Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

Stary kozak fura :good:

Dzieki :good: widze ze jak na razie nie ma jakis wiekszych uwag :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Audi naprawdę mi się podoba :hi:

Wielki szacun za włożoną robotę :notworthy:

Koszt obszycia foteli też by mnie interesował (chodzi mi o przód).

PS Dziwię się, że Żona Cię jeszcze nie zostawiła :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczna :kox:

Gratuluje auta i w ogóle pomysłów na modyfikacje.

Jeśli mógłbym coś zasugerować to pozbądź się znaczków A4 i 1,9TDI z tylnej klapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany na wielki + :good:

Efektownie przyciemniłeś ledy, też myślę czy sobie tak nie zrobić :kox:

Nie lepiej było kupić RNSe z B6/7 :?: [br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 17:24_________________________________________________

projekt m.a.s.a.k.r.a :notworthy: :notworthy: :kox: :kox:

Faktycznie chłopak niezle ją wymodził :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Audi naprawdę mi się podoba :hi:

Wielki szacun za włożoną robotę :notworthy:

Koszt obszycia foteli też by mnie interesował (chodzi mi o przód).

PS Dziwię się, że Żona Cię jeszcze nie zostawiła :polew:

Nie zostawila mnie jeszcze dlatego bo mam jej na wiosne kupic nowy samochod :polew:

a hamulce nadal z 1z-ta ?

Przecierz napisalem ze wymienialem zaciski ,jazma i tarcze na wieksze :wink4: narazie wystarcza 288mm ale jest plan na 312mm :kox:

Fantastyczna :kox:

Gratuluje auta i w ogóle pomysłów na modyfikacje.

Jeśli mógłbym coś zasugerować to pozbądź się znaczków A4 i 1,9TDI z tylnej klapy.

Co do znaczkow na tylnej klapie to napewno zostaja bo fajnie jest bojezdzac gosci w innych nowszych furkach gdy on mysli ze to jest tylko 90KM a tu niespodzianka :polew: i najczestsze pytanie na radyjku ..co ja mam pod maska i ile to ma koni :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Dudi wkońcu pokazałeś co masz. :) Często widuje Cie u Nas na rewirach :decayed: ładnie się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany na wielki + :good:

Efektownie przyciemniłeś ledy, też myślę czy sobie tak nie zrobić :kox:

Nie lepiej było kupić RNSe z B6/7 :?: [br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 17:24_________________________________________________

projekt m.a.s.a.k.r.a :notworthy: :notworthy: :kox: :kox:

Faktycznie chłopak niezle ją wymodził :kox:

Wiesz zastanawialem sie nad RNS-E z A6 ale koledzy z forum mi odradzili i nie zaluje jestem bardzo z niego zadowolony :kox:

[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 17:30_________________________________________________

No Dudi wkońcu pokazałeś co masz. :) Często widuje Cie u Nas na rewirach :decayed: ładnie się prezentuje.

No wiesz serii nie chcialem pokazywac a i nie umialem umieszczac fotek i tak schodzilo :kox: A ty slyszalem 1.8 TQ kupiles super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do gangu :naughty:2782889808_800cce21a0_m.jpg

...i nie pytaj się o co chodzi , tylko w awatar wrzuć, cd. niebawem :naughty: :naughty: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tej mocy to koniecznie min. 312mm, daje rade

upalałem swoje hamulce 312mm i mycie na myjni zero bicia itd.

co ZM to ZM porządna marka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ wiecej kasy i czasu poswiecam jej a nie zonie

to pamiętaj że żonę ma się teoretycznie jedną na całe życie a aut można mieć setki :gwizdanie:

a furka pierwsza klasa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ wiecej kasy i czasu poswiecam jej a nie zonie

to pamiętaj że żonę ma się teoretycznie jedną na całe życie a aut można mieć setki :gwizdanie:

a furka pierwsza klasa :good:

no właśnie bo jak żonka pogoni bez twojej wiedzy czarną zdzire to sie załamiesz :naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ wiecej kasy i czasu poswiecam jej a nie zonie

to pamiętaj że żonę ma się teoretycznie jedną na całe życie a aut można mieć setki :gwizdanie:

a furka pierwsza klasa :good:

no właśnie bo jak żonka pogoni bez twojej wiedzy czarną zdzire to sie załamiesz :naughty::tongue4:

Albo potraktuję ją łopatą jak w filmie "Wesele" laska rozp.. TTke świeżemu mężowi :polew:

Dobra nie róbmy zamieszania w temacie :)

Dudi chodziło mi o RNSE z Audi A4 B6/7 bo w A6 C5 była tylko navi plus chyba że się mylę :mysli: także różnica między tymi nawigacjami jest duża, choć by sam ekran 7". Co nie znaczy że Kenwood mi się nie podoba bo znam ten model i trochę nim bawiłem w firmie, najważniejsze żeby Tobie się podobały mody i tego każdy powinien się tego 3mać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ wiecej kasy i czasu poswiecam jej a nie zonie

to pamiętaj że żonę ma się teoretycznie jedną na całe życie a aut można mieć setki :gwizdanie:

a furka pierwsza klasa :good:

no właśnie bo jak żonka pogoni bez twojej wiedzy czarną zdzire to sie załamiesz :naughty::tongue4:

Albo potraktuję ją łopatą jak w filmie "Wesele" laska rozp.. TTke świeżemu mężowi :polew:

Dobra nie róbmy zamieszania w temacie :)

Dudi chodziło mi o RNSE z Audi A4 B6/7 bo w A6 C5 była tylko navi plus chyba że się mylę :mysli: także różnica między tymi nawigacjami jest duża, choć by sam ekran 7". Co nie znaczy że Kenwood mi się nie podoba bo znam ten model i trochę nim bawiłem w firmie, najważniejsze żeby Tobie się podobały mody i tego każdy powinien się tego 3mać :>

Wlasnie RNS-E z A6 jako jedyny jako tako pasuje do B5 a z A4 B6/B7 tojuz wogule cieszko byloby wzucic :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jako tako pasuje ale bardziej nie pasuje niż pasuje :P

Fajny silniczek :good: moc :slina:

Ja dalej bez ramki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jako tako pasuje ale bardziej nie pasuje niż pasuje :P

Fajny silniczek :good: moc :slina:

Ja dalej bez ramki :polew:

Nie no moj przyjacielu dramatu nie ma :gwizdanie: przynajmniej mam radyjko w samochodzie a nie w pudelku pod luzkiem :tongue4: chetnie zobacze twoje wyniki , ale zrob to samodzielnie . I wbrew pozora nie jest to takie proste bo radio masz plaskie a konsole wypukla i to musi jako tako wygladac . :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> zobacz w temat o rnse to będziesz wiedział że teraz muszę tylko sam robić :naughty:

Zazdroszczę mocy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka kozak :kox: :kox: i felga elegancka :good: Ile po takich modach masz do setki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem pod wrażeniem :wink4:

Przyznaj się tylko skąd masz takie lampy :cool1:

Jak robiłeś konsole? bo ja chce też ekran wbudować lub ewentualnie radio z wysuwanym wrzucić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...