Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Parówa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Życie jest zbyt krotkie żeby jeździć dieslem

a gaz tylko do kuchenek.

Nawet dobre zapalniczki są na benzyne :naughty:

Ciekawe jakie było by Twoje zdanie gdybyś zarabiał 2500 zł i średnia zarobków w Twojej rodzinie wynosiła by 600 zł brutto na członka rodziny :wink4::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe jakie było by Twoje zdanie gdybyś zarabiał 2500 zł i średnia zarobków w Twojej rodzinie wynosiła by 600 zł brutto na członka rodziny :wink4::decayed:

wtedy zamiast slalomu miedzy koszykami , zapychałby je pod wiaty :kox:

Opublikowano

po co ci ostatni tlumik. zostan ninja. wywal wszystkie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

po co ci ostatni tlumik. zostan ninja. wywal wszystkie :naughty:

ładny jest , dzieciak ma spać w samochodzie :naughty:

Opublikowano

wtedy zamiast slalomu miedzy koszykami , zapychałby je pod wiaty :kox:

:D

I tasował by się przy za***iście wielkim plakacie Fiata Uno z Silnikiem 1.0 FIRE :decayed:

Opublikowano

wtedy zamiast slalomu miedzy koszykami , zapychałby je pod wiaty :kox:

:D

I tasował by się przy za***iście wielkim plakacie Fiata Uno z Silnikiem 1.0 FIRE :decayed:

pewnie tak by było ale nie jest bo nie ma już plakatów z Uno fajer :tongue4:

Opublikowano

Daj cynk czy nie za głośno będzie :)

Gadałem z Puckiem , w środku dużo głośniej nie jest ,za to jak ktoś jedzie za tobą i zdejmiesz noge z gazu :kox:

Też gadałem i właśnie zachwalał taką opcję :)

Opublikowano
  • Autor

Daj cynk czy nie za głośno będzie :)

Gadałem z Puckiem , w środku dużo głośniej nie jest ,za to jak ktoś jedzie za tobą i zdejmiesz noge z gazu :kox:

Też gadałem i właśnie zachwalał taką opcję :)

bez kata i środkowego powinna ładnie mruczeć :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ano powinna, ale ja tam nie narzekam :)

Opublikowano
  • Autor

Ano powinna, ale ja tam nie narzekam :)

a co masz ????

Opublikowano

DP + środkowy ori + końcowy z S4 :)

Obstawiałem jeszcze opcje wywalenia środkowego, ale może być za głośno.

Opublikowano
  • Autor

DP + środkowy ori + końcowy z S4 :)

Obstawiałem jeszcze opcje wywalenia środkowego, ale może być za głośno.

byłoby chyba troszku za głośno :decayed:

mnie jeszcze wku...wia to brzęczenie puszki kata , nie moge doczekać chwili kiedy założe DP :good:

Opublikowano

Moskal chyba mnie skusiłes na wyciecie środkowego u siebie i wrzucenie rurki. Zrobie tak na próbe, powiem, żeby wycieli tak żeby bez problemu mozna bylo spowrotem wspawać srodkowy. Zobaczymy, moze nie bedzie za głośno :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Moskal chyba mnie skusiłes na wyciecie środkowego u siebie i wrzucenie rurki. Zrobie tak na próbe, powiem, żeby wycieli tak żeby bez problemu mozna bylo spowrotem wspawać srodkowy. Zobaczymy, moze nie bedzie za głośno :naughty:

jak ja bym nie musiał z Majką jeździć to bym miał przelot :gwizdanie:

Opublikowano

jak ja bym nie musiał z Majką jeździć to bym miał przelot :gwizdanie:

Ochoojał byś po 2 dniach :decayed::wink4:

Pamiętasz jak jeździliśmy z Nadarzyńską Chorągiewką ? siedziałeś na tyle i co dwie minuty.. CO ?? Cooooooo ??

:kox::polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

jak ja bym nie musiał z Majką jeździć to bym miał przelot :gwizdanie:

Ochoojał byś po 2 dniach :decayed::wink4:

Pamiętasz jak jeździliśmy z Nadarzyńską Chorągiewką ? siedziałeś na tyle i co dwie minuty.. CO ?? Cooooooo ??

:kox::polew: :polew:

Bo siedziałem z tyłu :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kali wytlucz w piz*u precaty i rury zamiast katow srodkowych... Tyl i srodek zostaw :) To te badziewia najbradziej dusza auto i dzwiek :)

Opublikowano
  • Autor

Przyszedł zawór DV z TT-ki 225KM :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

20100106.jpg w1600.png

Opublikowano

pssssyt :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pssssyt :decayed:

pssssyt pssssyt :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.