Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Kaju wgrywalem softy rozne i nic... nie ma bata by na zaadnych wsadach nie chulalo :facepalm:

Krzysiekcalibra masz jeszcze ta szafe z a6? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zostaw ja... zgadamy sie jakos to ja do siebie podepne... i sie zobaczy... fisa ma w jakim stanie? z Pb jest? czy nie wiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim go opchniesz daj mi znac... bo bym go przetestowal bo i ja mam a6 1.8T wiec softa mego i jazda ... ciekawe co bedzie

jak fis dziadowski to lipa... jak ladny to bym zabral w dobrych pln-ah :naughty:

zgadamy sie jakos na dniach... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam igle :decayed: tyle ze nie dziala temp oleju i co 100-120km wywala ze olej minimum mimo ze oliwa w 3/4 np

przekrece to sie zgadamy na jakies testy... ide w kime :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj poszukać wsadu jak u mnie: 4B0 920 933 G. Jest to wsad od 1,9 bodajże, ja go musiałem przekodować w głównym kodowaniu tylko na V6, żeby obrotomierz mi nie durniał. I na kodowaniu na R4 i na V6 pokazywał olej prawidłowo :wink: wrzuć go do siebie, jak CI będzie pokazywało dobrze, no to wtedy w hexie wrzuć mu dane od benzyny i cześć jak czapka czereśni :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale my z kolegą arre zamienialiśmy już kilka wsadów i jeżeli było by to od wsadów to na jakimś powinno działać a tu lipa na żadnym nie działa ale spróbuje tak jak mówisz możer jakiś cud będzie a tego numeru wsada co podałeś to mi licznik nie chce przyjąć wystakuje błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam go nigdzie, a nie wyciągnę go teraz, bo nie mam przyrządów u siebie, a z magikiem się tak pożarłem przez to moje auto, że patrzeć na niego nie mogę. Sam właśnie jestem w trakcie puszczania komunikacji RNS-E do FISa i przy okazji będę rzeźbił czujnik poziomu płynu sprysków :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy w a4 z 97/98r można włączyć komunikaty ''tekstowe'' w pełnym fisie ?

Wyświetla mi tylko komunikaty graficzne(standard)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy w a4 z 97/98r można włączyć komunikaty ''tekstowe'' w pełnym fisie ?

Wyświetla mi tylko komunikaty graficzne(standard)...

Nie spotkałem się z tym jeszcze. Jedynie w passacie ktoś odpalił powitanie WELCOME, ale jeśli chodzi o brak płynów, czy zużyte klocki, no to tylko graficzne są, nie ma tekstowych. misiek547 - Ty masz auto poliftowe? Po roczniku tak mniemam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The a4 bylo ogloszenie w sprzedam kolega bodajze Jawor36 ma poliftowa szafe angola i chyba pb ale to kwestia tarczkow....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kabelkologie to szukaj dobrej rozpiski i do ogarniecia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...