Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................


Cristoforo

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem Cię dziś między Osową, a Oliwą w Gdańsku... auto prezentuje się pięknie! szkoda sprzedawać ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Cię dziś między Osową, a Oliwą w Gdańsku... auto prezentuje się pięknie! szkoda sprzedawać ;(

na obwodnicy???

o której godzinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jechałem na obwodnicę, a Ty z niej jechałeś. godzina około 11-12. ale jechałem starym mondeo mojego kolegi, a nie A3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten znowu swoje :decayed:

po co Ci to żebyś pozniej żałował jak ja że tyle siana umoczyłem bo jak przychodzi kupiec i mi mowi, że on na allegro widział za mniejsze niz 21tys.zł w lepszym stanie i z przebiegiem 160tys. to zastanawiam się czy mnie pojebało, czy jego :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten znowu swoje :decayed:

po co Ci to żebyś pozniej żałował jak ja że tyle siana umoczyłem bo jak przychodzi kupiec i mi mowi, że on na allegro widział za mniejsze niz 21tys.zł w lepszym stanie i z przebiegiem 160tys. to zastanawiam się czy mnie pojebało, czy jego :przebiegly:

:polew:

To mogłeś zapytać gdzie ma wtyki na dopalacze bo Ty też chcesz :cool1:

rezanie to choroba a ja w nią zapadłem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem ale ciężko mi czasem uwierzyć

uwazam że cena 21tys,zł za te auto to cena allegrowa za zwykłego AJM

ale jestem realistą więc nowemu nabywcy daje gratis graty za ok 15.tys zł

jeśli mu mowię, że nie będzie musiał wymieniać rozrzadu , olej ma teraz wymieniony, całe nowe zawieszenie nowe, układ hamulcowy całkowicie zregenerowany i powiękoszony , nowe lampy itd. to koleś do mnie to po h.... tyle wsadzałeś a ja mu abyś miał wszystko dopięte na guzik i nie musiał wydawać kasy na rozrząd na hamulce na zawieszenie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, liczy się cena zakupu.

Co z tego, że później trzeba rozrząd zrobić, hamulce itd.

Ręce obadają.

Cristoforo, pewnie wie o kim mówię :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh jak wczesniej juz mowilem gdybys te auto w maju mial do sprzedania to juz bylbym po niego i to z wszystkimi gratami jakie miales :gwizdanie: a tak to musze rezac swojego :evil::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh jak wczesniej juz mowilem gdybys te auto w maju mial do sprzedania to juz bylbym po niego i to z wszystkimi gratami jakie miales :gwizdanie: a tak to musze rezac swojego :evil::kox:

w maju to ja miałem wszystko co można sobie wymarzyc do tego auta

pakiet moc na 200KM

recaro

carbon

2din

navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz powoli szukam zderzaka s4 przod, grilla rs4,prawego duzego lustra, carbonu i navi plus, recaro juz jest :) moc moze pozniej :naughty: ale zeby nie bylo ot Twoja jest z zewnatrz idealna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam zachachmęcił :decayed:

pierdółkę, ale pokażę w swoim czasie :gwizdanie:

o szalony :gwizdanie:

Criss, takie są realia tej zafajdanej polski :thumbdown:, chocby nie wiem ile byś włożył to i tak patrzą na rocznik i przebieg :thumbdown:, a nie na to w jakim stanie jest auto :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...