Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ukradli mi dekielki!


karbonek

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w nocy koło godziny 22.30 w centrum Wawy ukradli mi 4 dekielki od alufelg.

Jeżeli ktoś był świadkiem, albo kojaży tych gości proszę o kontakt.

lora1.jpg

lora2.jpg

lora3.jpg

lora4.jpg

lora5.jpg

typ1.jpg

typ2z.jpg

typ1b.jpg

typ2b.jpg

mamtakiefelgiimialemdek.jpg

mamtakiefelgiimialemdeky.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi ukradli dokładnie takie same jakieś 2 tygodnie temu :thumbdown: Tylko że w centrum Lublina :decayed: Słaba ta kamera... Kurcze nic nie widać :confused4: Takim to tylko ręce kwasem polać :disgust::rant: A ten drugi co tam go widać to z nim to robił czy przechodził tylko :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten drugi co tam go widać to z nim to robił czy przechodził tylko

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

on mi wyglada na jakiegos ochroniarza z biedronki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten w czarnym zrobił drugą stronę.

Był ubrany na czarno, jak ochroniarz, miał na rękach opaski odblaskowe, był łysy, ale z tyłu głowy miał mały warkocz i na gębie pedalską brodę.

Drugi wygląda jak talib, długa broda, bujny włosy, do tego niebieskie spodnie i jasna bluzka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają chłopaki wyobraźnię, że w miejscu gdzie kamera jest takie akcje robią oraz współczucia z powodu utraty dekielków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają chłopaki wyobraźnię, że w miejscu gdzie kamera jest takie akcje robią oraz współczucia z powodu utraty dekielków.

U mnie też kamera była ale samochodu nie obejmowała ;( Znacie jakis sposób na zamocowanie tego tak żeby im łatwo nie było? :evil: Bez dekielków lipa trochę ;( No ale bez też da się jeździć. Oby tylko zaraz po felgi nie przyszli... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem, rozłożą mi sk***ysyny ten samochód niedłogo.

Kilka miechów temu za***ali mi kratkę zderzaka, niestety ciężko je dostać (zderzak s4) a ceny na allegro są :kox:

Chyba się nie da zabezpieczyć dekielków, myślałem nad linką metalową kórą bym wtopił w dekielek i przymocował do tej "rury" na którą wkłada się felgę...

Pomysł z góry nie udany, bo wystarczy szarpnąć i dekielka nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za chooje :blink::evil: :evil:

Niedługo człowiekowi na legalu wnętrze z auta podpierdolą :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten w czarnym zrobił drugą stronę.

Był ubrany na czarno, jak ochroniarz, miał na rękach opaski odblaskowe, był łysy, ale z tyłu głowy miał mały warkocz i na gębie pedalską brodę.

Drugi wygląda jak talib, długa broda, bujny włosy, do tego niebieskie spodnie i jasna bluzka.

zrobiłem mega zoom. ten ubrany na czarno to - jak widzę - ma pedalski brak zarostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obserwować allegro i kupić sobie patyk http://allegro.pl/item702516013_kij_baseball_drewniany_72_cm.html oto Polska właśnie :confused4:

Kupisz patyk będziesz walczył o swoje a nasze wspaniałe prawo wsadzi Cię za kratki za napaść,a złodzieja uniewinnią i będziesz musiał mu płacić odszkodowanie... :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapy ch..om upier... :angry:

Policja jest tylko do wystawiania mandatów.

Ostatnio czytałem, że w Polsce bardzo spadła kradzież samochodów. Autor artykułu zapomniał jednak dodać, że jak już auto zginie, to zazwyczaj już się nie odnajdzie.

Najwięcej aut ginie we Włoszech i Francji. Tu jednak też autor nie dodał, że we Włoszech, pomimo wielu kradzieży ponad 80 % wraca do właściciela.

