Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Oh Soul... przecież to logiczne, że "Wystarczyło wybrać Audi A4 1997-2002 K-line diagnosis KW1281 i od ręki wszystko poszło." :wink:

External immo to przecież immo na zewnątrz licznika... a w liftach jest w liczniku... takie banały to powinieneś mieć już w małym palcu :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przepraszam, poprawię się. Jestem po tygodniu intensywnej pracy w excelu gdzie spadłem dosłownie po 4 godziny dziennie a w weekend i jeszcze dziś miałem meble kuchenne do złożenia. Zgodziłem się, ale nie pomyślałem, że do domku jednorodzinnego ktoś zamówi mebli kuchennych więcej jak w meblowym na ekspozycji mieli, 15 sztuk i każda inna. Przewalić musiałem podwójną paletę płyt aby znaleźć i porozdzielać wszystkie no i oczywiście nie było instrukcji, która byłaby błogosławieństwem w przypadku eLek gdzie też każda różna od poprzedniej i żadnej płyty wyciętej w L :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze do korekty odłączałem akumulator na długość fajki, jak jeszcze się paliło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał 50 oczywiście nie działa u mnie. VIN to tylko w hexedytorze wywalę/zmienię?

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ----------

Idzie grube.

13390252703_1d634ae616_c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, poprawię się. Jestem po tygodniu intensywnej pracy [..]

Spokoooojna :wink:

Nic się nie dzieje, luźne gacie :decayed:

Od tego tu my są, żeby pomagać.

"Pokazuję i objaśniam" :wink:

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

kaju, a co do allroad'a jeszcze, to on ma grubsze wskazówki czy mi się coś je.ło? :facepalm:

Być może będę miał z A6 C5 allroad'a lift licznik EU... ciekawie będzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, kuweta ogarnięta, zaraz pewnie padam spać, więc chwalę co mam.

Świeci się jak psu jądra.

13390481604_bc26a32b6f_c.jpg

Fis oczywiście wymieniony.

13390252823_c8ec485439_c.jpg

Palma oczywiście działa.

13390252393_62cd2962a0_c.jpg13390130225_58e021083d_c.jpg13390129895_e623971a8d_c.jpg13390480794_3c2e39ac3a_c.jpg13390480564_03dbffefa1_c.jpg

Kto ma ten wie jaka się choinka zrobiła :D

Zdjęcia tego nie pokażą, ale cieszy jak mało co.

No i jeszcze filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda ten licznik :) ale jak ogarnąłeś czujnik w misce olejowej? Nie wywala Ci błędu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda ten licznik :) ale jak ogarnąłeś czujnik w misce olejowej? Nie wywala Ci błędu?

on miał juz czujnik w misce bo to model 2000

---------- Post dopisany at 07:46 ---------- Poprzedni post napisany at 07:43 ----------

Marcin szukaj teraz wskazówek z allroda albo z s4 i będzie przehuj Total

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bym pewnie musiał jechać do magika aby mi "pozwolił" założyć ściągając plomby po wymianie FIS.

Jak masz do mnie zajeżdżać to pamiętaj po zmroku, bo jest na co popatrzeć. :naughty:

---------- Post dopisany at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

Ładnie wygląda ten licznik :) ale jak ogarnąłeś czujnik w misce olejowej? Nie wywala Ci błędu?

Tak jak bediks napisał. Ja miałem najprostszą formę zakładania licznika gdzie i tak zrobiłem to w 100%, no może poza regulacjami xenonów, ciśnienia opon, zawieszenia i innych rzeczy, których nie mam.

---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:29 ----------

Ale, że te allroad?

4020721212

A bo ja wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok czasu masz gwar , to za rok zakładaj wskazówki, ja zrywalem bo zadzwoniłem do niego ze krzywo wskazówki nałożył :decayed: bo krzywo założył faktycznie

No dobrze mi przypomniales o wizycie to podjade z wieczora z bagnetem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza regulacjami xenonów

Tego chyba nie ma w B5 na liczniku?

Coś tam w kodach jest, ale nie mam to nie wiem co robi.

Rok czasu masz gwar , to za rok zakładaj wskazówki, ja zrywalem bo zadzwoniłem do niego ze krzywo wskazówki nałożył :decayed: bo krzywo założył faktycznie

No dobrze mi przypomniales o wizycie to podjade z wieczora z bagnetem

"ROK CZASU", jakby moja to zobaczyła to by na zawał zeszła :grin::grin::grin::grin:

Mi też się wydaje, że milimetr źle założył, ale zrobię test to się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza regulacjami xenonów

Tego chyba nie ma w B5 na liczniku?

Coś tam w kodach jest, ale nie mam to nie wiem co robi.

No wg mnie to licznik powinien alertować jeśli moduł poziomowania zgłasza błąd.

Ale w module nic takiego nie widziałem na rozpiskach :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ten z allroad jest , fajne grube :decayed:ale od s4 fajniejsze bo białe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano możliwe, że nie ma xenona, się rozpędziłem. No chodzi o to, że jest tam sporo opcji, które przychodzą dopiero jak się coś ma, jak telefon, nawigacja czy tam radio symphony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...