Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymmm wlasnei trzeba bedzie studjowac watek

AUDI A4 A6 SKODA SUPERB VW PASSAT B5 MISKA OLEJOWA (3618820188) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

kilka pytan zaczynajac od miski jaka z czujnikeim do dizla przedliftowego

czy licznik np.z a6c5 2,5tdi europa podejdzie :kwasny: jaka roznica automat a manul?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O szafy z a6 pytaj szyby , on je zna najlepie:decayed:

Jesli chodzi z a4 automat manula żadna różnica, jedynie w kodowaniu które można raz dwa zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik szyba zna liczniki z a6 i Ci pomoże ewentualnie dobrać jakiś w razie co bo nie każdy się nada w 100 %

Przy liczniku z a6 paliwo przedwszystkim pokazywane jest na odwrót i trzeba pływak zmienić na taki z a6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik szyba zna liczniki z a6 i Ci pomoże ewentualnie dobrać jakiś w razie co bo nie każdy się nada w 100 %

Przy liczniku z a6 paliwo przedwszystkim pokazywane jest na odwrót i trzeba pływak zmienić na taki z a6

Juz jest rozpracowane ze nie trzeba pływaka zmieniac i nawet drzwi pokazuje w liczniku z c5 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można ryzykować tylko Grzesiek, zaryzykowałbyś pocięcie wsadu i przemieszanie a4 z a6? bo ja osobiscie nie porwałbym sie na taki zabieg... po tym co przeszliśmy pierdziele tak ingerowac i wole pływak za 5 dych wymienić by wskazywało ok.. :whistling:

co do szafy z a6 to co z 2,5 tdi podejdzie, jak bd to automat z crypto czyli po roku 02 w wersji high to moze być crypto które nie ruszy na przedlifcie nie da sie przekodowac i bd ładną ozdobą.. tez nie wiem od czego to zalezy, bo licznik ma końcówkę 930M i teraz tak do roku 02 byl chyba bez crypto a po 02 juz bd crypto..

to metoda prób i błędów, liczniki z a6 są szerzej dostępne bo po prostu tego wiecej bylo, no ale wsadzając licznik z a6 trzeba pamietac ze pływak trzeba wymienic no i drzwi nie bd pokazywało bo w a6 sygnały lecą po module komfortu którego w a4 jak wiadomo nie ma...

no i cóż tu wiecej mówić.. szukać licznika do roku 01 najlepiej zeby była pewność ze nie posieje, najlepiej w wersji jaka się chce i z pieknym fisem, lepiej dac pare groszy wiecej i miec profi niż potem sie bawic w przelutowywania etc :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak znaleźć taki licznik jaki się chce za małe pieniądze jest trudno

Ja ostatnio wyrwalem na alle licznik benzynowy po lifcie do siebie a4 Eu z radiowo sterowanym zegarkiem za 100 zł , tyle ze był to taki pierwszy licznik od pol roku na allegro bo sprawdzałem codziennie po 2 razy co nowego w licznikach , ogólnie rarytas , fakt ze fis wysypany ale do zrobienia ale drugi taki licznik pewnie długo się nie pokaże

Kto wie jak ciężko znaleźć Eu benz z radiowka do a4 ten rozumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak znaleźć taki licznik jaki się chce za małe pieniądze jest trudno

Ja ostatnio wyrwalem na alle licznik benzynowy po lifcie do siebie a4 Eu z radiowo sterowanym zegarkiem za 100 zł , tyle ze był to taki pierwszy licznik od pol roku na allegro bo sprawdzałem codziennie po 2 razy co nowego w licznikach , ogólnie rarytas , fakt ze fis wysypany ale do zrobienia ale drugi taki licznik pewnie długo się nie pokaże

Kto wie jak ciężko znaleźć Eu benz z radiowka do a4 ten rozumie

Zawsze mozna bylo wykorzystac i dolozyc z jagera nawet bez fisa :wink:

Tak sa zewnetrzne moduly pasujace do vdo.

Albo poszukac zegarka z a6 gdzie radiowy zegar to oem. :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam.

Sa fisy jakie chce ale 500zl.

Czekam na info w sprawie tych licznikow z a6. Sam jestem ciekaw jak sie temat rozwinie.

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te po 500 to ma mój znajomy ze szczecina , cwaniak jakich mało , w większości są to angole z wsadami Europa plus tarcze prędkości podjebki , plus taki ze profi wymienione nowe wyświetlacze każdy z nich ma

Ale ciężko znaleźć vdo gdzie zewnętrzny moduł radiowy był , osobiście widziałem tylko 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam.

Sa fisy jakie chce ale 500zl.

Czekam na info w sprawie tych licznikow z a6. Sam jestem ciekaw jak sie temat rozwinie.

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

ziomus ale co Ty chcesz wiedziec na temat szaf z a6? moze konkretne info bo przeciez Ci wsadu nie rozpiszemy :grin:

Bartek ja chyba u siebie na kurwidołku ze 3 zewnt moduły mam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez wyzej pisalem jak wyglada temat licznikow z a6 do naszych czworek bo jest ich wiecej i wyzej juz mi to zostalo przedstawione ziomus ;)

Dostalem namiar na kolege z forum ktory ma mi ewentualnie pomoc i doradzic.

Na te chwile nadal szukam jednak ori z b5

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez wyzej pisalem jak wyglada temat licznikow z a6 do naszych czworek bo jest ich wiecej i wyzej juz mi to zostalo przedstawione ziomus ;)

Dostalem namiar na kolege z forum ktory ma mi ewentualnie pomoc i doradzic.

Na te chwile nadal szukam jednak ori z b5

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

A na czym Ci zalezy zeby miec w tym liczniku? Z a6 ma to samo bez drzwi i plywak sie zmienia :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez wyzej pisalem jak wyglada temat licznikow z a6 do naszych czworek bo jest ich wiecej i wyzej juz mi to zostalo przedstawione ziomus ;)

Dostalem namiar na kolege z forum ktory ma mi ewentualnie pomoc i doradzic.

Na te chwile nadal szukam jednak ori z b5

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

A na czym Ci zalezy zeby miec w tym liczniku? Z a6 ma to samo bez drzwi i plywak sie zmienia :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Tak wiem juz bo troche o tym wyzej jest napisane.

Pytalem poniewarz jest tego duzo z dobrymi fisami a nie jak do a4 trzeba czaic okazje.

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek ale ja wiem ze moduły sąbezproblemowo dostępne :decayed:

Ale daj mo taki licznik vdo pełny fis aby podłączyć ten moduł

praktycznie do kazdego, tylko trzeba mieć takiego Cwiare pod ręką z hot airem i wiedzą w które miejsce heftnąć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...