Niestety nasza policja potrafi tylko płakać, jak to im źle i niedobrze. Szkoda tylko, że do roboty nie ma chętnych :sick3: :sick3: :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest ses zabezpieczyc to zeby im latwo nie bylo 2 miesiace temu ukradli kumplowi radio z golfa wiec jak kupil 2 to poprzykrecal jej jakos to teraz musi kupic nowa tapicerke radia nie ukradli ale tapicera do wyrzucenia,lapac sku..... i lapy lamac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest ses zabezpieczyc to zeby im latwo nie bylo 2 miesiace temu ukradli kumplowi radio z golfa wiec jak kupil 2 to poprzykrecal jej jakos to teraz musi kupic nowa tapicerke radia nie ukradli ale tapicera do wyrzucenia,lapac sku..... i lapy lamac

dlatego wielokrotnie pisałem

nic nie montować na siłę żadnych elementów bo ze złości poniszczą wszystko a koszta do ukradzionej rzeczy będą nie miłosiernie wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego wielokrotnie pisałem

nic nie montować na siłę żadnych elementów bo ze złości poniszczą wszystko a koszta do ukradzionej rzeczy będą nie miłosiernie wielkie

taaa, najlepiej to nie zakładać alumek, jeździć bez radia, ogólnie nie dbać o auto, żeby im w oko nie wpadało :thumbdown:

A nasza policja... byłem na komisariacie, to obsłużyli mnie z wielkimi pretensjami że przyszedłem :thumbdown: Kobita która wklepywała na kompa moje dane itd. robiła to tak jakby komputer widziała pierwszy raz na oczy, 20 razy powtórzyła mi że: "składanie fałszywych zeznań jest karalne"!!! A na koniec zapytała: "Czy żąda Pan ścigania?" - rozwaliła mnie tym pytaniem :sick3: Oni nie chcą sobie psuć statystyk, bo i tak wiedzą że tego nie znajdą... A no i 15 minut tłumaczyłem jej, że dekielki od felg aluminiowych to nie są kołpaki :polew: A i jak już jej wytłumaczyłem to wartość jaką jej podałem była dla niej zdecydowanie zbyt duża :polew: 4 dekielki powiedziałem 200 zeta, ale nowe w ASO to pewnie coś koło 400? :decayed:

Ogólnie żal... dowód za coś to mogą człowiekowi zabrać, wlepić mandat za pierdółkę też, zatrzymać na 48 bez powodu też mogą, ale żeby przejechać przez osiedle ze 2 razy w nocy, to już nie bo nie mają ludzi :wallbash: Jak zapytałem czy mogą zwiększyć liczbę patroli w tym miejscu, to powiedziała, że przysługuje 1 na dobę :polew: Dzięki, jak oni przyjadą o 13 w dzień :polew: A całą noc nic zero :thumbdown: Cała policja jest tyle samo warta co Ci złodzieje!!!

Jeśli uraziłem kogoś kto jest z policji to sorry, ale niestety policjanci pracują tak jak większość Polaków, aby odwalić te kilka/kilkanaście godzin w pracy, zarobić i do domu. Czyli nie przykładają się do swojej pracy, ale to tak jak napisałem wcześniej - większość Polaków tak pracuje :thumbdown: Lenistwo. Jak widać tylko złodzieje wykonują swoją "pracę" ambitnie :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego wielokrotnie pisałem

nic nie montować na siłę żadnych elementów bo ze złości poniszczą wszystko a koszta do ukradzionej rzeczy będą nie miłosiernie wielkie

taaa, najlepiej to nie zakładać alumek, jeździć bez radia, ogólnie nie dbać o auto, żeby im w oko nie wpadało :thumbdown:

Najlepiej to w ogóle nie mieć auta i butami łazić :wink4: Roweru tez bym nie kupował bo kradną :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to w ogóle nie mieć auta i butami łazić :wink4: Roweru tez bym nie kupował bo kradną :kox:

Buty też kradną :polew: Jak będą jakieś fajne to z nóg zdejmą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...