Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

jeden masa drugi do pinu :wink:

mój punkt masowy w samochodzie wygląda jakby ktoś w instalacji zaizolował jabłko :grin:

obojętnie który masa z tych dwóch kabelków ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Karol a jak leciales to o brzozę nie zachaczyles przypadkiem :decayed:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie wyobrażam sobie jak można z rusztowania spaść :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były zdjęte w jednym miejscu deski i przenoszone w inne miejsce, bo tam już była skończona robota. Stałem tyłem do tego miejsca, zrobiłem krok do tyłu, bo się zapomniałem, że nie ma tam już podłoża. I yebłem jak Hanka w kartony. Życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Karol ty się nadajesz... za nie zachowanie BHP w pracy masz pińcet mandatu :doh:

a tak serio to ciesz się że żyjesz u nas ze wsi już jednego po upadku z rusztowania przywieźli w skrzyni z Bułgari, bo był na robocie w delegacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Karol ty się nadajesz... za nie zachowanie BHP w pracy masz pińcet mandatu :doh:

a tak serio to ciesz się że żyjesz u nas ze wsi już jednego po upadku z rusztowania przywieźli w skrzyni z Bułgari, bo był na robocie w delegacji.

Też znam takie przypadki... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie lepiej się zapomnieć i spaść z rusztowania niż się zapomnieć i alimenty płacić :decayed:

Dobra koniec żartów juz no ale lepiej się śmiać niż płakać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pany

Mam już licznik z Fisem, ale przedliftowy z zółtą i niebieską kostką VDO 88 230 098 i padł mi wyświetlacz, a chciałbym wymienić licznik na zagarki poliftowe. Na co zwrócić uwage przy kupnie? czy licznik FIS 8D0920931TX bd ok? wszystkie polifty mają te same funkcje? (znaczy sie czy wszystkie mają np radiowe zegarki i wyświetlają otwarte drzwi czy są może jakieś wersje okrojone?) i jak bd z komunikacją z radiem które ma CAN? Może i proste pytania, ale dopiero jestem na etapie czytania tej 372 stronicowej lektórki:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pany

Mam już licznik z Fisem, ale przedliftowy z zółtą i niebieską kostką VDO 88 230 098 i padł mi wyświetlacz, a chciałbym wymienić licznik na zagarki poliftowe. Na co zwrócić uwage przy kupnie? czy licznik FIS 8D0920931TX bd ok? wszystkie polifty mają te same funkcje? (znaczy sie czy wszystkie mają np radiowe zegarki i wyświetlają otwarte drzwi czy są może jakieś wersje okrojone?) i jak bd z komunikacją z radiem które ma CAN? Może i proste pytania, ale dopiero jestem na etapie czytania tej 372 stronicowej lektórki:decayed:

wszystkie liczniki z fisem mają te same opcje, zalezy od Ciebie jaki blat kupisz. Jak kupisz z a4 bd mial info o otwartych drzwiach, jak kupisz z a6 to nie bd miał, bo w a6 info o drzwiach leci po module komfortu.. jak kupisz blat pełen polift z białym podświetleniem, i masz radio śmigające po CANie np Concerta II to podpinasz can h i can l i wszystko lata, spiewa i tańczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za odpowiedz bo bałem sie troche coś kupować żeby potem sie nie okazało że czegoś nie ma albo mogłem poszukać z innym oznaczeniem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za odpowiedz bo bałem sie troche coś kupować żeby potem sie nie okazało że czegoś nie ma albo mogłem poszukać z innym oznaczeniem:wink:

nie ma co sie bać, zawsze idzie wszystko przerobić by pasowało, kupuj rezaj zapier***** :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polacze sie z licznikiem bez przepinania pinow ?

bo chce podpiac nowy licznik i sprawdzic czy wyciagne pin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co sie bać, zawsze idzie wszystko przerobić by pasowało, kupuj rezaj zapier***** :grin:

OK już wiem kogo bd męczył jak mi coś nie bd hulało:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polacze sie z licznikiem bez przepinania pinow ?

bo chce podpiac nowy licznik i sprawdzic czy wyciagne pin

w zależności jaki masz licznik igdzie chcesz go podpiąc.... :whistling:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

nie ma co sie bać, zawsze idzie wszystko przerobić by pasowało, kupuj rezaj zapier***** :grin:

OK już wiem kogo bd męczył jak mi coś nie bd hulało:grin:

cała przyjemność po mojej stronie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polacze sie z licznikiem bez przepinania pinow ?

bo chce podpiac nowy licznik i sprawdzic czy wyciagne pin

w zależności jaki masz licznik igdzie chcesz go podpiąc.... :whistling:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

no pod auto wyciagam stary podpinam nowy tylko czy go odpale bez przemieniania kabelkow ?o to sie rozchodzi i jak wyciagnac ten pin z vdo kazdy pisze ze proste wyciagnac z vdo a nie ma konkretow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak odepniesz swój licznik i podobny podepniesz to spoko, gorzej jak np po drugim lifcie i będzie inny pinout to żeby czegoś nie upalić... ale to pytaj tych co robili takie motywy już :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak odepniesz swój licznik i podobny podepniesz to spoko, gorzej jak np po drugim lifcie i będzie inny pinout to żeby czegoś nie upalić... ale to pytaj tych co robili takie motywy już :wink:

no wlasnie chodzi o popiecie takiego po 2 lifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wreszcie ogarnąłem alladyna - emulator w aucie ... Odpalam i wskazówka się podnosi ( temperatura rośnie ) ... a zasrany alladyn jak był tak jest ;/

Jakies pomysły ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ogarnoles alladyna skoro jest a temp.jak rosnie skoro nie rosnie tylko do pozycji zerowej wskakuje

Jak widze dalej sa problemy z ta oliwa i emu :facepalm: a wszystko jest kilka razy pisalem co jak Oj pany pany :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...