Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W końcu jakoś ten parch będzie wyglądał... :decayed:

A szybki to tak etapowo przyciemniasz...?!

no tez sie ciesze ze jest fela :good:

szyby etatowo , bo zima mnie zastała i nie mam czasu wyciagać na parkingu szyb z przednich drzwi i nosić do domu żeby sciemniać.

a tylnej i tylnych bocznych nie zrobie na dworze bo za zimno a garażu nie posiadam :wink4:

No to byś do Arkadii wkońcu przyjechał - jest takich kilku co się do roboty zawsze rwą, więc moment pójdzie... :decayed:

Opublikowano

okazja :decayed: udalo ci sie fajne fele i opony :rolleyes:

Opublikowano

i co parówo, down pipe założony?? :naughty:

ja mam już na aucie od tygodnia TIP + stożek ITG, no i down pipe owinięty taśmą termoizolacyjną

teraz jest kox dźwięk, a jak suszara się wkręca :decayed:

w piątek auto "hamuje" po tych modach...zobaczymy ile dało :> aaa i IC też będzie :)

tak tanio za te felgi? no to za***ista cena, fele pasują jak znalazł do tego koloru i budy :good:

Opublikowano
  • Autor

i co parówo, down pipe założony?? :naughty:

na razie nie mam weny żeby sie za to zabrać :thumbdown:

mam problem bo kupiłem okazyjnie stożek ITG nówke za 200 pln tylko ma wyjscie 63mm czyli 2,5" a TIP jest 2,75". Gregor mówił ze moze byc problem ,

bedzie to wygladało tak Tip 2,75 --> przepływka 2,5" --> stożek 2,5" , założe i zobaczymy co z tego wyjdzie.

tak tanio za te felgi? no to za***ista cena, fele pasują jak znalazł do tego koloru i budy :good:

no trafiło sie :wink4:

pochwal sie wynikiem z hamowania :good:

Opublikowano

no muszę wkońcu pokazać tego parcha :gwizdanie:

wykresem napewno się pochwalę, a i nie mam też środkowego tłumika, więc sam jestem ciekaw ile to dało :wink4:

fajne masz okazje :naughty:

odnośnie tego TIPa...no możesz mieć problem, bo szkoda było dać 90 zl więcej coo :>

Opublikowano
  • Autor

odnośnie tego TIPa...no możesz mieć problem, bo szkoda było dać 90 zl więcej coo :>

to nie chodzi o 90 pln tylko nie pomyślałem :thumbdown:

Opublikowano

Nia ma zakladania zadnego testpipa :rant: ja go jeszcze zabieram :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nia ma zakladania zadnego testpipa :rant: ja go jeszcze zabieram :naughty:

dobrze ze mi przypomniałeś bo bym go nie zabrał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dzisiaj Musti ten stary zbok załatwił mi okazyjnie fele AEZ 17" z oponami 225/45 które sa po jednym sezonie (fele+opony) za 1000pln , chyba dobry dil ??

Pomyślałem chociaż by odmienić trochę urok tej parówce i trafiłem w samo sedno sprawy :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj Musti ten stary zbok załatwił mi okazyjnie fele AEZ 17" z oponami 225/45 które sa po jednym sezonie (fele+opony) za 1000pln , chyba dobry dil ??

Pomyślałem chociaż by odmienić trochę urok tej parówce i trafiłem w samo sedno sprawy :kox:

trafiłeś trafiłeś , zwłaszcza z ceną :good:

Opublikowano

Dla dobrego Wujka cena musiała być przystępna :hi: chociaż pomyślałem o tej Twojej parówie bo już tak marnie wyglądała :kox:

Opublikowano

Czy różnica po założeniu tip'a jest jak kolwiek odczuwalna ? Nie chodzi mi tutaj o momentalny przyrost mocy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Czy różnica po założeniu tip'a jest jak kolwiek odczuwalna ? Nie chodzi mi tutaj o momentalny przyrost mocy :wink4:

turbo lepiej sie wkreca , zwaszcza ze mam wyprutego kata , jak zaloze downpipe bedzie jeszcze lepiej.

no i doladowanie skoczylo o 0,10 bara :good:

Opublikowano

witam

jak jest u was z hałasem po zamontowaniu test/dawn pipa(założyłeś już swojego?)?ja założyłem u siebie o średnicy 2,5" (sam go zrobiłem) i jest wyraźnie głośniej

CS0B9.jpg

1Va1pS.jpg

Opublikowano
  • Autor

witam

jak jest u was z hałasem po zamontowaniu test/dawn pipa(założyłeś już swojego?)?ja założyłem u siebie o średnicy 2,5" (sam go zrobiłem) i jest wyraźnie głośniej

CS0B9.jpg

1Va1pS.jpg

ja jeszcze nie założyłem , mam wyprutego kata i brzeczenie puszki mnie rozpird...a :thumbdown:

musze szybko to załatwić

Opublikowano

i jest wyraźnie głośniej

ale basowo ?

2,5" bardzo dobra średnica :good:

Opublikowano

i jest wyraźnie głośniej

ale basowo ?

2,5" bardzo dobra średnica :good:

tak jest basowo

Opublikowano

Jak za 1000PLN to dil bez rewelacji :)

Opublikowano
  • Autor

Jak za 1000PLN to dil bez rewelacji :)

za fele bez zadrapania i opony w stanie bdb ???

dla mnie rewelka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.