Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa wydechy w końcu zamontowane :D
Układ z 2,5 z wywalonym środkowym wydechem :)

2015%5C06%5C19%5Cbikepics-2746658-full.j

Edytowane przez boguc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo mój będzie na handel, też bez środkowego;)

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu i u mnie wydech z 2,5 na pokładzie :) 1,5 h roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam pytanko zrobiłem swap wydechu z ori 1,9 tdi fwd na 2,5 tdi fwd . moje pytanie jakie końcówki kupić ? długość średnice itd???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam pytanko zrobiłem swap wydechu z ori 1,9 tdi fwd na 2,5 tdi fwd . moje pytanie jakie końcówki kupić ? długość średnice itd???

Cofnij sie 10 stron wczesniej i przeczytaj wszystko napewno sie dowiesz jakie koncówki ma 90%tego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofnij sie 10 stron wczesniej i przeczytaj wszystko napewno sie dowiesz jakie koncówki ma 90%tego forum +1

Nawet w twojej odpowiedzi jest podpowiedz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce kupić końcówki wydechu Ulter 90. Mam teraz wydech od 1.8T, czytam inne tematy, szukam też w tym temacie i nie wiem jaką średnicę montażową kupić. Jedni piszą że 50mm a inni 55mm. Nie ma mnie w domu bo bym sobie sam zmierzył. Chciałem dzisiaj zamówić żeby w tym tygodniu doszły. Ktoś mi podpowie z tym wymiarem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce kupić końcówki wydechu Ulter 90. Mam teraz wydech od 1.8T, czytam inne tematy, szukam też w tym temacie i nie wiem jaką średnicę montażową kupić. Jedni piszą że 50mm a inni 55mm. Nie ma mnie w domu bo bym sobie sam zmierzył. Chciałem dzisiaj zamówić żeby w tym tygodniu doszły. Ktoś mi podpowie z tym wymiarem?

45mm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dwie rury Ultera zawitaly :-D

Mega tutorial, pomogł przy w niektórych sytuacjach :-)

Czas realizacji podobny jak u autora ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka jest średnica na końcu wydechu tzn, jakie dyfuzorki, końcówki wydechu muszą mieć średnicę? 60 mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2fac04c1f15f8ee5.png

Panowie taki wydech z b7 2.0tdi będzie pasował do b6 1,9tdi
Czy ten wydech różni się czymś od wydechu 2.7tdi, pytam o to bo widziałem ze ktoś montował wydech z a4 b7 2.7tdi fwd do 1.9tdi i pasowało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam okazje kupić niedaleko wydech od 1.8T czy podejdzie mi to? ogólnie z tematu wiem że mocowania są te same, lecz chodzi mi o sam wkład tłumików ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od 1.8 T i na prawdę jest ok, też plusem tego wydechu jest to że masz od razu proste końcówki, nie tak jak w 2.5 i 2.7, nie zauważyłem też żeby auto jakoś inaczej chodziło na ori wydechu i na swapowanym, tak że jak cena dobra to bierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, jak ogarnąć wycinke środkowego wydechu? W sensie to łączenie w kształcie Y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie pamięć nie myli to tłumik od 1.8 T dzieli się na dwa jeszcze przed tlumikiem środkowym, czyli wycinasz to Y przed środkowym dajesz je za łącząc dwa końcowe a brakujący kawałek rurki poprostu wstawiasz, jak będziesz miał to w rękach to zobaczysz o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tyle co wróciłem od gościa, ledwo ten wydech upchalem :) a jak zobaczyłem właśnie ten y-pipe to banan na twarzy nie do opisania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...