Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy macie może namiary na dokładke do zderzaka, albo cały zderzak (okazyjnie) na dwie rurki? Cały czas mam zrobiony wydech 2,5TDI, ale nie moge się nim cieszyć, gdyż nie mam tego zderzaka :( Jak macie info to pisać [email protected] lub PW.

audi a4 b6 dokładka zderzaka tył avant dwie rury ! (3265524377) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym wersje taką lakierowaną, gdyż też takie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym wersje taką lakierowaną, gdyż też takie widziałem.

polakierujesz sobie ,lakierowaną do avanta ciężko znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI A4 B6 2.4 V6 TŁUMIK WYDECH RURA (3225826159) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

taki wydech podchodzi do avanta?

Z tego co patrze to ułożenie środkowego tłumika jest inne niż w wersji na jedną stronę i z tąd nasuwa mi sie to pytanie.

Ze środkowego tłumika widać odbiegają dwie rury w stronę silnika. Tłumikarz odcina jedną z nich i resztę łączy z starym wydechem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeśli dajesz do tłumikarza to już wszystko jedno wygnie jak trzeba, ale tak dwie rurki nie banglają i wygięty w tą samą stronę tylko odwórcony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3256481804

tak patrząc na ten to tłumik jest pod kątem 90 stopni do rury a w podwójnym jest bardziej podłużnie ułożony.

Orientujesz się jaki koszt u tłumikarza zeobienia takiego swapu na podwójny wydech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz wszystko zależy od rangi tłumikarza :D

mi tigiem diwe końcówki ultera wspawali za 90zł :P a pewnie u henia za 50 by dało radę :D

co to za pojedyńczy jakiś dziwny :) będzie pasowało tylko dwie rurki nie pasują :D

reszte jakby co podgrzeja i dogną :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI A4 B6 2.4 V6 TŁUMIK WYDECH RURA (3225826159) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

taki wydech podchodzi do avanta?

Z tego co patrze to ułożenie środkowego tłumika jest inne niż w wersji na jedną stronę i z tąd nasuwa mi sie to pytanie.

Ze środkowego tłumika widać odbiegają dwie rury w stronę silnika. Tłumikarz odcina jedną z nich i resztę łączy z starym wydechem?

ułożeniem środkowego się nie przejmuj będzie pasował ,tylko właśnie te rury co biegną w stronę silnika musi być jedna

wydech.jpgtak wygląda mój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale musi być jedna czy tłumikarz z dwóch przerobi na jedną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale musi być jedna czy tłumikarz z dwóch przerobi na jedną?

pewnie że przerobi :decayed: tylko nie wiem jak rozwiązanie wewnątrz środkowego żeby się nie okazało że potem tylko z jednej rurki Ci dymek pójdzie :naughty:

więc tylko upewnij go by sprawdził :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie wywal środkowy i wstaw trójnik
ja tak mam :whistling::whistling::whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie albo przelotówkę zamiast środkowego :decayed: ponoć lepiej burczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wydech od kabrio to uformowaniem jest taki sam więc bezproblemu wejdzie? tylko w miejsce lączenia rury od kata i wydechu trzeba wspawać kawałek rurki tak?

te śrubki do przykręcenia osłony baku to sa dostępne w aso czy co zrobić, żeby przykręcić te osłony?

da rade ściągnąć samą tylnią dokladkę czy trzeba cały zderzak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śrubki - raczej nakrętki do osłon. Możesz na siłę wkręcić zwykłe nakrętki (inny gwint) lub kupić dedykowane w aso po ok 2zł za sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wydech od kabrio to uformowaniem jest taki sam więc bezproblemu wejdzie? tylko w miejsce lączenia rury od kata i wydechu trzeba wspawać kawałek rurki tak?

te śrubki do przykręcenia osłony baku to sa dostępne w aso czy co zrobić, żeby przykręcić te osłony?

da rade ściągnąć samą tylnią dokladkę czy trzeba cały zderzak?

uformowaniem wydech jest taki sam,ok 8cm trzeba dospawać (ja odciołem od seri ten kawałek),nakrętki kup w aso , zderzak musisz zdjąć (masz avant-a więc musisz zdemontować tapicerkę gażnika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mniej techniczne. Widzę, że jest sporo zwolenników wstawiania do TDI wydechu z 1.8T. W TDI końcówki idą w dół w benzynie na wprost. Czy może ktoś powiedzieć czy po zamontowaniu do TDI prostych końcówek, spaliny nie okopcą zderzaka? Myślałem o wywaleniu kata i wstawieniu wydechu z 1.8T ale nie chciał bym jeździć z przydymionym zderzakiem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mniej techniczne. Widzę, że jest sporo zwolenników wstawiania do TDI wydechu z 1.8T. W TDI końcówki idą w dół w benzynie na wprost. Czy może ktoś powiedzieć czy po zamontowaniu do TDI prostych końcówek, spaliny nie okopcą zderzaka? Myślałem o wywaleniu kata i wstawieniu wydechu z 1.8T ale nie chciał bym jeździć z przydymionym zderzakiem. ;)

jak ci dymi ,to będzie obkopcony ,ja zderzaczek mam czysty ,żadnego obkopcenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...