Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

... tarcze hamulcowe ori!!! ale już sie kończą

A myślisz jakie ja mam , posiadam pełną historię serwisową i w 2007r. takie właśnie założyli w ASO :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ma teraz 170 tys. km

Jak sprowadziłem miał 143 tys. km

Chodzi pięknie, a spalanie ma boskie: przy 100 km/h potrafię zejść do 5l na 100 km.

Jak jadę 80 km/h na 4 biegu to wychodzi 4,4l na 100km

Aż się gęba cieszy;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj awx ma obecnie 140 tys :naughty: pewny przebieg

a jak go kupowałem to miał 47tys.... fakt auto dla ludu :cool1: ale daje rade :hi:

... tarcze hamulcowe ori!!! ale już sie kończą

A myślisz jakie ja mam , posiadam pełną historię serwisową i w 2007r. takie właśnie założyli w ASO :chytry:

przy 60 tys zmieniłem tarcze z oryg. na zimmermnay. Nie wiem jak jest w audi ale w vw tarcze (hamulce) sa badziewiaste :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi pięknie, a spalanie ma boskie: przy 100 km/h potrafię zejść do 5l na 100 km.

Jak jadę 80 km/h na 4 biegu to wychodzi 4,4l na 100km

Aż się gęba cieszy;))))

Co to za PSJ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj ma juz 195 tys i zgadza sie z ASO przez 10 000 kilometrów łykna litr 5w30 castrola :)pierwsza dolewka 1000 kilometó po 1 wymianie w kraju a a druga juz po 9 tysiacach wiec dystans sie wydluza :) niewiem czy to zalezy od stylu jazdy ale chlipie olej i nie kopci niema wycieków turbo dziala poprostu bierze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupowalem swojego mial najechane niby 250tys jednak jakies pare miesiecy temu przy okazji wizyty w aso mily pan sprawdzil ze kilak miesiecy przed kupnem mojej niuni miala najechane ponad 290 wiec tak mysle ze na dzien dzisiejszy ma ok 320k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie ok 222 tys km, jak kupiłem ok 212tkm

książka, aso, wszystko sprawdzone i wiarygodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec w 1Z ma 299tyś przebiegu i silnik chodzi jak żyleta. Ostatnio jak jechałem autostrada 170km/h to ojciec wyprzedził mnie bez żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie (07.2010) przebieg 210 000km, po sprawdzeniu ster.silnika wyszło 318000km - wszyscy handlarze żenią liczniki, z tą różnicą że jedni więcej drudzy mniej. :cool1:

Aktualnie realnie prawie 330000km

Stan wnętrza nie wskazuje na ten przebieg, silnik i podzespoły również na ścieżce diagnostycznej w serwisie VW/AUDI wyszły w normie :>

Podejrzewam że Niemiec sprzedał bo mu się wydatki szykowały :mysli: (moja spuścizna po poprzednim właścicielu)

Okazało się że 10lat jeździł samochodem na ori częściach z pierwszego montażu, nie licząc części wymienianych na przeglądach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo jak wymienialem teraz zawieche wahacze byly z 1999 i chyba ze 3 z 2006 a auto ma ponad 300000 najechane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja samochod kupilem osobiscie w Niemczech u niemca i z przebiegiem 179600km. Rok 1998 Serwisowany od poczatku. Ostatni wpis we wrzesniu 2009r. z przebiegiem 172000km

to sie pochwal za ile kupiles ta igielke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b5 1.9TDI afn 96r 360tys... wymian uszczeliki pod glowica... smiga jak nowa:)

audi 80 b3 91r 500tys 1.9D nic nie ruszane przy silniku nie jedna a4 z przebiegiem 160 może pomażyć o takim klekocie... ;)

przy tym przebiegu w afn uszczelka pod glowica to chyba czesta przypadlosc 90 pod tym wzgledem jest wytrzymalsza

b3 ladny przebieg :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...