Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz sie wyposarzylem w zestaw szybkoobrotowy dremel do podcinania zderzaka.... mam nadzieje ze ladnie wyjdzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nakrętki w serwisie kosztowały coś 2zł a sztukę wiec po co się męczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sie wyposarzylem w zestaw szybkoobrotowy dremel do podcinania zderzaka.... mam nadzieje ze ladnie wyjdzie....

Spidzior daj znać jak ogarniesz temat z dwoma kominami jestem b.ciekawy

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie naprawdę się dziwie, że kupujecie sprzęt i płodzicie się nad docinaniem zderzaka... Przecież wystarczy kupić seryjny spojler zderzaka na dwie końcówki - nie musi to być od razu S line. Na allegro dorwać można i za 50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie naprawdę się dziwie, że kupujecie sprzęt i płodzicie się nad docinaniem zderzaka... Przecież wystarczy kupić seryjny spojler zderzaka na dwie końcówki - nie musi to być od razu S line. Na allegro dorwać można i za 50zł.

Bartek z tymi dokładkami do avanta wcale nie jest tak łatwo na allegro wychaczyć, jeszcze jak za 50 zł to by było super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sie wyposarzylem w zestaw szybkoobrotowy dremel do podcinania zderzaka.... mam nadzieje ze ladnie wyjdzie....

Spidzior daj znać jak ogarniesz temat z dwoma kominami jestem b.ciekawy

pzdr

Tez jestem ciekaw efektu koncowego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dywizjonie B6 pytajcie - dużo osób zakłada S line i zostają im serie także pod 2 dyfuzory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie bardziej podoba mi sie przeróbka zderzaka z blendą na 2 wydechy niż zwykła dokładka pod dwie rury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko pochwale sie.... czekam jeszcze na koncowki 90mm i jade z koksem

---------- Post dopisany 04-04-2013 at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2013 at 18:25 ----------

Ok cos tak to wyszlo... czekam jeszcze na koncowki.... wstawie dokladniejsze foty jak bedzie skonczone....

zdjecie w ostatnim poscie u mnie w temacie..... http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-update-landary-a4-b6-avant-1-9-tdi-243463/index3.html#post3459090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się udało i jestem posiadaczem dwóch kominów z tyłu a lekko nie było, bo nie mialem ori dokladki. Postaram się wrzucić fotki z mojego nowego moda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto zdjęcia, sory za jakość robione wczoraj na szybko z kalkulatora: :laughing2:

2013_04_16_19_02_23.jpg

2013_04_16_19_03_56.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są różnice po wymianie wydechu na 2,5TDI? Nie chodzi mi o walory wizualne. Mam możliwość na dniach wymiany i na 2,5TDI, ale nie wiem czy się opłaca tyle kasy wydawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są różnice po wymianie wydechu na 2,5TDI? Nie chodzi mi o walory wizualne. Mam możliwość na dniach wymiany i na 2,5TDI, ale nie wiem czy się opłaca tyle kasy wydawać.

Różnicy żadnej jak dla mnie poza fajniejszym wyglądem i paru stówach mniej w kieszeni ale co się nie robi dla :a4fan: Mój wydech pochodzi od dawcy 1.8 t, wszystko pasowało bez żadnego spawania itp. Tylko to wycinanie w dokładce tych otworów MaSaKra :facepalm:

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ----------

Ja bym myślał nad większymi końcówkami

To są ori od 1.8t, narazie mnie sie podobają, może kiedyś się pomyśli nad większymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wycinałeś ten zderzak? dopiero po założeniu wydechu dopasowywałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie, na pierwszy ogień poszedł cały wydech na wszystkie wieszaki i max do przodu tak żeby kominy weszły pod zderzak a później mierzenie, mierzenie i jeszcze raz mierzenie od krawędzi dokładki, końca zderzaka i wysokości (b. dużo zabawy), później odrysowanie od kubka na herbatkę półkul (kubek musi być większy średnicy niż końcówki może być też słoik itp) na końcówki i rzeźbienie najpierw lutownicą później diaxem a na koniec coś takiego Cylinder szlifierski 45mm na wiertarkę Wolfcraft 2038000 Świat Narzędzi - narzędzia, elektronarzędzia ładnie nawet tym szło bez zadr i chyba na tyle z najważniejszych przedsięwzięć. :banan:

A no i najlepiej samemu tego nie robić bo jest przejebane, wydech jest ciężki w moim przypadku było jeszcze dwóch pomocników i obowiązkowo 3x 4pak, bo kurw... człowieka brała z tym docinaniem dokładki.

Pzdr :hi:

---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ----------

Kurcze żadnego efektu? Hmm nawet ten sam dźwięk jest?

Może troszkę na jałowych obrotach jest świst całkiem przyjemny dla ucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co tam zamówiłem już wydech od 2,5 TDI i jutro montuje. Zobaczymy jak to będzie :) Jakie nakładaczki do 2,5tdi ( zaokrąglone w dół) proponujecie?

---------- Post dopisany 18-04-2013 at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2013 at 15:31 ----------

No i stało się mam wydech od 2,5 tdi :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...