Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

mam afn 160tys km sprawdzony, sztywny jak pal. chodzi prawie jak na pompowtryskach i do tego full poliftowy. passata ahu miałem z 340tys i latał żwawiej od afn, ale był pewnie dłubnięty. miałem passata b3 1.9 td silnik aaz i tamto przy zakupie miało 350 na szafie jak sprzedawałem 400 i laleczka była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem mojego, to zadzwoniłem do ASO w Katowicach i użyłem magicznego słowa PROSZĘ i gość sprawdził co ma w bazie. Wpisy z książki serwisowej zgadzały się z tym co w systemie. Nawet wymiane rozrządu miał zanotowaną i zgadzało się z nalepką serwisową na silniku. Wymiana 28.04.2006 stan licznika 88370 km. 10 latek i taki stan :gwizdanie: W tamtym tygodniu w Norynberdze oglądałem 10 letnią a4 z stanem 130000. Kto szuka ten znajdzie :good: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj 1z tez mial 185k km na liczniku jak byl kupiony (patrz posty wczesniej ile ma). Wiara w licznik jest jak wiara w to ze amerykanie zniosa nam wizy. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie jest ważne jaki ma przebieg , tylko jak poprzedni właściciel dbał o auto

Ja swoją A4 AJM z 2000r. kupiłem 2 lata temu z przebiegiem 144tys , Była kupiona w polskim salonie , w środku autko cud malinka , zawsze jest jakieś ale , po roku okazało się że głowica jest pęknięta no i silnik poszedł do remontu. Przy zakupie było wszystko ok. No ale przynajmniej wiem że teraz trochę nią pojeżdżę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdź na stronę ASO Szczecin napisz e-maila z zapytaniem o historię auta i po robocie

taka dostałem od nich informację:

"Witam,

Tego typu dane są dostępne w systemie producenta, który jest opaczony zastrzeżeniem " Tylko do użytku wewnętrznego". W związku z powyższym nie możemy udzielać tego typu informacji.

Z pozdrowieniami,

"

Jakby ktoś tutaj zaglądał co ma możliwość sprawdzenia to prosiłbym o PW. Będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 265 tysięcy ale podejrzewam że ze 100 albo więcej jest cofnięty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś tutaj zaglądał co ma możliwość sprawdzenia to prosiłbym o PW. Będę wdzięczny :)

Byli tacy, ale usunięto im wątki :gwizdanie: :thumbdown:

Sorry za :ot:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na blacie 195k i pokrywa sie z ECU. Swoją drogą ciekawe czy przebieg w ECU jest gwarancją autentyku? Wykluczam tu oczywiście podmianę kompa..

nie jest... jak dobry spec to przekreci ze sladu nie zostanie w ECU[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 22:46_________________________________________________

mi dzisiaj w AFN 250 000km stuknęło :)

ciekawe ktory raz ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na blacie 195k i pokrywa sie z ECU. Swoją drogą ciekawe czy przebieg w ECU jest gwarancją autentyku? Wykluczam tu oczywiście podmianę kompa..

nie jest... jak dobry spec to przekreci ze sladu nie zostanie w ECU[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 22:46_________________________________________________

mi dzisiaj w AFN 250 000km stuknęło :)

ciekawe ktory raz ? :naughty:

właśnie, mój AFN ma 265 a podejrzewam że na pewno przekroczył pół miliona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywałeś wnętrze z moim?

Ja mam oryginalny przebieg. Kosztował mnie jakieś 2-3k zł więcej niż "igiełka" w Polsce :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywałeś wnętrze z moim?

Ja mam oryginalny przebieg. Kosztował mnie jakieś 2-3k zł więcej niż "igiełka" w Polsce :polew:

nie nie patrzyłem muszę zajrzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...