Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Vario a jezeli nie byly wymieniane od nowosci ? ja mam przebieg teraz 235 to moze juz nie sa w dobrym stanie :mysli:

Opublikowano

prewencyjnie można zmienić jak są stare albo z bardzo dużym przebiegiem ale warto ocenić organoleptycznie czy guma nie jest popękana przed zakupem nowych

Opublikowano

Grzesiek to ile dałeś za ten zawias :naughty: bo będę miał najprawdopodobniej do sprzedania FK Silverline X - regulacja wysokości + regulacja twardości (amortyzatory KONI) , stal nierdzewna. Używany w DE w super stanie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Normalne jak za zawias :wink4: info poszlo na PW :gwizdanie:

W poniedzialek albo wtorek montaz wszystkiego :)

Opublikowano

A jaki koszt tych gum pod amory, bo do 3.0 tdi podobno strasznie drogie są. ???

Zdaj relacje jak po wymianie wszystko się sprawuje.

Opublikowano
  • Autor

A jaki koszt tych gum pod amory, bo do 3.0 tdi podobno strasznie drogie są. ???

Zdaj relacje jak po wymianie wszystko się sprawuje.

Spoko :wink4: gumy do tylu 14 PLN 1 SZT . :decayed: a przod 105 PLN ORI (zamienniki pewnie tansze ) zawiecha moze w ten poniedzialek bedzie zakladana :>

Felgi 19" nareszcie z oponami FALKEN zalozone :kox:

img6214k.jpgimg6215f.jpg

Teraz to te zaciski sa takie malutkie w porownaiu z 17'' zimowymi :rolleyes: felgi pomalowane piecowo a gorna warstwa natryskiem pod kolor od mystika :notworthy:

Opublikowano

a mówiłem zeby 345mm montowac....

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:good: po h... Ci 345 do takiej mocy 320/300 styknie a powiedz jaka czujesz roznice jak wlozyles mocne heble na tyl bo przod mocny to od dawna miales
Opublikowano
  • Autor

:good: po h... Ci 345 do takiej mocy 320/300 styknie a powiedz jaka czujesz roznice jak wlozyles mocne heble na tyl bo przod mocny to od dawna miales

No pewnie ze styknie :decayed: Hamowanie bylo dobre a teraz jeszcze lepsze :naughty:

Opublikowano

:good: po h... Ci 345 do takiej mocy 320/300 styknie a powiedz jaka czujesz roznice jak wlozyles mocne heble na tyl bo przod mocny to od dawna miales

wielkosc hamulców ma niewiele wspolnego z mocą

mocne hamulce nie służa do szybkiej jazdy ale do szybkiej jej wytracania

Opublikowano

No ładnie wyszły kółka :) możesz wstawić jakieś większe zdjęcie :) Kolor pasuje pod lusterka ?

Opublikowano
  • Autor

No ładnie wyszły kółka :) możesz wstawić jakieś większe zdjęcie :) Kolor pasuje pod lusterka ?

Slabe te fotki :tongue4: lusterka mam czarne :decayed:

img6215s.jpg

img6214a.jpg

Opublikowano

No ładnie wyszły kółka :) możesz wstawić jakieś większe zdjęcie :) Kolor pasuje pod lusterka ?

Robert to nie ten temat :D

Opublikowano

Ja tez zmienialem lusterka na fuuul edyszyn tdi :kox: :gwizdanie:

O żesz Ty, zapomniałem, że swoje lustra RS4 w czarny malowałeś :wink4: kółka ładnie wyszły. Robiłeś R-M'em ?[br]Dopisany: 17 Maj 2011, 10:15_________________________________________________

No ładnie wyszły kółka :) możesz wstawić jakieś większe zdjęcie :) Kolor pasuje pod lusterka ?

Robert to nie ten temat :D

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Juz nie ma lusterek od RS4 w moim aucie :wink4: wrocilem do ORI tylko z fotochromami ,elektr. skladane, podgrzewane itd. :kox:

Opublikowano

Juz nie ma lusterek od RS4 w moim aucie :wink4: wrocilem do ORI tylko z fotochromami ,elektr. skladane, podgrzewane itd. :kox:

czemu?

Opublikowano
  • Autor

w niedalekiej przyszlosci zona bedzie jezdzic B6 :kox: a lusterka z RS4 sa mniejsze i powiem szczerze nic w nich nie widac :disgust:

Opublikowano

a jak tam sprawa z gwintem? :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.