Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pin odczytasz commanderem :wink4:

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pin odczytasz commanderem :wink4:

fajnie tylko juz miesiac i ni...a nie wiem jak.
Opublikowano

Odpalasz VAG K + can commander, ustawiasz target na kombi, połączenie na k-line, klikasz instrumenty/immobilizer, klikasz read i po chwili masz pin w polu "login" (nie jest podświetlone) :wink4:

Opublikowano

kto to k...a wiedzial ze to to !!!!!!! :notworthy:

niespodzialbym sie,jutro lece z koksem,dzieki :hi:

Opublikowano

w zeszłym tygodniu dołączyłem do szczęśliwego grona osób z przerobiony licznikiem na pełen fis i muszę powiedzieć że super się prezentuje a mod kolejny zaliczony do udanych :P

dariodario ogarnąłeś temat??

Opublikowano

nie. Z immo se nie mogę dać rady.

Opublikowano

i zaklej diodę :polew:

Opublikowano

:naughty:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 17:27_________________________________________________jak wyłączy to i dioda zbędna :D

Opublikowano

Niekoniecznie - czasem po wyłączeniu immo dioda miga i pomaga albo wyrwanie jej albo zaklejenie - najlepsza opcja :)

Opublikowano

nic nie bede wyrywal,pisalem ze immo wylaczone.

to ze miga to niech se miga,strasznie nie razi,w nocy nie jezdze.

poczekam az mnie ktos za reke poprowadzi z tym vag comanderem bo juz go mam dosc.

pin jest a za nic nie moge wykasowac starych kluczy na tym wsadze.

na wsadzie z benzyny sie da,a ten od on nie da sie-moze jakis wsad jest trefny? :mysli:

Opublikowano

zrób to vcdsem[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 21:25_________________________________________________może być LITE żebyś nie mówił że nie masz kabla :hi:

Opublikowano

zrób to vcdsem[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 21:25_________________________________________________może być LITE żebyś nie mówił że nie masz kabla :hi:

tzn?właśnie nie mam. Mam vag k line ,vag comaner i kolega ma vag tacho. Który fejs dobry do vcds?
Opublikowano

o ile sie nie myle to vag k line pojdzie na vcds

Opublikowano

Wymienialem licznik na fis juz dawno temu ale chcialem to dokonczyc i pozbyc sie kontrolki Airbag powiedzcie mi jak mam liczyc piny w niebieskiej kostce ktory jest pierwszy?? Druga sprawa w starych zegarach UKNSI gdy sciemnialem podswietlenie licznika razem z nim zmienilo sie podswietlenie klimatronika a teraz po zalozeniu VDO tak nie ma wiecie jak to podlaczyc ?

Opublikowano

Przeciez na kostkach masz piny pierwszy i ostatni ponumerowane, wystarczy ze policzysz piny.

Opublikowano
o ile sie nie myle to vag k line pojdzie na vcds

dlatego napisałem żeby użył VCDS LITE

Opublikowano

narazie hula stary pol fis,dalem se spokuj.

poprostu brak mi czasu na te pierdoly :kox: :kox:

jak sie kiedy troche n.....e to wtedy skoncze te robote.

Opublikowano
poprostu brak mi czasu na te pierdoly

no fakt wszytko to ze 3min roboty :wink4:

Opublikowano

To sa te pierdoly, ktore najwiecej problemow stwarzaja, bo jesli sie chce miec i uwaza to za "pier**le" to juz dawno bylo by ogarniete.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.