Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Odstraszacz zwierząt w samochodzie


sardo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam autko z 1997 roku i pytanko do szanownego zgromadzenia, czy w moim aucie jest coś takiego jak "odstraszacz kun i łasic" a jeśli jest to gdzie tego szukać w aucie w/g ETKI jest tylko gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tylko występowało jako doposażenie auta :mysli: w ogóle po co straszyć kuny i łasice :confused4:

rozumiem,że nie słyszałeś nigdy o kunach przegryzających kable i węże gumowe w aucie?? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam działkę na wsi gdzie akurat występują te stworzenia i nic mi jeszcze nie przegryzły :> ...za to myszy już dały się we znaki nie raz :mysli:

a swoją drogą, na jakiej zasadzie działa to urządzonko?? :mysli:

emituje dzwieki :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakiś taki odstraszacz zamontowany (już było jak kupiłem).

Pewnie ktoś to dołożył.

Jest to taka mała czarna puszeczka (wielkość ok. paczki papierosów) i u mnie znajduje się przy zbiorniczku od płynu hamulcowego (pod tą czarną przykrywką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam dlatego że w pracy u kumpli zawsze coś gdzieś zeżre i rano są problemy a u mnie nigdy nic się nie stało

przyznaj się, to pewnie Twoja sprawka... :tongue4:

sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie kota i wycioraj go po komorze silnika to ci zadne gryzonie szkod nie narobia. :polew: Nie zapomnij futerkiem wezy wypolerowac bo to najczesciej przegryzaja :polew:

Z tego co wiem to Audi nie stosowalo takich wynalazkow (moze sie myle). Jezeli juz to bylo dokladane przez poprzedniego wlasciciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Audi nie stosowalo takich wynalazkow (moze sie myle). Jezeli juz to bylo dokladane przez poprzedniego wlasciciela.

Według ETKI były takie zestawy doposażenia:

odstraszaniekunilasic.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Audi nie stosowalo takich wynalazkow (moze sie myle). Jezeli juz to bylo dokladane przez poprzedniego wlasciciela.

Według ETKI były takie zestawy doposażenia:

odstraszaniekunilasic.th.jpg

No szczerze mówiąc to jestem zaskoczony. :shocked: Czy to doposażenie jest proponowane przy sprzedaży? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ostatnio na tvn turbo pokazali w jakimś aucie zawieszoną pończoche a w niej kostke domestosa :decayed:

No też jakieś rozwiązanie :decayed: choć TVN TURBO to naprawdę zadziwia mnie z niektórymi pomysłami! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zarejestrowany na forum opla vectry i jednemu klubowiczowi kuna 2 razy w roku pogryzła wszystkie przewody wysokiego napięcia, a do 2,5 V6 to koszt około 500-1000zł i włożył pończoche z kostkami toaletowymi i pomogło. Ople na rynek skandynawski miały webasto i odstraszacze na zwierzęta bo przy ciepłym silniku silniku sie grzały podgryzajac od czasu do czasu miekkie silikonowe przewody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...