Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok i wszystko jasne

w jaki sposób oprócz vagcomandera zdobyc pin z licznika, nie ma go gdzies w papierach od auta??

to co jest przy plastkiowym wzorze kluczyka w takiej przezroczystej bialej obudowie na malej karteczce napisane liczba i 6 cyfr??

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pin ma 4 cyfry

Opublikowano

Brems licht do masy dac, pin od powinien byc na tym plastikowym kluczyku, tak jak mowisz na takim blankiecie..

Opublikowano

Ale tam jest jedna litera i 6 cyfr z czego pierwsze dwie to 00 a cztery pozostałe to różne

Opublikowano

Na takiej czarne obwódce/tle ? to jest nr seryjny nadwozia (które auto z kolei).

Ja mam jeszcze w tym plastiku małą nalepkę na białym tle, tam są jakieś numery, ale to chyba tylko dla informacji aso w przypadku dorabiania kluczy.

Dodam, że ja mam odczytany pin i nie zgadzają się te liczby :(

Opublikowano
Brems licht do masy dac, pin od powinien byc na tym plastikowym kluczyku, tak jak mowisz na takim blankiecie..

Miałem kontrolę żarówek do masy i nic to nie dało. W moim roczniku jest właśnie odwrotnie i należy odpiąć od masy by nie pokazywało błędu

Opublikowano
Na takiej czarne obwódce/tle ? to jest nr seryjny nadwozia (które auto z kolei).

Ja mam jeszcze w tym plastiku małą nalepkę na białym tle, tam są jakieś numery, ale to chyba tylko dla informacji aso w przypadku dorabiania kluczy.

Dodam, że ja mam odczytany pin i nie zgadzają się te liczby :(

Daj wsad, zaraz zczytamy prawidłowy :decayed:

Opublikowano
Na takiej czarne obwódce/tle ? to jest nr seryjny nadwozia (które auto z kolei).

Ja mam jeszcze w tym plastiku małą nalepkę na białym tle, tam są jakieś numery, ale to chyba tylko dla informacji aso w przypadku dorabiania kluczy.

Dodam, że ja mam odczytany pin i nie zgadzają się te liczby :(

Daj wsad, zaraz zczytamy prawidłowy :decayed:

Już lece :grin:

Opublikowano

Kaju paczka wysłana , tutek zrobiony :decayed:

Opublikowano

Kto tu mial parcie na oryginalne ringi z szybka od a6? Bo mam jedna sztuke na handel :wink:

Opublikowano
Kto tu mial parcie na oryginalne ringi z szybka od a6? Bo mam jedna sztuke na handel :wink:

a dawca ringów jak stoi z LCD???

Opublikowano
Kaju paczka wysłana , tutek zrobiony :decayed:

Dzisiaj mam zamiar skończyć żonie tą pracę, jutro wkleję tutka, co do paczki - zaraz zapytam żony :wink:

Opublikowano

Piotr lcd nie mialbym sumienia Ci sprzedac :wink:

Opublikowano

Miałem kontrolę żarówek do masy i nic to nie dało. W moim roczniku jest właśnie odwrotnie i należy odpiąć od masy by nie pokazywało błędu

Jak podlaczysz kabel od spalonych zarowek i od klockow do masy zas od spryskow zostawisz nie podlaczony to powinno byc tylko OK

Opublikowano

Szyba ile za te ramke?

Opublikowano
Miałem kontrolę żarówek do masy i nic to nie dało. W moim roczniku jest właśnie odwrotnie i należy odpiąć od masy by nie pokazywało błędu

Jak podlaczysz kabel od spalonych zarowek i od klockow do masy zas od spryskow zostawisz nie podlaczony to powinno byc tylko OK

Kabel od klocków w sensie w nadkolach czy przy liczniku jest jakiś pin o którym nie słyszałem??

Opublikowano

Jak kto chce to mam idealny wyswietlacz i tez idealna ramke z chromami.

Opublikowano

po ile macie te ramki z chromami ?

Opublikowano

70zł.

Opublikowano
Jak kto chce to mam idealny wyswietlacz i tez idealna ramke z chromami.

wiela za ten idealny wyświetlacz chcesz??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.