Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie ładnie ... sugeruję oddać te ładne tylne zaciski od esy koledze z forum za jego tylne 288 z 3.0 tdi :naughty:

A tam ....minimalna roznica tylko :wink4:

ladna furka :) powiedz mi masz amory tez wymienione czy tylko same sprezynki obnizajace ?? ja chce dac swoje -40 i nie wiem czy amory tez trzeba

Sprezynki zmienione i amorki z S LINA :) Pasuje zmienic tez amorki jak tyle chcesz dac w dol :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge się napatrzec na to autko, mega wypas, lista modów powala. Dorezałeś do auta chyba ze 100kg :cool1:

Fajnie, że oprócz wyglądu zadbałeś też o silnik i teraz jakoś to jedzie pewnie :good:

Wykres bardzo ładny przy 2000k masz juz 100 koników :evil:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ładnie ... sugeruję oddać te ładne tylne zaciski od esy koledze z forum za jego tylne 288 z 3.0 tdi :naughty:

A tam ....minimalna roznica tylko :wink4:

Grześ, ja Ci mówię przemyśl sprawę :) miał byś komplet przód i tył a tak to obaj mamy składane zestawy :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj to wogole skladak :kox:

Hamulce zrobione :decayed: Z przodu wymienialem oslony z S4 345 mm i musielismy podciac 1,5 cm :gwizdanie: bo zacisk nie wchodzil . A starych oslon to nic nie bylo widac :wink4: Zalany swiezy plyn hamulcowy MOTUL DOT 5.1 , olej w wspomaganiu zmieniony , oslony silnika i skrzyni zalozone :naughty: Tak wiec plan wykonany :gwizdanie: Teraz docieranko z 500 km i zobaczymy jak sie hamuje :przebiegly: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jaaaa...to teraz będzie hamowanko pierwsza klasa :decayed::kox: w końcu będziesz mógł powiedzieć że to w ogóle hamuje.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ty masz teraz heble 320 czy 345?

przód - 320mm

tył - 300mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko masz klamki od wersji rs4 takie z nacięciem. Jak tak to czy pasują takie klamki do b6-b7 bez problemów.???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zestaw to juz naprawdę robi robotę , przejechałbym się takim czymś ciekawe jaka różnica , seria a takie coś , ;pewnie WIELKA różnica :good:

ta roznica to przepasc

a jak zalozysz jakis mocniejszy klocek to juz sie robi rzeznia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem jeszcze napisac , ze tylne zaciski ( S4 300 mm ) troszke sa za krotkie linki recznego i trzeba je przedluzyc :decayed:

Niedawno kupilem lusterka ORI niby mialy byc z full wersji ale okazalo sie ze nie sa szkla fotochrom :( pomimo zapewnien sprzedajcego . Ciekawi mnie czym sie roznia te szkla :mysli: bo musze kupic :wink4:

fotochrom.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli w serii bylo 245 to tak

jezeli 288 to nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zmienić tylko heble, pompy nie trzeba wydajniejszej. Jakieś adaptacje w kompie ABS-u.???

Pytam bo w golfie jak zmieniałem na 312mm to chłopaki mi kodowali abs na nowo :mysli::decayed:

Mam u siebie 322/288, warto to zmieniać do normalnej jazdy różnica jest jakaś kosmiczna w hamowaniu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wczesniej kodowalem :) chyba z 3 lata temu z tego co pamietam dalismy na 17" Brembo :decayed: podepne kompa i sprawdze bo nie pamietam . Kilka razy zmienialismy kodowanie i nie odczuwalem roznicy .Musil by zmienic pompe na jakas wydajniejsza ale czy jest sens , czy ktos tak robil :mysli:

Pany a lusterkami ktos podpowie jakie sa roznice :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupilem lusterka ORI niby mialy byc z full wersji ale okazalo sie ze nie sa szkla fotochrom :( pomimo zapewnien sprzedajcego . Ciekawi mnie czym sie roznia te szkla :mysli: bo musze kupic :wink4:

oba to fotochromy. Te z dodatkowa czarna, plastikowa ramka to konvex'y - szklo ma nieco inna geometrie od plaskiego lustra i nieco bardziej oddala obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Rosemeyer za info :notworthy: czlowiek caly czas sie uczy :kox:

:good:

ja kiedys kupilem sobie te wklady, ale mi nie bardzo podeszly.

wole jednak obraz tradycyjny w lustrze bez ramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...