Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Maciek, fajere założysz, nie ma problemu, ale sprawy jaśków za chooya nie obejdziesz - inne ładunki i przy dzwonie Ci nie odpalą. Znając Ciebie, to "nie ma ryzyka, nie ma zabawy" i chooya na to położysz, zgadłem? :kox:

No tam jest podwojny ladunek i co nie przeskocze tego? Wiazke jak wytargam z b6 czy b7 i sklece tez nie odpali?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to chyba, że całość łącznie z sterownikiem i czujami wyszarpiesz, to powinny w razie czego zagadać :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poducha od B7 ma dwa ładunki i czy ona bedzie zamontowana w B6 czy w B5 to jeden c**j. I tu i tu odpali tylko jeden ładunek. Oczywiście może być on niewystarczający do odpowiedniego napełnienia poduchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba, że całość łącznie z sterownikiem i czujami wyszarpiesz, to powinny w razie czego zagadać :whistling:

Zaden problem - no risk no fun :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z psem dobre:decayed:

Mag z którego miesiąca masz auto ? Bo jak pamiętam cwiara kiedyś wrzucał w którym tygodniu 2000 r była zmiana na immo 3 , i podejrzewam ze Ci którzy odpalili fure z 2000 r nie mając pinu starego mieli ja z początku 2000 gdzie jeszcze immo 2 było

zle mowie cwiara ?

Ja przynajmniej jak wchodzę w licznik to mam swój vin a nie jakiś lewy jak wy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poducha od B7 ma dwa ładunki i czy ona bedzie zamontowana w B6 czy w B5 to jeden c**j. I tu i tu odpali tylko jeden ładunek. Oczywiście może być on niewystarczający do odpowiedniego napełnienia poduchy.

Oczywiscie ma pan pelna slusznosc w swojej dywagacji profesorze Cwiara :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mag a ile dałeś za licznik i skąd go wzialez bo ori Europe z radiowym zegarkiem to ze świecą szukać jeszcze w takim stanie ładnym fis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z psem dobre:decayed:

Mag z którego miesiąca masz auto ? Bo jak pamiętam cwiara kiedyś wrzucał w którym tygodniu 2000 r była zmiana na immo 3 , i podejrzewam ze Ci którzy odpalili fure z 2000 r nie mając pinu starego mieli ja z początku 2000 gdzie jeszcze immo 2 było

zle mowie cwiara ?

Ja przynajmniej jak wchodzę w licznik to mam swój vin a nie jakiś lewy jak wy :kox:

No dobrze mówisz. Maq ma auto z konca 99 modelowo 00. A odziwo tego jaegera miał z 2001r. Tam gdzie jest vin to jest immo3.

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

Mag a ile dałeś za licznik i skąd go wzialez bo ori Europe z radiowym zegarkiem to ze świecą szukać jeszcze w takim stanie ładnym fis

Noo licznik ładny okaz :wink: Fis ideał, wszystko ładnie pieknie. Końcowka nru chyba Tx wiec nie był z pierwszego montażu a kiedyś wymieniany w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo szukałem. Znalazłem blisko siebie i pojechałem sprawdzić osobiście. 3,5 Jagiełły ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloł,

@Cwiara,w telegraficznym skrócie:

rozpołowiłem kluczyk,

(grot i transponder oddzielnie)

szałas pali na moment, gasnie - ikona immo na blacie mryga,

wiec wszystko ok, ale xxx w polu extra jest;)

pzdr.

assist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloł,

@Cwiara,w telegraficznym skrócie:

rozpołowiłem kluczyk,

(grot i transponder oddzielnie)

szałas pali na moment, gasnie - ikona immo na blacie mryga,

wiec wszystko ok, ale xxx w polu extra jest;)

pzdr.

assist

No bo tak jak w starych kadettach musi magnesu dostać :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloł,

@Cwiara,w telegraficznym skrócie:

rozpołowiłem kluczyk,

(grot i transponder oddzielnie)

szałas pali na moment, gasnie - ikona immo na blacie mryga,

wiec wszystko ok, ale xxx w polu extra jest;)

pzdr.

assist

Juz wiem o co chodzi. Ty masz jeszcze immo 2 a do immo 2 nie potrzeba pinu starych zegarów do przyuczenia do ecu silnika. Przy immo 2 nie ma winu tylko immo-id. Zamiast vinu jest własnie xxx. A bediks ma immo 3 i do niego juz był potrzebny pin starych zegarów lub to co ja robiłem u kolegi maq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mialem jeszcze jeagera to w poli vin i immo id jak wlaczalem vaga to przez ulamek sekundy byl vin i id a po tym walilo same xxxxxxxx

dopiero jak odpalilem vag commander moglem odczytac vin jaki jest i immo id, pamietam bo mnie prosiles o jego podanie i pamietam ze z vaga nie szlo odczytac bo same xxx

jak mam pelny fis vdo to w vagu widac vin normalnie , nie wiem czemu w jeagerze bylo to jakby zakodowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podłączyłem fis, i pokazuje mi wszystko elegancko działa, tylko mam dwa pytania.

1. Czy to normalne że jak pokazuje mi spalanie chwilowe gdy wcisnę pedał gazu w podłogę to spalanie chwilowe wzrasta dopiero o ok 3s a jak puszczam (hamowanie silnikiem) od razu wskazuje 0,0L/KM?

2. Gdzieś widziałem że jedną z fukcji fisa jest wyświetlanie spalanie na godzinę w trakcie postoju, da się to aktywować czy to od wersji wsadu zależy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podłączyłem fis, i pokazuje mi wszystko elegancko działa, tylko mam dwa pytania.

1. Czy to normalne że jak pokazuje mi spalanie chwilowe gdy wcisnę pedał gazu w podłogę to spalanie chwilowe wzrasta dopiero o ok 3s a jak puszczam (hamowanie silnikiem) od razu wskazuje 0,0L/KM?

2. Gdzieś widziałem że jedną z fukcji fisa jest wyświetlanie spalanie na godzinę w trakcie postoju, da się to aktywować czy to od wersji wsadu zależy?

Spalanie chwilowe dziala z opoznieniem. A spalanie na godzine to chyba w vagu pokazuje a nie na fisie... :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...