Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam w 1 ,9 w A3 241 tys i lata.

---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:31 ----------

Ostatnio badalem golfa dla klienta 2006r, okazalo sie ze Niemiec robił 70tys rocznie czyli, ~~360tys realnie, srodek wogole nie zniszczony...

Ja w roku robię od 40tys do 50tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 B6 2004 rok 1.9 TDi AVF 180 tys. pewnie ma drugie tyle kto wie... Na szczescie żadne plastiki nie są powycierane i lata bez problemu lakier ori Wczesniej był nissan almera 1 99r od nowosci przy sprzedazy miał 160tyś a srodek wyglądał na ponad 300tys km z kierownicy było jajo heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 AWX 02r 320tyś na szafie. od 5 lat u nas w rodzinie, wcześniej wszystkie kwity na potwierdzenie przelewu (łącznie z wyciągiem 11tu stron A4 z ASO z historią co kiedy i przy jakim przebiegu).

teraz kupiona A6 3.0 TDI quatro 05r z oryginalnym przebiegiem 166tyś km. Nie wierzyłem że takie jeszcze są, a jednak. Kupiona w Polsce od pierwszego właściciela który serwisował tylko w ASO. Od początku do końca faktury na każdą pierdółkę. Bardzo zacne autko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 AJM 2000r posiadam od 4 lat. Sprowadzona z Austrii od znajomego który sprowadza auta. Przebieg przy zakupie wynosił 159 tyś. Teraz jest 243 tyś. Jakiś czas temu sprawdzałem po nr VIN w serwisie to o dziwo nie ma w ogóle żadnej historii jest tylko info że auto wyjechało z Salonu i KONIEC wpisów. Przy pierwszej wymianie rozrządu wszystkie części były ORYGINALNE włącznie z wszystkimi filtrami itp. Czy spotkaliście sie z podobną sytuacją sprawdzając w serwisach swoje przebiegi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje A4 AJM 2000r posiadam od 4 lat. Kupiłem od znajomego który sprowadza auta z Austrii. Przebieg przy zakupie 159 tyś obecnie 243 tyś. Jakiś czas temu sprawdzając przebieg w ASO po nr VIN ku mojemu zdziwieniu nie uzyskałem informacji ponieważ nie ma historii serwisowej auta, jest tylko informacja że auto wyjechało z salonu i ślad się urywa. Po pierwszej wymianie rozrządu zaraz po zakupie oraz Wszystkich filtrów wszystkie części były ORYGINALNE z logo Audi. Czy ktoś z was spotkał się z takim przypadkiem że nie było żadnego wpisu pomimo ewidentnych znaków że części montowane ORI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 B6 2004 rok 1.9 TDi AVF 180 tys. pewnie ma drugie tyle kto wie... Na szczescie żadne plastiki nie są powycierane i lata bez problemu lakier ori Wczesniej był nissan almera 1 99r od nowosci przy sprzedazy miał 160tyś a srodek wyglądał na ponad 300tys km z kierownicy było jajo heh

hahhahah

To jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje A4 AJM 2000r posiadam od 4 lat. Kupiłem od znajomego który sprowadza auta z Austrii. Przebieg przy zakupie 159 tyś obecnie 243 tyś. Jakiś czas temu sprawdzając przebieg w ASO po nr VIN ku mojemu zdziwieniu nie uzyskałem informacji ponieważ nie ma historii serwisowej auta, jest tylko informacja że auto wyjechało z salonu i ślad się urywa. Po pierwszej wymianie rozrządu zaraz po zakupie oraz Wszystkich filtrów wszystkie części były ORYGINALNE z logo Audi. Czy ktoś z was spotkał się z takim przypadkiem że nie było żadnego wpisu pomimo ewidentnych znaków że części montowane ORI ?

Ja na przyklad kupuje tylko czesci z serwisu i wymieniam sam- oczywiscie sladow po tym w serwisie nie ma tylko faktury u mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam zawsze lepiej zrobisz, bo dokładniej, ja takiego samego jestem zdania - faktury są, a jakość naprawy jest zdecydowanie wyższa niż w serwisie. oczywiście mówimy o rzeczach, które możemy sami zrobić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem bywają takie przebiegi :-) Auto z 1996r. Dokument z 2004r. przebieg 69.270 km

http://img839.imageshack.us/img839/4015/audijn.jpg

Firmowa nalepka z wymiany rozrządu 28.04.06 przebieg 88.370 km, plus wpis w książce serwisowej i bazie Audi.

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam golfa 3 1.9 TDI z przebiegiem 100tys :grin: ale mysle ze jest gdzis 300tys na nim

i w audicy to jeest 200tysi i mysle ze drugie tyle nia sie zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam golfa 3 1.9 TDI z przebiegiem 100tys :grin: ale mysle ze jest gdzis 300tys na nim

i w audicy to jeest 200tysi i mysle ze drugie tyle nia sie zrobi

jak dobrze pamiętam to w golfie III licznik jest do 299999 km a potem wskakują zera i leci od nowa

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

ja mam golfa 3 1.9 TDI z przebiegiem 100tys :grin: ale mysle ze jest gdzis 300tys na nim

i w audicy to jeest 200tysi i mysle ze drugie tyle nia sie zrobi

jak dobrze pamiętam to w golfie III licznik jest do 299999 km a potem wskakują zera i leci od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno tak jest w trojce a nie w dwojce tak bylo bo ja mam elektroniczny?? ale jezeli tak to sie wiele nie pomylilem bo jest 400tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie wolno o przebiegu pisać ;-) jak sprzedawałem moją poprzednią A4 to tacy "wariaci" z klubu przeczytali moje wszystkie posty i wiadomości.... przyjechali obejrzeć maszynę i po 2 h ich delikatnie musiałem wyprosić bo i tak z tego nic by nie było... ale uważajcie bo takich fachowców jest wielu... także dyskrecja powinna być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszę tylko tak wiem ile mój AJM ma faktycznie ale nie przeraża mnie to sam go przywiozłem z DE najważniejsze że ładnie jedzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...