Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

1. Tak, czesciowo jest nalozona, bo trzeba bylo ja do czegos przykleic (na szczescie - nie wyobrazam sobie docinac zderzaka pod ksztalt tej dokladki :kwasny: )

2. Musisz swoj podciac, poniewaz wyciecia na 2 wydechy nie wejda, a jezeli nie wytniesz, to dokladka nie bedzie pionowo lezec, tylko dol bedzie za bardzo odstawal.

3. Ja mialem zwykly prosty zderzak, bez zadnych wyciec.

Tak, kupilem sama taka dokladke, tylko od avanta B7 (bo mam avanta):decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha rozumiem, czyli od sedana nie podchodzi.

Da radę ściągnąć samą dokładkę od zderzaka i rezać czy trzeba cały zderzak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musisz sciagnac caly zderzak, przez 2 srubki, ktore trzymaja obie czesci. Ja robiac to pierwszy raz zajelo mi to ok 45 min z wielka ostroznoscia zeby niczego nie polamac :wink:

Niby w tych 2 tematach co wrzucilem pokazuja, ze nie trzeba go sciagac, ale ja bym nawet nie probowal bez sciagania :wink:

Wszystko masz na forum tutaj:

Demontaz zderzaka - tyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mie, to ta dokładka z B7 jest przekombinowana. Sorki za szczerość, ale uważam, że tylko oryginalna z B6 robi robotę, reszta to rzeźba na duży minus. Ale o gustach się nie rozmawia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o gustach sie wlasnie kolego rozmawia, bo kazdy ma inny:wink:

nie ma przeciez za co przepraszac, jednym sie podoba innym nie :wink: mnie sie nie podoba zwykla 2rurka, za to bardzo mi sie podoba 2rurka S-Line, ale nie dam minimum 800 zl za taka dokladke :kwasny::facepalm: a tyle sobie cenia na alledrogo :facepalm::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominikt1 ma dokładkę od b7 na jedną stronę widziałem na żywo i nawet fajnie to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dorwałem dwururke od 1.8T za w miare dobre pieniędzory wiec jak do mnie dojdzie to doprowadze ją do lepszego stanu i będzie rezanko, zastanawiam sie tylko nad zderzakiem na tyl bo mam w garazu dokladke na 2 rurki ale można dorwać czasem zderzak caly od s-line, to by była chyba lepsza opcja, tylko nie wiem czym sie różni zderzak od avanta a sedana żeby lipy nie kupic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dorwałem dwururke od 1.8T za w miare dobre pieniędzory wiec jak do mnie dojdzie to doprowadze ją do lepszego stanu i będzie rezanko, zastanawiam sie tylko nad zderzakiem na tyl bo mam w garazu dokladke na 2 rurki ale można dorwać czasem zderzak caly od s-line, to by była chyba lepsza opcja, tylko nie wiem czym sie różni zderzak od avanta a sedana żeby lipy nie kupic...

Zawsze proś sprzedawcę o numery - niezależnie z czego je spisze (nakładki czy spojlera), sedan zaczyna się od 8E5 a Avant 8E9...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiliście/słyszeliście/widzieliście gdzieś tak zrezany wydech do B6 bez puch? W sensie zrobiony przelot? Dużo głośniej to buczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiliście/słyszeliście/widzieliście gdzieś tak zrezany wydech do B6 bez puch? W sensie zrobiony przelot? Dużo głośniej to buczy?

Widziałem na allegro do kupienia ale za chore pieniadze :facepalm: sam sie nad tym zastanawialem ale byłem w jednej firmie to wyspawanie z kwasówki na 2 ryry wyszło by koło 2000-2500zł... Co do dzieku nie mam pojecia ale na yt trzeba poszukać może ktos działał i wrzucił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a probowal ktos wycinac dziury w ori zderzaku s-line i moglby podzielic sie fotkmi jak to wyglada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamoo wycinał myślę że się nie obrazi ,tyle że nie pod okrągłe końcówki

rs4_adamoo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki greg2505 za 2 tyg mam wolny weekend i juz wiem co bede robil:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie dzisiaj dokladnie takie mialem w rece i w sumie mialem kupowac, ale myslalem ze moze za duze i beda wygladac jak "rynna"...:kwasny:

pozniej zagladnalem tutaj i widze ze jednak bylby to dobry wybor.... jutro musze po takie podjechac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie dzisiaj dokladnie takie mialem w rece i w sumie mialem kupowac, ale myslalem ze moze za duze i beda wygladac jak "rynna"...:kwasny:

pozniej zagladnalem tutaj i widze ze jednak bylby to dobry wybor.... jutro musze po takie podjechac :decayed:

też tak myślałem ,ale po montażu zmieniłem zdanie i 90 jest w sam raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum osoby które robiły swap wydechu mają ULTER RS90....czyli jakieś 95% osób :D....mam i ja:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...