Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

mody zawsze robiłem z dodatkowej kasy, która ostatnio poszła na wtryski :decayed:

a teraz w pierwszej kolejności to ten nieszczęsny ekran RNS-E którego od 3 miesięcy nigdzie dorwać nie potrafię no i cały czas dylemat ( fele w grafit czy zostawić ) :)[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 09:48_________________________________________________coraz częściej widzę fury z ciemnym felunkiem ( choćby ta w ogłoszeniu ) i coraz mniej mi się to podoba - oczywiście gdybym miał fele już ori w graficie to było by OK - ale jakoś boję się oddać nowe fele do malowania, boję się trwałości tego malunku i tego, że odbiorę i jednak nie bedzie mi się podobać :confused4: ( w tym tygodniu kumpel odbiera felunek z malunku - czekam na efekt na żywo ) :)

http://www.renowacjafelg.pl/

kolor nazywa się grafit2010 to jest ich nowy kolor może być całkiem niezły przynajmniej tak wygląda na zdjęciach. Co do jakości lakieru to czarny mat to nie gorszy niż oryginalny lakier. Po sezonie felgi jak nowe. Wada zakładu dość drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie boisz to przywieź do mnie. Psiknie sprajem i będzie gites :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron kobra ma chyba ekran wal do niego

jestem z nim w stałym kontakcie :wink4:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 22:16_________________________________________________zieluch - grafit 2010 - nie za jasny :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że te zdjęcia chyba mało oddają. Jak pojechałem malować nie było jeszcze tego grafitu tylko ten wcześniejszy. Na zdjęciach wyglądał ok ale jak zobaczyłem na próbce całkowicie źle. Najlepiej było by na żywo zobaczyć próbkę felgi ale wydaje mi się że on już jest blisko koloru ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron ja bym tego nie malował, po pierwsze felgi stracą obecny efekt (musi być jakiś kontrast), po drugie jak zrobi się ciemniej będzie to wyglądać jakbyś na stalówkach jeździł, a po trzecie d*py to jak sroki - lecą na to co się świeci :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 09:41_________________________________________________DSC04295.jpg:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie żeby coś napisać w tym temacie :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie żeby coś napisać w tym temacie :naughty: :naughty: :naughty:

Wal wal Poziu - dawno Cię tu nie było :gwizdanie: :naughty:

miron - felg nie maluj - nawet Młody się przekonał, że trochę kontrastu być musi, żeby był efekt :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mireczek zawsze lubił lans mega odlot więc moim zdaniem powinien zapodać do swojego gnojowoza takie laczki:

1257351320217.jpg

wówczas umieszczę sobie w podpisie: Miron Megarezacz 2010 roku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

Hammer, KOval - dużo w tym racji - właśnie ten kontrast mi sie teraz podoba dlatego tak trudno mi podjąć decyzje malunku - no i ciemna felga straci swoja wielkość :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że on już jest blisko koloru ori

orginal jest duzo ciemniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że on już jest blisko koloru ori

orginal jest duzo ciemniejszy

Moim zdaniem mało obiektywna wypowiedź puki nie widziałeś na żywo jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie w brew pozorom - ten kolorek z dalsza na autku wygląda na ciemny a tak naprawde jest to naprawdę jasny grafit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak rozwodzenie się na temat kolorków :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron zostawiaj jasne fele:) tak jak mowia jakis delikatny kontrast musi byc

tak też będzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron zostawiaj jasne fele:) tak jak mowia jakis delikatny kontrast musi byc

tak też będzie :good:

I bardzo dobrze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mało obiektywna wypowiedź puki nie widziałeś na żywo jak to wygląda

Jak nie polozysz kolo siebie felg w tych kolorach to sie niestety nie dowiesz.Zereszta te orginaly wygladaja tez roznie w zaleznosci od swiatla raz jasniej raz ciemniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

decyzja zapadła ( przynajmniej na ten sezon :decayed: )

- felunek zostaje srebrny

- zaciski w grafit

- blaszki ozdobne z S4

.............i tyle w temacie :)

10032010651.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...