Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja wczoraj zacząłem grzebać z tymi diodami od airbag i immo. Porozkręcałem wszystko itp zobaczyłem malutkie diodki, rezystorki obok i uj wie co jeszcze i powiedziałem pier**le i zakleiłem czarnym sylikonem te diody :decayed:

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a ja wczoraj zacząłem grzebać z tymi diodami od airbag i immo. Porozkręcałem wszystko itp zobaczyłem malutkie diodki, rezystorki obok i uj wie co jeszcze i powiedziałem pier**le i zakleiłem czarnym sylikonem te diody :decayed:

:grin:

Opublikowano

Potrzebuje jakiejś instrukcji obsługi Vag Commandera 1.4. Konkretnie chodzi mi o zmiane wsadu. Nie moge na necie znaleźć żadnego manuala ani nic. Czy ktoś mi w prosty sposób wytłumaczy co i gdzie kliknąć? Interface połączony z licznikiem, wsad który chce wgrać przygotowany. Co teraz? Z góry dzieki :)) licznik:

DSC07845.jpg

Opublikowano
Potrzebuje jakiejś instrukcji obsługi Vag Commandera 1.4. Konkretnie chodzi mi o zmiane wsadu. Nie moge na necie znaleźć żadnego manuala ani nic. Czy ktoś mi w prosty sposób wytłumaczy co i gdzie kliknąć? Interface połączony z licznikiem, wsad który chce wgrać przygotowany. Co teraz? Z góry dzieki :)) licznik:

http://s7.postimg.org/n5kklrcif/DSC07845.jpg

:co: a takie małe pytanie po co chcesz zmieniać wsad?

ściągnij innego commandera, bd łatwiej. Chyba ze ktoś tu ogarnia te antyki programowe :decayed:

masz świadomość że może się nie udać wgrać wsadu i wtedy zrobisz sobie z licznika ozdobe na segment? :grin:

Opublikowano

wsad chce zmienić, ponieważ tarczki mam europejskie a wsad angielski i 130km/h to 100km/h. A ten inny commander to konkretnie jaki? bedzie on współpracował ze starszym kabelkiem?

Opublikowano
wsad chce zmienić, ponieważ tarczki mam europejskie a wsad angielski i 130km/h to 100km/h. A ten inny commander to konkretnie jaki? bedzie on współpracował ze starszym kabelkiem?

Wsad mam jak jestes zainteresowany sam wrzucałem do angola 980J i lata.A wsad znieniałem dash canem i cała operacja z backupem oryginału trwa minute.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

inny commander to ten chiński ale to Kajka trzeba wywołać do tablicy co by linkiem zapodał.. :decayed:

Opublikowano

ja mam chine od kajka

Opublikowano

troche nie wyrazne ale tam u gory to co sie podlacza ?

http://imageshack.us/scaled/thumb/22/kt7u.jpg

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

a tam u gory co sie podlacza ?

http://imageshack.us/scaled/thumb/22/kt7u.jpg

Opublikowano
troche nie wyrazne ale tam u gory to co sie podlacza ?

http://imageshack.us/scaled/thumb/22/kt7u.jpg

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

a tam u gory co sie podlacza ?

http://imageshack.us/scaled/thumb/22/kt7u.jpg

Tak kostka 4pinowa jest? :grin: bo ja pixele widze :grin: jak 4 piny to zegar atomowy :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

no 4 piny tam sa

Opublikowano

pany a ktoś już podpinał wszystkie drzwi do licznika co by sygnalizowało otwarte drzwi bo jeszcze tylko to mi zostało do zrobienia trza tam jakieś diody dawać bo jak dobrze pamiętam coś wcześniej ktoś pisał czy tylko druty ciągnąć :D

Opublikowano
no 4 piny tam sa

Zegar atomowy :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

pany a ktoś już podpinał wszystkie drzwi do licznika co by sygnalizowało otwarte drzwi bo jeszcze tylko to mi zostało do zrobienia trza tam jakieś diody dawać bo jak dobrze pamiętam coś wcześniej ktoś pisał czy tylko druty ciągnąć :D

Z tego co pamietam chyba musisz tylko pociagnac druta... :grin:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
no 4 piny tam sa

Zegar atomowy :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

pany a ktoś już podpinał wszystkie drzwi do licznika co by sygnalizowało otwarte drzwi bo jeszcze tylko to mi zostało do zrobienia trza tam jakieś diody dawać bo jak dobrze pamiętam coś wcześniej ktoś pisał czy tylko druty ciągnąć :D

Z tego co pamietam chyba musisz tylko pociagnac druta... :grin:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Jak zawsze hwhe:p

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

hmmmmmmmmm jednego druta ???

ja myślałem że musi pociągnąć aż 3 druty :polew:

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

a tak poza tym podpinasz tylne pod krańcówki bo masz przystosowane już a pasażera przód do kostki kabel żółto szary czy brązowo szary coś takiego

Opublikowano
hmmmmmmmmm jednego druta ???

ja myślałem że musi pociągnąć aż 3 druty :polew:

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

a tak poza tym podpinasz tylne pod krańcówki bo masz przystosowane już a pasażera przód do kostki kabel żółto szary czy brązowo szary coś takiego

No dokładnie trzy kostka ta kolo nóg pasażera?

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
no 4 piny tam sa

Zegar atomowy :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

czyli co bo nie jestem taki polapany jak wy ;d

Opublikowano
no 4 piny tam sa

Zegar atomowy :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

czyli co bo nie jestem taki polapany jak wy ;d

Czyli wyście do podłączenia anteny żeby łapać automatycznie czas z niemieckiego zegara atomowego

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Prawdopodobnie będzie pasować moduł z licznika 1/2 fis jeager , bo słyszałem ze właśnie te anteny pasują do niektórych vdo

Opublikowano

Siema, odpowiedzcie mi któryć, mam licznik po 1 lifcie (stałe podświetlenie po przekręceniu ale czerwone i z analogowym zegarkiem) i chcę założyć poliftowy z elektronicznym z A4 B5 z fisem, ale z angola, będą jakieś problemy po drodze? najbardziej zależy mi na wskaźniku temp.oleju :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.