Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

witam :hi:

U mnie najechane 255000 ale na ten silnik nie ma problemu :) książka serwisowa do końca,

w środku mega stan sam byłem po niego w niemczech

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!! mogę kupić następnego AJM ma 386000 wygląda pięknie i tak też chodzi. myślicie że to ma jeszcze rację bytu? gdyby to była 100 wziąłbym bez myślenia ale tu się waham. chcę dla żonki kupić i sprzedać jej A3. ma to sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto tym jeździł, jeśli był serwisowany to jeszcze pojeździ. Przynajmniej to jest jakiś realny przebieg :decayed: Mój AFN miał na liczniku 190tys jak go kupiłem 3 lata temu, teraz ma 250tys i nie narzekam na silnik. Zimą pali na dotyk, oleju od wymiany do wymiany nie dolewam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o AFN`a to bym nawet nie pytał tylko już bym był w drodze do Niemiec ale nie wiem jak pompowtryski chodzą przy tym przebiegu. mój AFN wg fachowców którzy go oglądali miał ponad 300 oleju nie palił, zimą palił jak latem i miał ogień w du...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem mojego w 2004 r od "znajomego" z niemiec z przebiegiem 170tys na blacie i ponoć ori (nie sprawdzałem w aso). Obecnie pokazuje 270 ale mam takie preczucie że coś zaczyna sie dziać nie tak :mysli: Niestet nie mam jak zrobić logów dynamicznych wiec zajme sie tym później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze tysiąc i będzie okrągłe 300kkm :decayed: Oleju od wymiany do wymiany z litr doleje ale ucieka też trochę uszczelką pod miską :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVF 1.9 TDI 130 koni 257 tys. potwierdzone w ASO(350 zł za sprawdzenie auta i przeglądu i nie było szkoda wydać za potwierdzenie przebiegu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze nie na temat ale jak by w ASO koszt wymiany oleju filtrów i i ogolnego stanu auto kosztowalo do 300 zl to bym nawet tam jezdzil a tak d*pa[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 17:00_________________________________________________a propo u mnie 206000 potwierdzone w ASO.... jak narazie turbo czyscilem po niemcu bo ERG sie zwalil :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

339 tyś w moim AVG i pojawił się mały drobiazg, cieknąca pompa wtryskowa, szybko zmieni się od razu z rozrządem i szykujemy się na wariactwo na zimie z Q :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poprzednim aucie a4 AJMie 115ps miałem 520tkm i auto chodziło bez zarzutów,dlatego nie boję się przebiegów w tdi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poprzednim aucie a4 AJMie 115ps miałem 520tkm i auto chodziło bez zarzutów,dlatego nie boję się przebiegów w tdi :hi:

piekny przebieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poprzednim aucie a4 AJMie 115ps miałem 520tkm i auto chodziło bez zarzutów,dlatego nie boję się przebiegów w tdi :hi:

piekny przebieg

dajcie mi 5 lat a kolegę przegonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle przebiegi pol banki :D ciekawe jak wyglada srodek :)

zobaczyłbyś środek mojego to byś padł, jedyne zużycie to kurka kierka przetarta skórka i fotel od strony kierowcy skóra przetarty, ale wiadomo nie uszkodzony. Reszta brand new! tak się robi samochody kurka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...