Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Kto chętny na licznik do benzyny 1998 r z idealnym fisem? Za 200 oddam :-) Info na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany wlasnie sie rozjebalem jak ludzie potrafia byc naiwni i debili nie brak Wchodze na allegr...i oczom nie wierze karta do aero 2 kosztuje 27 zł a debile po 169 wystawiaja ludzie litosci kilka ciut tanszych nawet licytacje sa po 130 k**wa mac do jasnej Sorry za k.

I tak rez z licznikami jest jak widze cene za 500 to chyba ze kolo mi jeszcze abonament miesieczny da na kur.y to moze bym przemyslal

Nie wierze co sie dzieje SORRY ZA ODBIEGANIE OD TEMATU

Uzywa moze ktos tego neta aero2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny na licznik do benzyny 1998 r z idealnym fisem? Za 200 oddam :-) Info na PW

:nabijasie: yebłem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zdjęć nie mam bo dzwoniłem do kolesia u którego kupowałem parę gratów i wszystko było po taniości i w super stanie . Ale może wyszarpię od niego jakieś foty ma @ . A te tarcze idzie gdzieś dostać ? i czy idzie zmienić zeby pokazywał w kilometrach a nie w milach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny na licznik do benzyny 1998 r z idealnym fisem? Za 200 oddam :-) Info na PW
chciałeś napisać..."że dwa liczniki za 200 zeta oddasz":decayed::grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju właśnie o tym pisałem :wallbash::wallbash:
"każdy" zrozumiał Twoje przesłanie:wink::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIeeeee zapomnial nr abonamentu dopisac

Bez obrazy ale ......:a4fan:tu forum nie alledrogo wiec z takimi cenami tu nie zrobisz dila

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

a szczerze to wogole nie do tego postu to pisalem ale ogolnie bo to w miedzy czasie pisalem ale dlugo nie trzeba bylo czekac i masz :facepalm: co tu duzo czekac tylko brac :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalki dowolne poprosze :decayed::polew: moze byc tez 4-pak w rozliczeniu :naughty:

Co do cen ostatnio z 2 tyg temu pisalem ze sie zastanawiam nad licznikiem eu z a6 po lifcie za 350 miedziakow byl

patrze dzisiaj i normalnie krzyzem padlem przed kompem normalnie chyba pozlocony zostal AUDI A6 C5 LIFT 1.8 T LICZNIK ZEGARY 4B0920933N (3097314764) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Kto mi sprawdzi nr licznikow EU do a6 c5 benzyny 4-6 cylindrow z okresu 2000-2001

etka on-line mi nie bangla mimo firefoxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie palce bolą... próbowałem ramkę bezinwazyjnie zmienić w liczniku... i sie poddałem na tą chwilę :decayed:

BTW może będę miał na handel licznik z a4 tdi lift cyfr zegarek EU ori, full fis, stan fisa jeszcze nie znany :wink:

jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Arek ale najpierw to poprosze o ten program a pozniej michaly

Co do ceny tego blatu to gosc chyba mysli ze jak ma audi w swoim zlomowisku fiatow to rodzynek i na pol ceny samochodu chce sam licznik pchnac

Mysle ze tacy ludzie nawet nie wiedza co sprzedaja i ile to warte wiec wali cene jak idiota i czeka na 2 takiego no ale chyba nawet pozlocony nie jest tyle wart

Ty do a6 czy a4 chcesz ?bo czasem mi sie trafiaja ale to czasem z idealnym fisem pol roku temu kolo mial i zaluje ze nie wziolem za 90zl?ile dobrze pamietam bo swoj za 50 wyrwalem ale on duzo tego przewala wiec mu nie zalezy byle sie pozbyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 :decayed: Arek porzucil a4 z racji rozmiarow :grin:

najlepsze to ze ten blat byl za 350 zl a teraz jest za 900 :grin: normalnie inflacja w h...uuuu......j:polew:

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

Karol to moje michalki :whistling::slina::jerk::grin::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6 :decayed: Arek porzucil a4 z racji rozmiarow :grin:

najlepsze to ze ten blat byl za 350 zl a teraz jest za 900 :grin: normalnie inflacja w h...uuuu......j:polew:

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

Karol to moje michalki :whistling::slina::jerk::grin::polew:

teraz to :ssij: trzeba się było wcześniej budzić :decayed: EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes mi winien 10 kg michalkow za rozdawnictwo comandera bez licencji :foch::whip2::baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes mi winien 10 kg michalkow za rozdawnictwo comandera bez licencji :foch::whip2::baseball:

Rozliczym się jak wpadnę tam z Grzesiem i Maćkiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No qr** na taka odpowiedz liczylem :decayed:

wiedzialem ze to Twoja sprawka...

ale dobrze dobrze... nie waz sie niezjawic nawet :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

AREK KAROL nie bic sie jak trzeba to obu po kilogramie jeden biale dostanie drugi rozowe tylko sie nie bic ktory rozowe :polew:

A tak serio to Dziekuje panowie

popytam o ten licznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny z wielkopolski, ostrów wlkp., Kalisz, Kępno, Wrocław, kto zmieni mi wsad w liczniku na inny? obecnie jest licznik VDO D07 polift diesel. Plus tego wsadu że nie wyświetla sensora oleju, a duży minus to że nie działa RDS po can. Na 100% wina wsadu bo miałem licznik z a6 na chwile i RDS był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...