Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!


norbi3000

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie to moze np pierwsza grupe aut umowic na poczatek wrzesnia, a druga na polowe wrzesnia, tak zeby kazdemu pasowalo ? I tak beda musieli 2 razy przyjezdzac do Gliwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalem nie odemnie to zalezy tylko od kolegi compsport_krk, w czwartek mam do niego dzwonic on poda mi termin lub terminy i tyle na temat, komu bedzie pasowalo to sie dolaczy :decayed:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 10:09_________________________________________________wlasnie rozmawialem z kolega compsport_krk i dzis on napisze w tym watku terminy wirusow, beda 2 terminy w jeden 5 i w drugi 5 autek, prawdopodobnie koniec wrzesnia, wiec kto chetny niech dopisuje do listy zostaly tylko 2 miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie że coś wyjdzie w tym temacie, teraz to już tylko czekać i mam nadzieje że bede w tej pierwszej piątce :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :good:

Dzieki raz jeszcze za trud zorganizowania calej imprezy. Mysle, ze w imieniu wszystkich na liscie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualna lista chętnych:

1. norbi3000

2. MAJKI_3646

3. kik0

4. Vas

5. rzaba7

6. radzikdt

7. diman

8. Rafal87

9. malinamm1

jeszcze tylko 1 miejsce i zamykam liste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co jest powodem ale jakoś trasznie odległy ten termin macie - skoro dopiero koniec września :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn mniej wiecej tak mi kolega compsport_krk powiedzial przez telefon a dokladne terminy on ma podac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega compsport_krk mial w tym poscie napisac terminy w ostatni piatek, dzis mamy poniedzialek i dalej nic !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z tego co wiem jest już 10 samochodów bo dzwonił do mnie dzisiaj kolega z a6 1.9 TDI 110KM

Dzisiaj zostanie ustalony termin grupowego chiptuningu i do jutra na pewno ukaże się post.

Pozdrawiam

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ten chip tak sie ociaga ze ja chyba predzej auto sprzedam niz podniose w nim moc co tu jest grane? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...