Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ma 5 takich, ori zapakowanych, pewnie wystawi na allegro niedługo

Szkoda, ze nie pisales szybciej.

Ponioslem troche kosztow z ta kiera.

Mysle, ze mozna byloby cos wymyslic.

Mam tylko pewne obawy przed latwa mozliwoscia pozbycia sie takich dekielkow... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

nie wiedziałem że ktoś to w ogóle potrzebuje :decayed: tak samo jak kolega, który odziedziczył je razem z zakupionym w DE golfem GTI :kox:

Opublikowano

@Wojtek_A4

jakie miałeś zawieszenie jak go kupowałes 1BA?

masz teraz gwint? o ile opuszczone jest auto względem serii? masz może fotki przy różnych ustawieniach wysokości auta?

mi się średnio udała zmianian z 1BA na 1BV, przód mi usiadł o 30mm ale z tyłem kupa ;)... i się wacham czy jeszcze raz springi czy jednak gwint już.

Opublikowano
  • Autor

@Wojtek_A4

jakie miałeś zawieszenie jak go kupowałes 1BA?

masz teraz gwint? o ile opuszczone jest auto względem serii? masz może fotki przy różnych ustawieniach wysokości auta?

mi się średnio udała zmianian z 1BA na 1BV, przód mi usiadł o 30mm ale z tyłem kupa ;)... i się wacham czy jeszcze raz springi czy jednak gwint już.

Jak go kupowalem to byl woz drabiniasty.

d08b1e866d3cb2bbmed.jpg

Na poczatku zalozylem zawieszenie -40 FK ale pupa siedziala delikatniej nizej niz przod co jest najgorsze wg mnie :wallbash:

23f9064136d15ac6.jpg

Tutaj zdjecie nie najlepsze ale mam balagan w tycho fotkach i nic nie moge znalezc... :confused4:

Trafil sie gwint AP i teraz jest miod. Moge sam sobie wszystko regulowac :>

1e9098489fe8994a.jpg[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 07:15_________________________________________________

nie wiedziałem że ktoś to w ogóle potrzebuje :decayed: tak samo jak kolega, który odziedziczył je razem z zakupionym w DE golfem GTI :kox:

No to ja potrzebuje i nawet moze bym kupil.

Powiedz koledze, zeby jak facet :tongue4: powiedzial za nie cene a nie marudził... :decayed:

Opublikowano

a ile teraz siedzi ci na gwincie?

możesz zmierzyć od rantu do ziemi z przodu i z tyłu?

i teraz nieśmiertelne zdjęcie co męcze nim wszystkich:

14763833.jpg

Opublikowano

ja bym walnął ściemę szybek do Twojego auta :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Znam te foty :>

Sporo goooglowalem z tymi bentleyami :)

Opublikowano

Czemu zderzak sprzedajesz ?

Zrodzil mi sie lekko inny plan na A4.

Cos innego :decayed:

Szkoda że zderzak nie pod PDC, tak to może byśmy się dogadali :gwizdanie:

Opublikowano

Przy okazji przejrzałem zdjęcia z pierwszego posta.

Klinkier na podjeździe....malina :good::decayed:

Opublikowano

H4mm3R co to za koło ?? :kox:

Opublikowano

Jest juz ta kiera ? :)

Opublikowano

fela :kox: ale tylko przy odpowiedniej glebie, bez gleby efekt może być marny

Opublikowano

aż strach zapytać o ceny tych kółek :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Koledzy mam mega problem.

Kierwonica juz dobre pare dni w domu. Troche mam ostatnio w zyciu pod gorke i nei mialem czasu zeby sie nia zająć.

Dzisiaj mialem pare minut to pomyslalem, ze w 30 min ogarne temat - pare miesiecy temu instalowalem taka kierownice i poszlo gladko.

Okazalo sie, ze tym razem nie bedzie tak milo.

Ponizej link do mojego problemu.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30102.new#new

Moze ktos z Was jest mi w stanie pomoc?[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 20:33_________________________________________________Koledzy w końcu kiera zamontowana i wszystko działa jak należy.

Wnętrze nabrało trochę polotu :evil:

r88.jpg

r8.jpg

Teraz choruje na pedały z RS4.

Do kiery jak znalazł :wink4:

Trochę dziwnie się czasami nią kręci i brakuje mi trochę ''tego kawałka'' koła

Opublikowano

Trochę dziwnie się czasami nią kręci i brakuje mi trochę ''tego kawałka'' koła

Właśnie zastanawiałem się czy dobrze się kręci taką kierownicą. Mam odpowiedź.

A wygodniej się przynajmniej trzyma?

Bo wygląda super.:)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.