Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

No myslalem ze ogarnąłem ... Wskazówka się podnosi a wcześniej jak zaczarowana stała poniżej "0"

To podpowiedz co zrobić ? Licznik angol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ogarnoles alladyna skoro jest a temp.jak rosnie skoro nie rosnie tylko do pozycji zerowej wskakuje

Jak widze dalej sa problemy z ta oliwa i emu :facepalm: a wszystko jest kilka razy pisalem co jak Oj pany pany :facepalm:

to taki problem z odpowiedzeniem koledze co ma zrobić? :facepalm:

albo emulator źle żłożony albo cos źle podpiąłeś..:whistling: ja u siebie mialem taki problem że emu założone a sensor dalej sie drrze, bo masa uciekała... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak my go na mega kacu montowali to sie dziwisz ze uciekla :grin::grin:

i się mnie nie sluchałeś między pawiami, że za mocno wyszlifowałeś i ścieżkę ujechałeś... :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś podrzucić czy żeby złożyć licznik z automatu do manualna trzeba zmieniać wsad?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś podrzucić czy żeby złożyć licznik z automatu do manualna trzeba zmieniać wsad?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Wystarczy zmienic kodowanie. W zaleznosci jaki licznik chcesz zalozyc. Moze sie okazac ze jesli to np licznik z audi a6 c5 2,5tdi automat gdzie info ze skrzyni idzie małym czujnikiem po CANie nie bedziesz w stanie zmienic kodowania i bd sialo bledami :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik z a4 2.5. Jak zmienię kodowanie na 1.9 to wyświetlacz biegów po prostu się nie pokaże?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik z a4 2.5. Jak zmienię kodowanie na 1.9 to wyświetlacz biegów po prostu się nie pokaże?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Z ktorego roku jest ten zegar?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem konkretnie. Od kolegi z forum chcę kupić. Białe podświetlenie i cyfrowy zegarek czyli od 2000r . W tej chwili mam pół fis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem konkretnie. Od kolegi z forum chcę kupić. Białe podświetlenie i cyfrowy zegarek czyli od 2000r . W tej chwili mam pół fis

No to adaptacje przeprowadzisz na kanalach 60,61,62 zmienisz glowne kodowanie licznika i powinno byc ok :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany jak wyciagac te kabelki z kostek jakos je podwazac czy tylko mocno pociagnac ? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany jak wyciagac te kabelki z kostek jakos je podwazac czy tylko mocno pociagnac ? ;p

najlepiej wyjmakami do pinów ale kosmiczne ceny mają, więc skalpelem ja zawsze wyciągam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany jak wyciagac te kabelki z kostek jakos je podwazac czy tylko mocno pociagnac ? ;p

Ja wyciągałem przy pomoc igły. Wciskasz igiełkę w ten niewielki otwór od boku pinu i ciągniesz za kabelek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak wyzej , ja uzywalem do tego plaskiego srubokreta precyzyjnego, i ladnie wychodziły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bediks wyczytałm gdzieś w tym wątku, że masz zegary z końcówką 931tx. Czym one różnią się od 930 ? Kurde dwa tygodnie czekałem na blaty i przyszły mi od A6 :(. Nie chce mi się przerabiać tyle we wtyczkach ( szczególnie pływaka ) szczególnie że mam możliwość je oddać. Kupiłem już manetke i szarą wtyczkę także nie daję za wygraną i szukam zegarów gdzie popadnie. Niedaleko mnie znalazłem na allegro te z końcówką 931tx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mam pływak pasujący pod ten licznik z a6 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tam trzeba jeszcze piny we wtyczkach zmieniać i nie wiem jak z otwarciem drzwi bo pisze tu ze w a6 sygnał idzie po can a w a4 po podaniu masy na odpowiedni pin szarej wtyczki. W każdym bądź razie raczej wolę go oddać i kupić od a4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany jak wyciagac te kabelki z kostek jakos je podwazac czy tylko mocno pociagnac ? ;p

Jesli chodzi Ci o kostki od licznika to najpierw rozbrajasz kostke, tzn. Wyciagasz srodek z obudowy a pozniej delikatnie odginasz pin w miejscu pokazanym na focie

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ----------

e7abu4up.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tam trzeba jeszcze piny we wtyczkach zmieniać i nie wiem jak z otwarciem drzwi bo pisze tu ze w a6 sygnał idzie po can a w a4 po podaniu masy na odpowiedni pin szarej wtyczki. W każdym bądź razie raczej wolę go oddać i kupić od a4.

Przy założeniu licznika z a4 też musisz piny zmieniać. Ja mam licznik z a6 i jestem zadowolony. Co prawda nie pokazuje drzwi ale to szczegół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie nie zrobisz dzrwi

blat mam angielski, jesli chodzi o wsad to ja mam z koncówka 932 gx czy cos takiego , mialem tez 930 c

931 tx jest od diesla

czym sie roznia, wersja np 930 jest chyba d11, a 932 d13

w efekcie wgrywany do angielskiego licznika na jedenym nie dziala temp oleju a na drugim tak

jesli kupisz ori eu licznik to nie wazne jaki nr byle by zaczynal sie od 8D0 920 ..., koncówka dowolna byle by do ropy

---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

Tylko tam trzeba jeszcze piny we wtyczkach zmieniać i nie wiem jak z otwarciem drzwi bo pisze tu ze w a6 sygnał idzie po can a w a4 po podaniu masy na odpowiedni pin szarej wtyczki. W każdym bądź razie raczej wolę go oddać i kupić od a4.

Przy założeniu licznika z a4 też musisz piny zmieniać. Ja mam licznik z a6 i jestem zadowolony. Co prawda nie pokazuje drzwi ale to szczegół.

ze niby co ma zmieniac ?? 2000 r jest uprzywilejowany i jesli chodzi o wtyczki niebieska zielona wcale ich nie rusza, wszytskie funkcje beda chodzic, doklada sie tylko szara kostke

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

a panowie co to za ikonki oznaczaja??

WP_000194.jpg

---------- Post dopisany at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

a tak na marginesie to kolega mag jest pierwszym od bardzo dawna ktory zanim zaczal zadawac pytania co kolwiek przeczytal w tym watku :decayed:

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ----------

dla potomnych jakby mieli watpliwosci do takiego polaczenia to tak wygladaja ori biale tarcze w polaczeniu z ori ramkami z a6, w nocy fajnie to wyglada :wink:

WP_000170.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...