaś kropko-promocja czy co? :decayed:

- jeszcze nie wymieniłem

- koszt 500 zł w jednej z Warszawskich firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest się czym lansować no to co będzie owijał w bawełnę :evil::naughty: Umowa o zamianie furek gotowa :D ??

Tak, zostało już tylko złożyć podpisy i wymienić się kluczykami. Trochę to trwało, negocjację ciągnęły się ponad miesiąc ale można już oficjalnie powiedzieć, że Miron zamienia się ze mną furami. Ja będę miał jego A4 do jazdy na co dzień a Mironek dostaje ode mnie Nexie w gazie wersja "wieś" :kox: Lubie chłopaka więc dorzucam jeszcze kołpaki :naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest się czym lansować no to co będzie owijał w bawełnę :evil::naughty: Umowa o zamianie furek gotowa :D ??

Umowa o zamianie furek gotowa

wystarczy słowo z Twojej strony :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest się czym lansować no to co będzie owijał w bawełnę :evil::naughty: Umowa o zamianie furek gotowa :D ??

Tak, zostało już tylko złożyć podpisy i wymienić się kluczykami. Trochę to trwało, negocjację ciągnęły się ponad miesiąc ale można już oficjalnie powiedzieć, że Miron zamienia się ze mną furami. Ja będę miał jego A4 do jazdy na co dzień a Mironek dostaje ode mnie Nexie w gazie wersja "wieś" :kox: Lubie chłopaka więc dorzucam jeszcze kołpaki :naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

Ale chyba nie te Siwkowe :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest się czym lansować no to co będzie owijał w bawełnę :evil::naughty: Umowa o zamianie furek gotowa :D ??

Tak, zostało już tylko złożyć podpisy i wymienić się kluczykami. Trochę to trwało, negocjację ciągnęły się ponad miesiąc ale można już oficjalnie powiedzieć, że Miron zamienia się ze mną furami. Ja będę miał jego A4 do jazdy na co dzień a Mironek dostaje ode mnie Nexie w gazie wersja "wieś" :kox: Lubie chłopaka więc dorzucam jeszcze kołpaki :naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

Ale chyba nie te Siwkowe :shocked:

siwkowe kołpaki +20KM sprzedane za okrągłą sumkę jednemu fanowi projektu :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest się czym lansować no to co będzie owijał w bawełnę :evil::naughty: Umowa o zamianie furek gotowa :D ??

Tak, zostało już tylko złożyć podpisy i wymienić się kluczykami. Trochę to trwało, negocjację ciągnęły się ponad miesiąc ale można już oficjalnie powiedzieć, że Miron zamienia się ze mną furami. Ja będę miał jego A4 do jazdy na co dzień a Mironek dostaje ode mnie Nexie w gazie wersja "wieś" :kox: Lubie chłopaka więc dorzucam jeszcze kołpaki :naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

Ale chyba nie te Siwkowe :shocked:

siwkowe kołpaki +20KM sprzedane za okrągłą sumkę jednemu fanowi projektu :wink4::decayed:

Czy 1 zł to okragła sumka :decayed: ?

Chyba że ktoś dał więcej :decayed: ? Eeeee... niemożliwe :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fejm iz moni - ktoś mocny interes zrobił :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fejm iz moni - ktoś mocny interes zrobił :kox:

byle komu nie sprzedałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mironek jak sie fura sprawuje?Jak bys jechal kiedys na spota do krk to daj cynka bo chetnie bym ja oblookał :)

Ze ja nie mam stalowych felg na esie,wziol bym kolpaki z siwka i mial bym jak chip a ile taniej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mironek jak sie fura sprawuje?Jak bys jechal kiedys na spota do krk to daj cynka bo chetnie bym ja oblookał :)

Ze ja nie mam stalowych felg na esie,wziol bym kolpaki z siwka i mial bym jak chip a ile taniej :kox:

OK - dam znać choć nrazie nie planuję - chyba że spontan :wink4:

[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 17:55_________________________________________________

Miron , jaką masę masz w dowodzie?

Dziś byłem zważyć moją furke.

Jak już pisałem wczesniej w dokumentach mam wpisane 1735kg

Pomiar pokazał wartość 1795kg na alu 19 bez kierowcy z 1/4 paliwa w baku.

..........cóż..........ciężka locha :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mireczku nie wiem czy widziałeś pierwsze zdjęcie w tym temacie:

http://www.a4-klub.pl/smf/inne_marki/4g63_miczubajaszi_lanser_evo_wosiem-t105286.0.html;msg1214910#msg1214910

:gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mireczku nie wiem czy widziałeś pierwsze zdjęcie w tym temacie:

http://www.a4-klub.pl/smf/inne_marki/4g63_miczubajaszi_lanser_evo_wosiem-t105286.0.html;msg1214910#msg1214910

:gwizdanie: :naughty:

:slina: też tak chcę :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jakaś akcja pt. "Zamknijmy licznik" :naughty::cool1::D

jakoś cieżko mi uwierzyć, że to możliwe - najszybciej udało mi się pojechać 250km/h ( na 19 ) i nie powiem, żeby autko chciało więcej pojechać. Coprawda widziałem filmiki gdzie 260 było osiągane ale mój jest chyba zbyt leniwy żeby dobić do 260

Powiedziałbym, że u mnie V-max to 250 :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...