Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie kodujesz kluczyków tylko pastylki/transpondery które są wewnątrz plastiku. Musisz kupić nowe pastylki/transpondery i zakodować od nowa. Do tego bedziesz potrzebował pin licznika.

co TY gadasz :cool1::shocked:

Nic nie musi kupować, stare kluczyki dokoduje do nowego licznika!!!

Popieram :wink4: Ori pastylkę z 98r zakodowałem pod zegary z 2000r. :decayed:

Dodam, że gość z ASO takie :blink: oczy zrobił, bo niby to niemożliwe :decayed:

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

da sie kodować stare pastyle immo pod nowy licznik

tym berdziej bo nawet wsad z licznika Anglia mam zmieniany na Europę i żadnej pastyle nie musiałem zmieniać a kodowałem 4 ori kluczyki.

zabieg powtórzony juz z kliku b5

Opublikowano

Spoko spoko panowie bo zaraz bedzie pięc stron o tym że da sie zakodować stare transpondery. Napisałem już że robił mi to kumpel i najwyraźniej nie umiał lub nie wiedział jak to zrobić.

Opublikowano

pytanie czy licznik od automatycznej skrzyni bedzie pasowal do manuala?

Opublikowano

a czemu ma nie pasować?

Opublikowano

nie bedzie wyswietlac biegów od automatu ?

Opublikowano

nie widzę żeby była różnica między manualem a automatem w numerach liczników :)

Opublikowano

chodzi mi o to ze w automacie pokazuje nr biegu i czy jak przeloze do manuala czy nie bedzie tego paska[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 17:59_________________________________________________i czy unikac ktorychs nr licznikow czy kazdy da rade podlaczyc z cyfrowym zegarkiem ?

Opublikowano

zmieniasz kodowanie vagiem czy chcesz mieć pod manual czy pod automat i po problemie :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

a co z numerami licznikow wszystkie sa ok czy z ktorymis bedzie problem ?

Opublikowano

tego niestety nie wiem

Opublikowano

Niestety nie zakodujemy starych pastylek z modelu poliftowego (immo3) - mi się nie udało musiałem kupić nowe tranpondery

Opublikowano
:cool1: w b5 da się zakodować obojętnie od rocznika...
Opublikowano

a ja kodowalem 3 rozne liczniki 2 z a6(licznik z chromami) drugi z a4 tez poliftowy.Poszlo jak po masle

w 98rok(immo 2)

Opublikowano

U mnie też poszło bez mniejszych problemów.

Opublikowano

pytaniem mam polifta licznik jeszcze z czerwonym podswietleniem. zmieniam zegary na biale to wtyczki wszytskie musze przerabiac czy 2 mi pasuja p&p i dorabiam tylko 3 kostke od fisa?

Opublikowano

Kostki pasują

Opublikowano

czyli wyjmuje stary licznik podpinam 2 kostki licznik sie włącza? dorabiam 3 kostke do fisa i wszystko hula ?

Opublikowano

niby tak ale wskazuje pare "błędów"

spryskiwacze, zarowki...

O tym pisane jest w tym watku :hi:

Opublikowano

no wlasnie pisze ale 150 stron, przelecialem 20 i mam dosc ;p i nic nie wiem dalej :kwasny: tzn musze dorobic 3 wtyczke i bledy znikna?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.