Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

generlanie tak .. .. kupilem autko w 2009 ze stanem licnzika 165 tys .. .. z czasem znajomy ktory pracuje we wroclawiu w BmW .. zadzwonil po sasiedzku do audi i sprawidzl .. .. maj 2008 .. mam wydruk nawet po co tam byli .. wyciagali pin z radia .. zapisany przebieg 230 tys .. .. czyj +/- jakies 100 tys w plecki .. .. autko obecnie ma jakies 203 tys .. .. a chodzi jak zegareczek ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja "zdobyłem" takie dojście że mam całą historię serwisową na kompie w postaci PDF :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogoś rozbawił mój wpis, wiec odpowiedziałem. Co do przebiegów, to pracuję z austriakiem, który do pracy ma 1 km i dojezdża audi a6 disel. Już tak od trzech lat. W Wiedniu widuję sporo rasowych terenówek, a aswalt równiutki jak stół. Panuje tu opinia, że niemcy mają takie zboczenie, że jeżdżą jak idioci i ścigają się kto zrobi więcej kilometrów :polew: Cóż, ja tego nie zauważyłem, a bywam tam często. Teraz ide spać. Pozdro

1km i dieslem do pracy... ale ci*ul

albo może Ci się coś pomyliło...

Ja cieszę się , że mój AJM dziennie robi 110 km autostradą, zawsze dogrzany silnik itd... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1km i dieslem do pracy... ale ci*ul

albo może Ci się coś pomyliło...

Ja cieszę się , że mój AJM dziennie robi 110 km autostradą, zawsze dogrzany silnik itd... :)

wreszcie swój chłop :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdut 110 km. Dzisiaj zrobie 800 km do pracy i mam sikać po nogach, bo silniczek będzie pięknie rozgrzany :wink4: Panowie, oczym ten temat. O niczym, bo wszyscy mają krecone liczniki. A według co niektórych, to chyba już w fabryce cofaja, ba tak jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko a co moge sprawdzic po numerze vin????

"...VIN (Vehicle Identification Number) potocznie NUMER NADWOZIA jest złożonym zestawem znaków, który zostaje nadany pojazdowi przez producenta w celu jego identyfikacji. Istnieje norma ISO 3779 - 1983, która określa treść i budowę numeru identyfikacyjnego pojazdu, dzięki czemu może zostać stworzony jednolity dla całego świata system numerów identyfikacyjnych pojazdów samochodowych..."

1c0aceab94e70a5a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np w ASO w Szczecinie wysyłasz im VIN e-mailem , a oni sprawdzają czy mają samochód w bazie , jesli jest to ustalają koszty otrzymania wydruku. ( tłumaczą się tym że przy takim sprawdzaniu wykonują pewną pracę za którą muszą zarobić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...