Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4 B6 AVF 2003 Sprowadzony 10.2008 270tys. teraz 350 tyś. Nie bierze oleju, wymieniłem termostat, sprzęgło alternatora,i dwa wahacze reszta ori tarcze hamulcowe ori!!! ale już sie kończą tak jak zawiecha po zimie zmiana z fabryki 145 KM rewelacja nie samochód.

Opublikowano

... tarcze hamulcowe ori!!! ale już sie kończą

A myślisz jakie ja mam , posiadam pełną historię serwisową i w 2007r. takie właśnie założyli w ASO :chytry:

Opublikowano

Mój ma teraz 170 tys. km

Jak sprowadziłem miał 143 tys. km

Chodzi pięknie, a spalanie ma boskie: przy 100 km/h potrafię zejść do 5l na 100 km.

Jak jadę 80 km/h na 4 biegu to wychodzi 4,4l na 100km

Aż się gęba cieszy;))))

Opublikowano

moj awx ma obecnie 140 tys :naughty: pewny przebieg

a jak go kupowałem to miał 47tys.... fakt auto dla ludu :cool1: ale daje rade :hi:

... tarcze hamulcowe ori!!! ale już sie kończą

A myślisz jakie ja mam , posiadam pełną historię serwisową i w 2007r. takie właśnie założyli w ASO :chytry:

przy 60 tys zmieniłem tarcze z oryg. na zimmermnay. Nie wiem jak jest w audi ale w vw tarcze (hamulce) sa badziewiaste :disgust:

Opublikowano
Chodzi pięknie, a spalanie ma boskie: przy 100 km/h potrafię zejść do 5l na 100 km.

Jak jadę 80 km/h na 4 biegu to wychodzi 4,4l na 100km

Aż się gęba cieszy;))))

Co to za PSJ?

Opublikowano

Moj ma juz 195 tys i zgadza sie z ASO przez 10 000 kilometrów łykna litr 5w30 castrola :)pierwsza dolewka 1000 kilometó po 1 wymianie w kraju a a druga juz po 9 tysiacach wiec dystans sie wydluza :) niewiem czy to zalezy od stylu jazdy ale chlipie olej i nie kopci niema wycieków turbo dziala poprostu bierze :P

Opublikowano

jak kupowalem swojego mial najechane niby 250tys jednak jakies pare miesiecy temu przy okazji wizyty w aso mily pan sprawdzil ze kilak miesiecy przed kupnem mojej niuni miala najechane ponad 290 wiec tak mysle ze na dzien dzisiejszy ma ok 320k

Opublikowano

do MAGIC87

PSJ - piz*o..ty Styl Jazdy :polew:

Ja nigdy nie zszedłem poniżej 6l

Opublikowano

ja niemoge w miscie zejsc ponizej 7 :( caly czas 7.4

Opublikowano

mi w naszych normalnych pieknych godzinnych korkach spalanie wychodzi 8,5-9l jak butuje to 10l

Opublikowano

obecnie ok 222 tys km, jak kupiłem ok 212tkm

książka, aso, wszystko sprawdzone i wiarygodne

Opublikowano

2001r 230tys z carpass

Opublikowano

Mój ojciec w 1Z ma 299tyś przebiegu i silnik chodzi jak żyleta. Ostatnio jak jechałem autostrada 170km/h to ojciec wyprzedził mnie bez żadnego problemu.

Opublikowano

Przy zakupie (07.2010) przebieg 210 000km, po sprawdzeniu ster.silnika wyszło 318000km - wszyscy handlarze żenią liczniki, z tą różnicą że jedni więcej drudzy mniej. :cool1:

Aktualnie realnie prawie 330000km

Stan wnętrza nie wskazuje na ten przebieg, silnik i podzespoły również na ścieżce diagnostycznej w serwisie VW/AUDI wyszły w normie :>

Podejrzewam że Niemiec sprzedał bo mu się wydatki szykowały :mysli: (moja spuścizna po poprzednim właścicielu)

Okazało się że 10lat jeździł samochodem na ori częściach z pierwszego montażu, nie licząc części wymienianych na przeglądach.

Opublikowano

Jak kupiłem w 2008 to było 143000 - sprawdzona przed kupnem historia w serwisie, teraz mam 198000

Opublikowano

ja tak samo jak wymienialem teraz zawieche wahacze byly z 1999 i chyba ze 3 z 2006 a auto ma ponad 300000 najechane

Opublikowano

Ja samochod kupilem osobiscie w Niemczech u niemca i z przebiegiem 179600km. Rok 1998 Serwisowany od poczatku. Ostatni wpis we wrzesniu 2009r. z przebiegiem 172000km

Opublikowano

Ja samochod kupilem osobiscie w Niemczech u niemca i z przebiegiem 179600km. Rok 1998 Serwisowany od poczatku. Ostatni wpis we wrzesniu 2009r. z przebiegiem 172000km

to sie pochwal za ile kupiles ta igielke ?

Opublikowano

b5 1.9TDI afn 96r 360tys... wymian uszczeliki pod glowica... smiga jak nowa:)

audi 80 b3 91r 500tys 1.9D nic nie ruszane przy silniku nie jedna a4 z przebiegiem 160 może pomażyć o takim klekocie... ;)

Opublikowano

b5 1.9TDI afn 96r 360tys... wymian uszczeliki pod glowica... smiga jak nowa:)

audi 80 b3 91r 500tys 1.9D nic nie ruszane przy silniku nie jedna a4 z przebiegiem 160 może pomażyć o takim klekocie... ;)

przy tym przebiegu w afn uszczelka pod glowica to chyba czesta przypadlosc 90 pod tym wzgledem jest wytrzymalsza

b3 ladny przebieg :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.