Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

wszystkie wsady od A4 które mam nie ważne TDI czy PB mają w tej komórce też 35 :thumbdown:

a może trza by zernąć na 1DE i 1DF łącznie??

a czy któryś z nich podświetla licznik po zapłonie

te dwa liczniki co fizycznie mam - nie.. nie wiem jak reszta wsadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@mrugal - przerabialem temat :) Darade zrobic. Poliftowego anglika z benzyny wsadzilem do 1.9TDi przedliftem :)

Jest kilka opcji jakimi mozesz to zrobic.

Pierwsza to pozostawic tarczki, przekodowac licznik na 00040 i bedzie prawidlowo wskazywal obroty i predkosc na obecnym liczniku.

Druga opcja to wymiana tarczek i wgranie wsadu z TDi.

Trzecia opcja to rowniez wymiana tarczek i przeskalowanie obrotomierza w obecnym wsadzie licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie.Mam polifta końcówka 99' lecz bez fisa czy wszytsko bd p&p jak zakupię fis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ekipe

moze i ja cos dzisiaj podlubie przy liczniku ;P

klips pomiarowy gotowy i czeka

Cwiara znalazlem swoja ori pamiec 3 nozki jej odpadly wiec nie wiem czy ja podlacze pod programator... i nie wiem czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprawdź czy będzie odczyt i kasowanie poprawnie robił. Bo Ja ori wylutowałem ale jest uszkodzona bo nie chce sie skasować i zaprogramować.

---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

Ale jak trzy nóżki odpadly to już jej koniec:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mysle... bede mial wene pozniej to sie biore za pazdziocha... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie.Mam polifta końcówka 99' lecz bez fisa czy wszytsko bd p&p jak zakupię fis?

Zielona i niebieska wtyczka będzie p&p. Co dalej. Manetka FIS, szara wtyczka FIS, do pociągnięcia kilka kabelków i dopisanie kluczyków do nowego licznika, bo nie odpalisz auta. Niedługo pokaże się mój tutorial co do przejścia na pełny FIS w poliftowych autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie.Mam polifta końcówka 99' lecz bez fisa czy wszytsko bd p&p jak zakupię fis?

Zielona i niebieska wtyczka będzie p&p. Co dalej. Manetka FIS, szara wtyczka FIS, do pociągnięcia kilka kabelków i dopisanie kluczyków do nowego licznika, bo nie odpalisz auta. Niedługo pokaże się mój tutorial co do przejścia na pełny FIS w poliftowych autach.

O taką odp. mi chodziło dzięki.W takim razie będe czekał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie.Mam polifta końcówka 99' lecz bez fisa czy wszytsko bd p&p jak zakupię fis?

Zielona i niebieska wtyczka będzie p&p. Co dalej. Manetka FIS, szara wtyczka FIS, do pociągnięcia kilka kabelków i dopisanie kluczyków do nowego licznika, bo nie odpalisz auta. Niedługo pokaże się mój tutorial co do przejścia na pełny FIS w poliftowych autach.

no wlasnie czekam z niecierpliwoscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na ponad 30 wsadow ktore mialy podswietlanie zaden z obrotkiem nie zadzialal jakie to wsady ????? nie wiem ale jutro powinienem to wyrwac

a możesz mi podesłać jakiś wsad co podświetlenie się załącza po stacyjce bo te wsady z a4 tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też. Jeśli byłby to ori wsad z A4 to mielibyśmy pierwszy przypadek. Wtedy już tylko z górki... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś coś z kompletnymi schematami elektrycznymi audi a4? Program, albo w formie dokumentu? "sam naprawiam..." odpada, bo tam jest tylko mała część tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś coś z kompletnymi schematami elektrycznymi audi a4? Program, albo w formie dokumentu? "sam naprawiam..." odpada, bo tam jest tylko mała część tego...

1996-audi-a4-wd.pdf

może się przyda :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś coś z kompletnymi schematami elektrycznymi audi a4? Program, albo w formie dokumentu? "sam naprawiam..." odpada, bo tam jest tylko mała część tego...

1996-audi-a4-wd.pdf

może się przyda :whistling:

To mam, ale nie ma tu opisanych kostek, itp, jest bardzo uproszczone. Chyba w elsie były w miarę dokładne opisy? Ma ktoś? Ściągnąłem już jedną, ale nie działa, druga miała uszkodzone archiwum, więc w takim tempie cały transfer zużyje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydało by się opisanie kabli idących z ECU do licznika i na odwrót, kolorami, mam jeden ślepy przewód w wiązce idącej z silnika który we wtyczce nie jest nigdzie podłączony, kolor niebiesko biały i nie mam pojęcia od czego on może być, może od temp oleju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa opcja wpsujecie w 1df 36 i odpala wam podświetlenie całej deski rozdzielczej prócz licznika po zapłonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa opcja wpsujecie w 1df 36 i odpala wam podświetlenie całej deski rozdzielczej prócz licznika po zapłonie

Ciekawe jak to się ma do kanału 19 u mnie.

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

I ciekawe, czy u mnie też wtedy podświetli radio, bo idzie mi po CANie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...