Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Original German avant blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam już furkę prawie rok i jak na razie sprawuje się dobrze :wink4:

Opis auta wg Vinu;

Audi A4 kombi

Napęd :quattro:

Model 1998

Produkcja 04.08.1998

Kolor - niebieski santorin-efekt perłowy

Silnik 2.5 tdi v6 150KM AFB

Tiptronic 5 biegów

skórzana tapicerka skóra eko

kubełkowe fotele

dodatkowe wskaźniki temperatury oleju i ładowania

EDL

sportowe zawieszenie, 1BE

sportowa skórzana kierownica

el. odsuwany/uchylany dach, otwierany i zamykany z pilota

el. fotel kierowcy

relingi

ogrzewanie foteli przód

centralny zamek zdalny

uchwyt na napoje

el. szyby, , otwierane i domykane z pilota

4xPP

skórzany lewarek

lusterka el. i podgrzew.

zmieniarka cd na 6 płyt

man. regulacja odcinka lędźwiowego foteli przód

nawigacja, Navigation Plus

system audio BOSE

tempomat

climatronic

wielofunkcyjny komputer

immobiliser

podgrzewany cylinderek zamka drzwi kierowcy

wskaźnik temp. zewnętrznej

miejsce w tylnim siedzeniu na np. narty

przyciemnione szybki na zielono ORI.

Wprowadzone mody;

Światła przód poliftowe

Zderzak przód od modelu eS

Aktualizacja 21.03.2010

Wlepa na bagażnik A4-klub.pl :tongue4:

Ksenon 6000K

74d516979efc38a6m.jpg

fd1ac4a718901340m.jpg

3e04438333329c42m.jpg

b6c03cadd27fae6em.jpg

e229819a4beada0cm.jpg

Opublikowano
  • Autor

zapomniałem dodać kilka rzeczy zostało powymienianych przez poprzedniego wlaściciela typu przedni zderzak, lampy :wink4:

Opublikowano

I caly srodek !!!! jest poliftowy !!!!!

Opublikowano

Zderzak masz od eSy, światła i środek - polift, za to grill przedliftowy, klamki też jeszcze z przed liftu... Ciekawa mieszanka :P

Wychodziło by na to, że ktoś zmieniał wnętrze na poliftowe?

Opublikowano
  • Autor

NO niby samochód sprowadzony z Niemczech w 2006 może tam coś szperali także kto wie ważne że mnie się podoba :)

a co Wam nie :tongue4: ??

Opublikowano

za***iste auto , Nawigacja po prostu FENOMEN , ale audi lubiło przykombinować między 98a 99 , niektore mają wąskie listwy na drzwiach a podłużny kierunek itp. ale może ktoś zmienił tunel środkowy przy wymianie radia na Navi. ale autko jest koks :)

od siebie moge dodać: dodaj Mega gebe i większe felgi :gwizdanie:

Opublikowano

Ładny egzemplarz, widać że pokombinowane conieco ale na plus :) z ciekawości, jakie masz tam wsadzone pod kierownicą radyjko Kolego? Nie weszło do tej mniejszej wnęki? Obsługa wtedy jest o niebo lepsza i można gruszkę zawiesić na drzwiach w uchwycie.

Opublikowano
  • Autor

Po lewej nie było otworów pod kable a nie chciałem wiercić a tutaj pasuje i są 2 otwory także dobrze słychać z głośniczka[ nie robi sie efekt tuby] a radyjko to PRESIDENT JOHNNY 2 :)

Opublikowano

Kolor deski i drewna dla mnie ... masakra (sorry).

Ale poza tym wsio :good: i Q :kox:

Opublikowano

Bardzo ładna furka, tylko ten kubek z kawą troszkę za duży :polew:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Bardzo ładne auto. Sporo ktos wcześniej do niej wrzucil kasy...Ładny egzemplarz.

Opublikowano
  • Autor

No być może jak się będzie silnik trzymał do końca to będę w 7 niebie :gwizdanie:

Opublikowano

fajny samochod i dobry silnik, jednym slowem :good:

Opublikowano

Po lewej nie było otworów pod kable a nie chciałem wiercić a tutaj pasuje i są 2 otwory także dobrze słychać z głośniczka[ nie robi sie efekt tuby] a radyjko to PRESIDENT JOHNNY 2 :)

Też mam tak zamontowane - autko super.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dziękuje za opinie :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Cześć

Co sądzicie o tym aby kupić nakładki chrom na lusterka, nie chce kupić i potem wstydzić się z tym jeździć wiec wolę najpierw zapytać Was.

I do tego biały migacz boczny ?

np takie.

http://allegro.pl/item1046237397_nakladki_lusterka_chrom_audi_a3_s3_a4_s4_a6_s6_a8.html

http://allegro.pl/item1018212933_migacz_bok_audi_a3_a4_a8_biale.html

Opublikowano

żadnych nakładek, jak juz chcesz chrom lusterka to tylko IN PRO po ok300zł komplet :gwizdanie:

A migacz jak najbardziej :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.