Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

G to jedna z najnowszych na Europe ale brak SDS frabycznego.. a SDHC karty czyta do 32gb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1- a jak bylo z tym przednim plastikiem pasowal p&p czy musiales cos przycinac?? bo te rev 2 sa tylko do a3 i tt no i seat

2- jaki ma numer audi ta navi? chodzi o numer -- 8P0 035193G ja znalazlem taki do a3 powinien podpasowac czy sie nie da?

znalazlem tez jedna od TT za 600euro juz z media zamiast cd/tv ale nie wiem czy ona jest rev. 2

te nowe rev.2 maja sloty na kardy sdhc i obsluguja 2 x 32gb

3- i jeszcze jedno pytanie pojda filmy z karty sd testnij to prosze moze to wreszcie dopracowali

4- jak masz podlaczone dvd - przez adapter czy jakis sprytny kabelek prosto z rnse

pozdro

1.Przedni panel byl wymieniony i pasuje p&p

2.Numer mam 8P0 035193G i pisze RNS E- NU :mysli: ( musze kupic karte SDHC ) i dam znac :wink4: )

3.Sprawdze czy ida tez filmy itd. itp :cool1:

4.Adapterki z ( Mobilem ) Lublin :gwizdanie:

dziekuje za odpowiedz! o to mi biegalo

moze przez przekodowanie wylaczyles sdsa normalnie na jednej aukcji jest wyraznie napisane z ta navi sds -- wiec miec musi softwarowo

ale czy ida z karty sdhc -- to dla mnie w sumie dosc wazne :))

ale dziekuje kolego pomogles :))) bede szukal w dobraj cenie jak kupie ta za 600 to popytam dokladnie o przestrojki :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy RNSe 2010:

- nie odtwarza filmów z karty pamięci ani czytnika DVD ( chociaż w tekstach menu jest taka opcja, być może w nastepnych wersjach softu),

- nie ma SDS do kart pamięci

- limit prędkości pokazuje tylko jak jest zamontowany w A3, w A4 B6 i B7 tylko w opcji DEMO

- SDS mozna mogę uaktywnić tylko specjalnym softem

- VIM jeszcze niezrobiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pewnego zrodla wiem ze to juz w a4 dziala bez problemu -->>

- limit prędkości pokazuje tylko jak jest zamontowany w A3, w A4 B6 i B7

a ma ktos moze do sprzedania panel rnse do a4??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E to jest chyba najładniejsza i najpraktyczniejsza rzecz jaką można dołożyć do A4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E to jest chyba najładniejsza i najpraktyczniejsza rzecz jaką można dołożyć do A4 :)

oj długo do tego dochodziłem i nie dalej nie jestem pewny tego co piszesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E to jest chyba najładniejsza i najpraktyczniejsza rzecz jaką można dołożyć do A4 :)

oj długo do tego dochodziłem i nie dalej nie jestem pewny tego co piszesz :wink4:

a co proponujesz zamiast tego ? :) ja np pelny pakiet oswietlenie i ewentulanie lusterko z kompasem dla bajeru :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E to jest chyba najładniejsza i najpraktyczniejsza rzecz jaką można dołożyć do A4 :)

oj długo do tego dochodziłem i nie dalej nie jestem pewny tego co piszesz :wink4:

masz racje wrc wiekszego dziadostwa jak ta rnse to w zyciu nie widzialem jako navi spisuje sie calkiem kiepsko

moj stary garmin byl o wiele lepszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o navi, to mnie RNS-E zawiodlo tylko raz... jak skonczyl mi sie 2 lata temu Most Siekierkowski na mapie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi RNS-e sluzu bardziej jako bajer niz navi.

Poprostu kilka razy sie zawiodlem i jak sie okazalo nadrabialem pare ladnych kilometrow ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi RNS-e sluzu bardziej jako bajer niz navi.

Poprostu kilka razy sie zawiodlem i jak sie okazalo nadrabialem pare ladnych kilometrow ;(

dokladnie o tym mowie nie wiem jak to badziewie trase wybiera ze zawsze mam do celu 10 km wiecej niz mowi google po drugie przez to sfajdane tmc sama zmienia mi trase BEZ MOJEJ ZGODY! naturalnie i wtedy tez nadrabiam! wrrrr chyba tak to zostalo zaprogramowane zeby objezdzic miasto do okola bo wtedy wiecej spali

a u mnie hitem bylo jak mi kazala na 2 pietrowym moscie skrecic w lewo a pozniej nawracac! nad rzeka w dodatku zeby nie bylo jakis niepororozumien ze pod spodem byla druga droga mapy mam AN! oj o przeklinalem sie na to badziwie w dodatku jak znam miasta nie wlaczam navo bo tylko kilometrow narobie co niemiara!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak to zostalo zaprogramowane zeby objezdzic miasto do okola bo wtedy wiecej spali

nie zeby wiecej spalil tylko zebys dluzej w Audi siedzial :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak to zostalo zaprogramowane zeby objezdzic miasto do okola bo wtedy wiecej spali

nie zeby wiecej spalil tylko zebys dluzej w Audi siedzial :decayed:

haha no tak tego nie bralem pod uwage :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po RNS E przyszedl czas na tuner TV ( dzieki Adas ) :decayed: i troszke okablowania do tego :wink4:

Troche to trwa ale szukam wzmacniacza antenowego pod webasto i TV ... ale ciezko dorwac uzywke :kwasny:

na razie bedzie antenka z Naviserwis

Ciekawi mnie jakosc odbioru w moich stronach :kox: numery TV 4D0 919 146 D

img5828s.jpg

img5829i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

mam prosbe masz sdsa?

moglbys mi wyslac dane jakie masz w sofcie sdsa w rnse bo u mnie nie chce smigac sds niby wsztystko dobrze podlaczone a nie chce mnie baba sluchac gada do mnie ale mnie nie slyszy i nie wiem co jest

to jest z engineering mode

SDS PRG version: S2210H06

SDS Data version on flash: D2210H03(DE_DE)

SDS Data ersion on disc: D2210H03

coding: 309717

fmc: 0

Arc: 255

kid: 5214

dtc:1

crc 8xD081ED15

System SW index: 0660

HW index: H99

Map database index: AN_EUE

HU/Navi SW version: V2200815

Boot version: V220100D

Audio SW version: A2210141-080807

jak bys mogl mi podeslac swoje albo sprawdzic te moje

sorry za OT

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat mielismy kodowac pare rzeczy w moim klekocie z szogun0 ale z tego na razie nic nie wyszlo ( brak czasu :confused4: ) jak tylko podlaczymy Vaga napisze co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...