Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No autko bardzo fajnie wyglada , jedne co by sie przydalo to ten Grill co by pasowal do kratek wlotow.Tak to rewelka :cool1:

Opublikowano
  • Autor

No autko bardzo fajnie wyglada , jedne co by sie przydalo to ten Grill co by pasowal do kratek wlotow.Tak to rewelka :cool1:

Do tej pory nie wiem czemu fabrycznie tego nie zrobili... :wallbash:

Opublikowano

Tez nie wiem :)

Opublikowano

Jak dla mnie przepiękny zderzak i oczywiście fura też.

ale ładnie się prezentuje autko-najładniejsza felga w Audi

Popieram Kolegę felga miażdży suty :kox: w tym rozmiarze.

Jedynie co mi się nie widzi to te pomarańczowe kierunki, ale to kwestia gustu :wink4:

Opublikowano

Oponki są w rozmiarze 235/40/18?? :mysli: fele kox takie jak u mnie :wink4:

Opublikowano

filip1001 to są 235/35/19 :wink4: i faktycznie kółka miazga wzory RS6 i RS4 są w audi najpiękniejsze :kox: Jak tam Wojtek rezasz grill jak w rs4 i halogeny? czy zostawiasz jak jest?

Opublikowano
  • Autor

filip1001 to są 235/35/19 :wink4: i faktycznie kółka miazga wzory RS6 i RS4 są w audi najpiękniejsze :kox: Jak tam Wojtek rezasz grill jak w rs4 i halogeny? czy zostawiasz jak jest?

Halogenow nie ruszam bo i tak nie pamietam kiedy ostatni raz ich uzywalem :)

Grilla bede robil , szukam RS4 w dobrej cenie.

Niestety mam inne wydatki...drzewo na zime i inne pierdoly w domu, ktore hamuja mnie przed wydatkami na fure :confused4:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 12:45_________________________________________________Koledzy mysle coraz bardziej o rezaniu grilla od RS4.

Niestety nie wiem gdzie kupic taki ''klej na cieplo'' jak na zdjeciu:

IMG_9091Large.jpg

IMG_9092Large.jpg

IMG_9098Large.jpg

Reszta z modyfikacji grilla pod linkiem:

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?287499-DIY-RS4-Grille-to-DTM-Bumper

Informacja jest mi niezbedna do pracy nad grilem.

Nie wyobrazam sobie tego kleic jakims pseudo klejem... :confused4:

Opublikowano

Powiem tak , z tym grilem wyglada zjebiscie , ale trzeba miec odwage zeby pociac tak cos co warte jest piec stowek :)

Opublikowano

Jest ryzyko, jest zabawa

Opublikowano
:)
Opublikowano
  • Autor

eeee ryzyko mial ten co przecieral szlaki :wink4:

Nie widze tutaj az tak duzego zagrozenia o ile znajde ten klej :embarrassed:

Opublikowano

Sa w sklepach (Castorama itp oraz specjalistyczne) pistolety do kleju i takie laski kleju.Wkladasz do pistoletu i sie nagrzewa i podaje ciekla mase. NIe jest to drogie.

Opublikowano

Sa w sklepach pistolety do kleju i takie laski kleju.

to się nie nadaje do takich rzeczy

stroiki wielkanocne można tym sklejać

Opublikowano

Bo?Uzywales??

JAk nie umiesz to sie nie nadaje :naughty: :naughty:

Opublikowano

Bo?Uzywales??

JAk nie umiesz to sie nie nadaje :naughty: :naughty:

a ty używałeś??

używałem tego czegoś do grilla z B4 i lipa, odpadło

Opublikowano

JA uzywalem i elegancko trzyma.Moze sa rozne kleje....

Opublikowano

możliwe, ja użyłem tego który był razem z pistoletem

Opublikowano

czarny trzyma mocniej... i musi byc solidnie nagrzany...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.