Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

spróbuj 1025 i 1027 i zobacz co się będzie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, czy Wam też "muli" wyswietlanie spalania? Na trasie przy w miare stalwj predkosci wszystko jest ok. Ale w miescie czy przy przespieszaniu lub na swiatlach wolno sie "aktualizuje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaju, pobawię się później jak znajdę chwilę.

marcin_franz, spalanie chwilowe nie jest tak naprawdę chwilowe a jedynie średnią z przejechanych chyba 30 metrów, więc normalnym będzie to, że na trasie szybko pokazuje ile spalasz a w mieście będzie miał "lagi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile mnie pamiec nie myli albo cos chrzanie w jednym z kanałow klimatronika pokazuje w l/h

wiec jadac 100 km/h na kanale mozna zobaczyc srednie spalanie na 100 km jesli ktos nie ma fisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie bo sie pogubilem, mam jagera pol fis i chce wlozyc vdo pelen fis, z jagera nie umiem zczytac pinu wina kabla (zwykly allegro kkl) czy licznik nie chce wspolpracowac i moge jakos inaczej pokombinowac?? W ostatecznosci jest ktos z okolic Ruda Slaskiej, Zabrza, Gliwic, Katowic co by mi to ogarnal??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie bo sie pogubilem, mam jagera pol fis i chce wlozyc vdo pelen fis, z jagera nie umiem zczytac pinu wina kabla (zwykly allegro kkl) czy licznik nie chce wspolpracowac i moge jakos inaczej pokombinowac?? W ostatecznosci jest ktos z okolic Ruda Slaskiej, Zabrza, Gliwic, Katowic co by mi to ogarnal??

jak masz immo2 (a chyba powinienes miec) to nie trzeba pinu z jagera... wystarczy pin z vdo dopisujesz klucze i jazda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli podlanczam licznik wyciagam pin i programuje klucze? Ide probowac ;) Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli podlanczam licznik wyciagam pin i programuje klucze? Ide probowac ;) Dzieki :)

dokladnie... tyle ze jak zaprogramujesz a bedziesz chcial wrocic do jagera to bez pinu z jagera nie wrocisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokladnie ja wlasnie wymienialem jaegera 1/2 fis na vdo pelen fis jak cos to pisz bo jestem na bieżąco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokladnie ja wlasnie wymienialem jaegera 1/2 fis na vdo pelen fis jak cos to pisz bo jestem na bieżąco ;)

Ja poleglem ale nie z winy mojej tylko bateria w lapku 15 minut i koniec :/ Nic szukam ogarnietej osoby z moich okolic co ogarnie mi kodowanie czyli immo i przebieg, oczywiscie nie za darmo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetwornice do auta sobie kup i po problemie a i do logów sie może przydać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał bliżej to bym Ci to za darmo zrobil, bo to jest 10 minut roboty. A na przyszlosc zaopatrz się w samochodowy zasilacz do lapka, bo bardzo się przydaje. A na allegro tanie są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszlosci chce zmienic lapka na cos nowszego, choc przetwornica to nie glupi pomysl trzeba przejrzec allegro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast placic komus za przekodowanie licznika, to wlasnie kup sobie zasilacz. U mnie tez bateria krótko trzyma i bez zasilacza nic bym w aucie nie zrobil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast placic komus za przekodowanie licznika, to wlasnie kup sobie zasilacz. U mnie tez bateria krótko trzyma i bez zasilacza nic bym w aucie nie zrobil.

albo podjechac gdzies do kogos gdzie mozna sie podpiac pod zasilacz na 230 i siegnie do auta ;)

ja tak mam na podworku ze mam gniazdko z tarasu pociagniete :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...