Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...


Bulczas

Rekomendowane odpowiedzi

fajna bryka, jakieś plany co do silnika?

W silniku już trochę pogrzebane, jedyne co dojdzie to FMIC i więcej kasy już raczej nie będę pakował chociaż kto wie :naughty:

Michał działałeś już coś z czujnikami? Rezasz ori czy jakiś chiński szit :gwizdanie:

znajomy ma mi się rozejrzeć za ori sterownikiem z jakiegoś angola, więc na razie czekam :gwizdanie:

i też nie mam pewności czy te czujniki w moim zderzaku działają :mysli:

Ja nie mając czujników nawet raczej na pewno poszukam jakiegoś zestawu który się wpasuje w ori miejsce :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie, którzy kupują nowe VW, montują chińskie zestawy za ok 200zł i wszystko działa git :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie, którzy kupują nowe VW, montują chińskie zestawy za ok 200zł i wszystko działa git :wink4:

nie wiem jak Bulczas, ale ja mówiąc "chiński zestaw" miałem na myśli coś do 40zł :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie, którzy kupują nowe VW, montują chińskie zestawy za ok 200zł i wszystko działa git :wink4:

nie wiem jak Bulczas, ale ja mówiąc "chiński zestaw" miałem na myśli coś do 40zł :decayed: :decayed:

aha :polew:

ja miałem na myśli coś za ok 200zł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem tak po środku coś koło stówki :decayed:[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 21:50_________________________________________________Zderzak na aucie, jeszcze tylko malowanie i dopasowanie. Ale efekt i tak w porównaniu ze zwykłym zderzakiem to ta dokładka PDC jest za***ista :kox:

Foto kalkulatorem

IMAG0005.jpgIMAG0006.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślizgi poliftowe, wiertarkę i młotek :decayed:[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 21:13_________________________________________________Mała przymiarka jakiś tam kół :gwizdanie: 8,5 cala ET 40 i opona 225/35/18

IMAG0026.jpgIMAG0027.jpgIMAG0028.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie taki inne te felgi i mi się podobają nawet. Tylko trzeba by spuścić auto trochę jeszcze. Może namówię kumpla że mi sprzedał za dobry pieniądz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te tylne lampy nie bardzo :no:

A co Ci się w nich nie podoba :blink: Bo dla mnie to jest najlepsza opcja poza ledami :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tym felgom brakuje ranty polerka , a środek w jakiś kolor , tylko nie czarny :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zwykle poliftowe, albo wlasnie ledy :wink4:

To są ori poliftowe ściemnione folią.

Co do felg to tylko taka przymiarka a co będzie dalej to jeszcze nie wiem. Ja mam w głowie kilka wzorów i raczej będą ich szukał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tym felgom brakuje ranty polerka , a środek w jakiś kolor , tylko nie czarny :no:

Czerwone :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...