Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

nie poc sie jak sie komus nie chce poszukac to tak samo ja nie lubie sie powtarzac ostatnie moje posty to wkolko to samo a wy dalej swoje

skoro wszystko tu jest a czytac sie nie chce to sory ja jak sie od was doprosic nie moglem to czytalem od poczatku i do 80 strony to jest juz wszystko w temacie a do 200 dobilem 2dni i dalem se rade

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie poc sie jak sie komus nie chce poszukac to tak samo ja nie lubie sie powtarzac ostatnie moje posty to wkolko to samo a wy dalej swoje

skoro wszystko tu jest a czytac sie nie chce to sory ja jak sie od was doprosic nie moglem to czytalem od poczatku i do 80 strony to jest juz wszystko w temacie a do 200 dobilem 2dni i dalem se rade

:hi:

Oj chłopaki, nie ciśnieniujcie się tak, miło się rozmawiało przez telefon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o cisnienie, tu chodzi o fakt jak ktos wpada 10 linijek pisze jak to wszystkim ciezko i źle jest bo szukac się nie chce a 3 razy szybciej było by odpisac krótko zwięźle i na temat to kutwa sorry..:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie gryźć się bo jebne paralizatorem z latarki

Ty też spokój. Łap na rozluźnienie

https://www.facebook.com/photo.php?v=10200540461287153&set=vb.1026982102&type=2&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie działa link

Po drugie nie mam fejsa :grin:

Ja nawet jak nie miałem ofyszjal konta, to miałem lewe jako krystyna z gazowni i miałem dostęp do takich materiałów - załóż i zajrzyj, bo warto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole to dlaczego mam się rozluźniać :co:

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------

Link nie dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoooo i Fpisdoo i wylądował chyba filmik poza siecią :doh: a mocny był, konkretnie to powitanie męża przez żone :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie gryźć się bo jebne paralizatorem z latarki

Tez mam ta latarke wiec nie fisiuj :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ogarnalem wszystkie piny juz. brakuje mi tylko plyn do spryskiwaczy. na rozpisce nigdzie go nie ma. wie moze ktos ktory to pin ? 96 rok.

9 pin w 20 pinowe czerwonej kostce..:decayed:

a właśnie że nie :decayed: bo tego pinu nie podłączasz mówimy o liczniku przedliftowym bo akurat w tych licznikach jest na odwrót jak dasz na mase to bedzie darł ryja. Zostaw go nie podłączonego

Dawałem kiedyś opis piękny co i jak z tymi ospryskami w polifcie i przedlifcie jest w tym wątku z fotkami tak gdzieś w połowie tematu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ogarnalem wszystkie piny juz. brakuje mi tylko plyn do spryskiwaczy. na rozpisce nigdzie go nie ma. wie moze ktos ktory to pin ? 96 rok.

9 pin w 20 pinowe czerwonej kostce..:decayed:

a właśnie że nie :decayed: bo tego pinu nie podłączasz mówimy o liczniku przedliftowym bo akurat w tych licznikach jest na odwrót jak dasz na mase to bedzie darł ryja. Zostaw go nie podłączonego

Dawałem kiedyś opis piękny co i jak z tymi ospryskami w polifcie i przedlifcie jest w tym wątku z fotkami tak gdzieś w połowie tematu :decayed:

Mozliwe, przerabialem na 2 lift. Ale pin sie zgadza od spryskow :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie gryźć się bo jebne paralizatorem z latarki

Tez mam ta latarke wiec nie fisiuj :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

soł łat

jak i tak na 99 % nie jebnales sobie sam z niej jak 99 % jej posiadaczy ;-):decayed::decayed::decayed::kox::kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad sprzedaza licznika i manety komplet licznik biale podswietlanie, maneta z tempomatem, maneta wycieraczek do avanta mam tez do sedana sprzedaje razem cena 5 stowek ktos chetny to dam zdjecia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuje wsad EU do licznika VDO, pełny fis, zegarek cyfrowy, 100kmh na środku, b5 2000r AJM.

DSC07845.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu zrezygnowales??

ile chcesz za tempo ??:naughty:

bo nie chce mi sie pier... bo sam nie dam rady raczej tego zrobic i kupilem exc525 i mi butow brakuje :P

tylko komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nie gryźć się bo jebne paralizatorem z latarki

Tez mam ta latarke wiec nie fisiuj :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

soł łat

jak i tak na 99 % nie jebnales sobie sam z niej jak 99 % jej posiadaczy ;-):decayed::decayed::decayed::kox::kox::kox::kox:

na allegro nawet mozna juz je kupić, ja mam z komendy mojego miasta.. :grin:

ale że co nie jebnąłem sobie z niej? :wink: że do człowieka tak? nie miałem na tyle odwagi, ale psy spier**** tak że ogony gubią... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze mozna na allegro ja dostac

nie chodzilo mi czy jebnales komus z niej a czy jebnales sobie samemu z niej kumaju??:wink::decayed::kox:

bo ja pierwsze co zrobilem to chcialem posmakowac jak boli zeby sie przekonac jak bedzie to kogos w razie co bolec , i jebnalem sobie i w noge i w reke, w nere boje sie narazie sobie przylozyc bo boje sie ze moge popuscic w gacie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze mozna na allegro ja dostac

nie chodzilo mi czy jebnales komus z niej a czy jebnales sobie samemu z niej kumaju??:wink::decayed::kox:

bo ja pierwsze co zrobilem to chcialem posmakowac jak boli zeby sie przekonac jak bedzie to kogos w razie co bolec , i jebnalem sobie i w noge i w reke, w nere boje sie narazie sobie przylozyc bo boje sie ze moge popuscic w gacie :grin:

ja pieeeerrrr.... Hardcorowy pie.. policjant z Ciebie... :grin: ja nie wiedzialem jak sie to obsługuje wiec mało brakowało a bym sie jebuuuut... :grin: ale ostry jestes :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...