Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Immo2 siedzi w ECU. W tym przypadku musisz wylutować diode od immo, bo Ci będzie migać i Cie wk***iać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ok. Rozumiem.

Ale w obecnym liczniku mam immo2 połączone z immo2 w Ecu i działa.

W nowym będę miał immo3 i chcę mieć połączone z immo2 w Ecu.

Dodam, że nie chcę usuwać immo na stałe.

Da radę takie coś zrobić?

Klepnięte z mojego GCA971 CM9 przy pomocy Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedank nie uporałem się z tym podświetleniem:facepalm: mianowicie w dzień jest dobrze, przysłonie, cały kokpit świeci, klimatronic też, jednak gdy robi się widno, wszystko przygasa, że prawie nie widać, co może być przyczyną po wymianie licznika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poswiec lub zakryj licznik z prawej strony miedzy wyswietlaczem przebiegu a maksymalna predkoscia i zobacz co sie bedzie dzialo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poswiec lub zakryj licznik z prawej strony miedzy wyswietlaczem przebiegu a maksymalna predkoscia i zobacz co sie bedzie dzialo :)

bingo! gdy poświeciłem teraz latarką wszystko się rozjaśniło:decayed: teraz tylko, how to :wink:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam panowie założyliście tą pompkę z czujnikiem czy jeszcze nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego na razie nie tykam, muszę się chwilę chociaż nacieszyć jazdą bez grzebania, dzisiaj mam odebrać swoją i poganiacza też kończę już składać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. zalozylem nowy watek ale raczej nie chetnie sie ludzie wypowiadaja. oto problem.

zmienilem licznik na fisa. licznik byl anglik ale przekodowane wszystko na eu. tylko zostal stary przebieg i z moim sie nie zgadza jest za duzy. mam vag k+can i robie to programem k+can commander pin imo odczytuje przebieg z licznika ktory jest teraz odczytuje jak klikam zeby zmienic i wpisze przebieg ktory chce zeby byl wyswietlany na liczniku to chwile mysli widac ze zegary migna i d*pa przebieg zostaje ten co byl.

co mam z tym zrobic czy tylko tacho to ruszy czy jak??

nr licznika

vdo 110.208/837/004 audi 8 D0 919 036 BX

Spróbuj po zmianie odpiąć akumulator na chwile u mnie w tacho vagu tak było napisane i jak zmieniłem przebieg to tez się nie zmienił ale jak odłączyłęm aku to po 10 min już był mój przebieg ten licznik potrzebuje reset

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego na razie nie tykam, muszę się chwilę chociaż nacieszyć jazdą bez grzebania, dzisiaj mam odebrać swoją i poganiacza też kończę już składać.

lenistwo cie ogarnelo :P ja dzisiaj zamontowalem dzienne i nie zaluje wydanych 600zl na swiatla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko odnoście wymiany licznika jak to jest z IMO bo mam audike z 99 roku z jeszcze z czerwonym podświetleniem i zastanawiam się nad wsadzeniem poliftowych z białym podświetleniem i zastanawiam się czy IMO będę musiał wyłączyć czy da się to zaprogramować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko odnoście wymiany licznika jak to jest z IMO bo mam audike z 99 roku z jeszcze z czerwonym podświetleniem i zastanawiam się nad wsadzeniem poliftowych z białym podświetleniem i zastanawiam się czy IMO będę musiał wyłączyć czy da się to zaprogramować

Da się zaprogramować wystarczy odczytać PIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam wcześniej miałem licznik z zegarkiem ze wskazówkami i zmieniłem na cyfrowy z immo nie było problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem licznik 1/2 fis Jaegera z immo2 i zamontowałem VDO z pełnym fisem z immo2 pastylki stare bez żadnego problemu przyuczone, auto 2000r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem licznik 1/2 fis Jaegera z immo2 i zamontowałem VDO z pełnym fisem z immo2 pastylki stare bez żadnego problemu przyuczone, auto 2000r.[/QUOTE]

Nierealne. Ten rocznik już miał immo3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...