Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy jeśli dorwę wydechy ucięte przy tłumiku środkowym a tego tłumika środkowego będę miał czy jakieś kłopoty z tym.

silnik BPW z mojego środkowego wychodzi jedna rurka

500229962

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak macie namiar na dolny zderzak - może być taki jak w mam w podpisie i na dwie rurki to dajcie znać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam pytanie: czym różni się wydech w sedanie od avant-a :P, przecież w którymś miejscu musi być dłuższy. I tu drugie pytanie czy nie będzie coś wystawać jak wsadzę do 1.9tdi sedan wydech od 2.5tdi avant? Podane oznaczenia od osłony termicznej i innych pierdołek są uniwersalne dla avant-a i sedana?

Od razu czy taki wydech będzie pasował do mojego samochodu AUDI A4 B6 2.5 TDI V6 TŁUMIK WYDECH TŁUMIKI KOMPL. (3307909520) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam pytanie: czym różni się wydech w sedanie od avant-a :P, przecież w którymś miejscu musi być dłuższy. I tu drugie pytanie czy nie będzie coś wystawać jak wsadzę do 1.9tdi sedan wydech od 2.5tdi avant? Podane oznaczenia od osłony termicznej i innych pierdołek są uniwersalne dla avant-a i sedana?

Od razu czy taki wydech będzie pasował do mojego samochodu AUDI A4 B6 2.5 TDI V6 TŁUMIK WYDECH TŁUMIKI KOMPL. (3307909520) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ?

Bedzie pasowac , jedynie co bedziesz musial zrobic to dospawac 8 cm rurki do ukladu wydechowego w miescu laczenia sie calego ukladu z tzw. downpipe. czyli z rura wychodzaca od katalizatora.

Ja taki tez z Avanta montowalem w sedanie i nic nie wystawalo ale , ze po paru tygodniach zaczol dziwnie burczec , niosl sie rezonans w pewnym przedziale obrotow silnika to zmienilem na wydech z 1.8T , w ktorym musialem uciac te 8 cm rurki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie ponieważ nadal dla mnie jest to nie do końca oczywiste.

Czy cokolwiek po za efektem wizualnym zmienia się przy założeniu do 1.9TDI układu od 2.5TDI lub 1.8T oprócz oczywiście efektu wizualnego?

Czy te układy są bardziej wydajne i lepiej odprowadzają spaliny czy tak naprawdę nic po za wyglądem się nie uzyskuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie ponieważ nadal dla mnie jest to nie do końca oczywiste.

Czy cokolwiek po za efektem wizualnym zmienia się przy założeniu do 1.9TDI układu od 2.5TDI lub 1.8T oprócz oczywiście efektu wizualnego?

Czy te układy są bardziej wydajne i lepiej odprowadzają spaliny czy tak naprawdę nic po za wyglądem się nie uzyskuje?

ja nic poza wyglądem nie zauważyłem,auto jeździ bez zmian ,żadnego przyrostu mocy nie ma ,jedynie może ciut ciszej jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie ponieważ nadal dla mnie jest to nie do końca oczywiste.

Czy cokolwiek po za efektem wizualnym zmienia się przy założeniu do 1.9TDI układu od 2.5TDI lub 1.8T oprócz oczywiście efektu wizualnego?

Czy te układy są bardziej wydajne i lepiej odprowadzają spaliny czy tak naprawdę nic po za wyglądem się nie uzyskuje?

Ja tez zauwazylem , ze silnik ciut ciszej pracuje i lekki przyrost mocy , po zmianie wydechu na podwojny komory spalania sa szybciej oprozniane ze spalin , poprostu silniczek lepiej "oddycha"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to tania inwestycja, ale nikt kto chce oszczędzać na swoim autku nie rejestruje się na forum i nie szpera co tu kto inny wykombinował :)

Zabawa z Audi nie jest tania, ale ile radości.

---------- Post dopisany 05-07-2013 at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2013 at 15:36 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-delfin-170km-1-9tdi-s-line-241487/index3.html#post3635783 montaż zderzaka na dwa wydeszki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzil by mi ktos numery oslony termicznej wydechu prawego do b7 i numery srubek mocujacych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :) po paru miesiacach w koncu doszlo końca :D

Dzis założylem końcóweczki ktore u kumpla w sklepie kupilem z nierdzewki podobno za dobre pieniadze i wspawalem :D wygladaja prawie jak ultery :wink:

Wygląda tak

7ymz.jpg

Jak ktoś potrzebuje to te seryjne końcówki od 1,8T co miałem moge oddać za jakies grosze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieknie wyglada ,widze ze masz seryjny zderzak ja na dniach mojego awxa bede tez tak przerabial.a propo kopcenia to panowie moj awx 288tkk dymu nie pusci bynajmniej teraz w serii bo 21.10. jade na czip do dobrej nadzieji zobaczymy co sie da zrobic ,wiadomo kata niema pozdro

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

panowie glupie pytanie jestem tu nowy podziwiam mody wszystkich moje sa skromne (krawiec tak szyje jak mu materi staje)ale probuje was dogonic i stad moje pytanie jak moge dodac moje zdjecie mojej niuni zebyscie mogli ocenic? i skrytykowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieknie wyglada ,widze ze masz seryjny zderzak ja na dniach mojego awxa bede tez tak przerabial.a propo kopcenia to panowie moj awx 288tkk dymu nie pusci bynajmniej teraz w serii bo 21.10. jade na czip do dobrej nadzieji zobaczymy co sie da zrobic ,wiadomo kata niema pozdro

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

panowie glupie pytanie jestem tu nowy podziwiam mody wszystkich moje sa skromne (krawiec tak szyje jak mu materi staje)ale probuje was dogonic i stad moje pytanie jak moge dodac moje zdjecie mojej niuni zebyscie mogli ocenic? i skrytykowac?

jak piszesz post masz na dole "dodaj zdjęcia do wiadomości " klikasz , dodajesz fotkę ,zatwierdzasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz na forum w dziale "Moja A4" opisac Twoje autko i wstawic zdjecia do oceny lub nawet tutaj mozesz kliknac na to " addfoto.png Dodaj zdjęcia do wiadomości"co znajduje sie w dolnym lewym rogu pod polem do wpisania wiadomosci i wybrac zdjecie na Twoim komputerze Twojego auta i tu wkleic , choc to nie odpowiedni dzial i temat do wstawiania zdjec naszych wozidel i ich oceny:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka srednice nakladek stosujecie do tej przerobki. Chodzi mi o srednice mufy montazowej ktora zaklada sie na rure. Przymierzam sie do moda i nie wiem jakie koncowki zakupic. Końcówka ZZ81X - tłumiki, tuning, wydech, sklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...